Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Donnie_Darko polonizację homoseksualnej mlodziezy*
1
@MikeBajson Suarez.
0
@Pawel13sz byś coś lepiej z Bara Bara wrzucił a nie jakieś kamienie i słoną wodę.
4
@require to jest chyba stary Muran.
0
Nadal się wycofał fani tenisa.
2
@MesQueUnClub_87 jadłbym razem z korą.
2
@clyde widać kobiecą rękę i estetykę. A skąd takie fajne duże świderki?
4
@TaughtMule to pewnie Kowal w tle krzyczał.
1
@DonCarletto itis ołful.
1
Ej a pamiętacie TO?? ❤️
3
@require oglądali galę The Best na telebimie stadionowym.
0
@Luciano99 to Twój stary też jest niski?
1
@GeneralXavi taplaja sie w błocie frustracji jak te 2 urocze swinki z Twojego avatara.
1
@macio_944 ja też :)
11
@macio_944 Laporta wygląda jak koleś co gra na akordeonie w romskiej kapeli.
3
@Comentateiro piramidy, nie zapominaj o piramidach.
0
@Deathwing112 ona kiedyś wygrała norweskiego idola czy tam mam talent. Jako 16to latka chyba.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@paweldunajecfcb tvp sport o 21.
0
@RosjaninBut nie wierzę juz w to za bardzo. Dostaniemy w ciry w czwartek i morale się rozpadnie totalnie przez co będą już totalnie usztywnieni w nast meczach.
1
Równia pochyla. Przerypiemy wszystko w tym sezonie. Możecie mnie wyklinac, wyzywać, śmiać się ale posypie się sprawa sukcesów. Zostaniemy z superpucharem.
Może to tajemnica ostatniej formy Lewego, grał z urazem dlatego był taki słaby i teraz stwierdzili, że tak dłużej być nie może i musi się ostatecznie wykurować
1
@GeneralXavi może tak być, trzeba doczytać.
3
Dziwna składnia ;)
2
Onet w formie:
"FC Barcelona ma za sobą słaby tydzień. W czwartek, 23 lutego, przegrała w 1/16 finału Ligi Europy 1:2 z Manchesterem City i odpadła z rozgrywek. Natomiast w niedzielę sensacyjnie uległa Almerii 0:1."
Manchester to Manchester, na .... drążyć.
1
@MessiTheBesst Mr i nazwisko, tak jest chyba zupełnie normalnie. Mr Kowalski, Iksinski.
13
@Bruttal fajnie ale nie pisz więcej.
1
@MesQueUnClub96 czasy Legii w LM, po przegranej dosłownie nie mogłem spać po nocach. Potem Widzew, słynne "panie Turek kończ pan mecz! " Za guwniaka to było kiedy całym moim życiem było granie w piłę.
0
Reinildo pozrywał kolano. Kolega niżej pisał o terminie absencji ale bez diagnozy. Więzadła.
0
@agaFCB poka ej.
9
@barcanawieki Domestos.