2

@Donnie_Darko polonizację homoseksualnej mlodziezy*

1

@MikeBajson Suarez.

0

@Pawel13sz byś coś lepiej z Bara Bara wrzucił a nie jakieś kamienie i słoną wodę.

4

@require to jest chyba stary Muran.

0

Nadal się wycofał fani tenisa.

2

@MesQueUnClub_87 jadłbym razem z korą.

2

@clyde widać kobiecą rękę i estetykę. A skąd takie fajne duże świderki?

4

@TaughtMule to pewnie Kowal w tle krzyczał.

1

@DonCarletto itis ołful.

1

Ej a pamiętacie TO?? ❤️


3

@require oglądali galę The Best na telebimie stadionowym.

0

@Luciano99 to Twój stary też jest niski?

1

@GeneralXavi taplaja sie w błocie frustracji jak te 2 urocze swinki z Twojego avatara.

1

@macio_944 ja też :)

11

@macio_944 Laporta wygląda jak koleś co gra na akordeonie w romskiej kapeli.

3

@Comentateiro piramidy, nie zapominaj o piramidach.

0

@Deathwing112 ona kiedyś wygrała norweskiego idola czy tam mam talent. Jako 16to latka chyba.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@paweldunajecfcb tvp sport o 21.

0

@RosjaninBut nie wierzę juz w to za bardzo. Dostaniemy w ciry w czwartek i morale się rozpadnie totalnie przez co będą już totalnie usztywnieni w nast meczach.

1

Równia pochyla. Przerypiemy wszystko w tym sezonie. Możecie mnie wyklinac, wyzywać, śmiać się ale posypie się sprawa sukcesów. Zostaniemy z superpucharem.
Może to tajemnica ostatniej formy Lewego, grał z urazem dlatego był taki słaby i teraz stwierdzili, że tak dłużej być nie może i musi się ostatecznie wykurować

1

@GeneralXavi może tak być, trzeba doczytać.

3

Dziwna składnia ;)

2

Onet w formie:
"FC Barcelona ma za sobą słaby tydzień. W czwartek, 23 lutego, przegrała w 1/16 finału Ligi Europy 1:2 z Manchesterem City i odpadła z rozgrywek. Natomiast w niedzielę sensacyjnie uległa Almerii 0:1."
Manchester to Manchester, na .... drążyć.

1

@MessiTheBesst Mr i nazwisko, tak jest chyba zupełnie normalnie. Mr Kowalski, Iksinski.

13

@Bruttal fajnie ale nie pisz więcej.

1

@MesQueUnClub96 czasy Legii w LM, po przegranej dosłownie nie mogłem spać po nocach. Potem Widzew, słynne "panie Turek kończ pan mecz! " Za guwniaka to było kiedy całym moim życiem było granie w piłę.

0

Reinildo pozrywał kolano. Kolega niżej pisał o terminie absencji ale bez diagnozy. Więzadła.

0

@agaFCB poka ej.

9

@barcanawieki Domestos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?