Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 dziękuję za oznaczenie w poście i pamięć ale przepraszam, nie zabiorę głosu w tej konkretnej dyskusji :) W następnych jak najbardziej.
0
Japa z Rafą Pasibrzuchy.
0
@Firestone skurwesyn!
0
@Kaamilos87 dobra odpowiedź synu!
0
Biggie czy 2pac??
Podejdźcie do tematu na poważnie!
2
Araujo vs Vini
1
@Coutinho007 niż Cannibal Holocaust.
1
@clyde joo, yeblo.
6
O uju złoty, kolano poszło...
0
@Chucky nooo, co on gra ostatnio...
0
Frenkie po odbiorze na 24 metrze:
3
Frenkie to jest Rambo.
1
Nie uwierzycie... Mc Koeman ścięty na grzyba, DMX Bakero, 50 cent Laudrup.
"Baaarcaa teree, Barcaaa, tereree!"
OG Gangsta.
1
@Medium ryje czachę gorzej od bułgarskiego mefedronu.
2
@Kgorecki2500 czwartek -> tłusta Pani w Walentynki.
7
@IronSanHybrid wór na łeb i do rzeki. Inaczej się nie da.
3
Who are You?!
I'm Batman.
0
@Kessie 2 dni temu widziałem filmik jak TGV rozpędzili do 575 więc to nie robi wrażenia ;)
1
@Rl9k1nG weźcie przestańcie wrzucać wysrywy tego socjopaty. Nawet cyrk obwozny kiedyś przestaje bawić a zaczyna irytować. Ten dziad sam powinien usiąść na rakiecie okrakiem i lecieć w pizdu. Z korzyścią dla wszystkich.
1
@Sau_Ron :(
Znaki.
0
@Sau_Ron horse.
1
@michal26 Yes Sir!
1
@michal26 hihi, content piwny ;)
Co dziś podyskutowaliśmy to nasze! Kłaniam się nisko życząc przyjemnego wieczoru! Peace!
1
@michal26 Btw odwalasz tu kawał dobrej roboty publicystycznej. Z wielkim zaciekawieniem zawsze śledziłem Twoje wpisy odnośnie wojny. Keep up the good work!!!!
0
@michal26 tak jak USA posrednio walczy rękami UA z ruskim śmieciem, tak wiele sygnałów niewerbalnych wysyła im między innymi ustami takiego dudy. Kurtuazyjne wizyty itp...
0
@michal26 no właśnie oficjalne info są dla gawędzi. Myślałem, że to rozumiesz.
Zakulisowo ustawione już dawno przez administrację USA. Wg ich scenariusza od A do Z.
2
@michal26 lol, wstyd się przyznać ale dopiero teraz uświadomiłeś mi, że chodzi stricte o zegarki, 1 produkt. Nie doczytałem i myślałem, że chodzi o ogolne zjawisko luksusowej marki. Luksus, w wymiarze ile na niego wydamy to jednak względne pojęcie. Rolex? Omega? Tissot? Timex? ;) Każdy inaczej to zaszufladkuje :)
3
@Katalonbar jak 1wszy raz usłyszałem Crawling na MTV to wywaliła mi taka gęsia skóra jakby mi ktoś bańki stawiał na całym ciele.
2
@michal26 Majk, to nie on go tu ściąga. To stary Joe przyjezdza pod granice UA aby COŚ zamanifestowac a my będziemy go tylko przyjmować z racji położenia geograficznego. Reszta to czysty PR. duda jest nikim. NIKIM w znaczeniu figur na planszy geopolitycznej. Ale zapozuje do zdjęcia z Prezydentem USA na polskiej ziemi i fotka za 20 lat będzie w podręcznikach historii klas 4-6.
0
@Colon wspaniały film!