1

@michal26 dziękuję za oznaczenie w poście i pamięć ale przepraszam, nie zabiorę głosu w tej konkretnej dyskusji :) W następnych jak najbardziej.

0

Japa z Rafą Pasibrzuchy.

0

@Firestone skurwesyn!

0

@Kaamilos87 dobra odpowiedź synu!

0

Biggie czy 2pac??



Podejdźcie do tematu na poważnie!

2

Araujo vs Vini


1

@Coutinho007 niż Cannibal Holocaust.

1

@clyde joo, yeblo.

6

O uju złoty, kolano poszło...

0

@Chucky nooo, co on gra ostatnio...

0

Frenkie po odbiorze na 24 metrze:


3

Frenkie to jest Rambo.

1

Nie uwierzycie... Mc Koeman ścięty na grzyba, DMX Bakero, 50 cent Laudrup.
"Baaarcaa teree, Barcaaa, tereree!"


OG Gangsta.

1

@Medium ryje czachę gorzej od bułgarskiego mefedronu.

2

@Kgorecki2500 czwartek -> tłusta Pani w Walentynki.

7

@IronSanHybrid wór na łeb i do rzeki. Inaczej się nie da.

3

Who are You?!
I'm Batman.

0

@Kessie 2 dni temu widziałem filmik jak TGV rozpędzili do 575 więc to nie robi wrażenia ;)

1

@Rl9k1nG weźcie przestańcie wrzucać wysrywy tego socjopaty. Nawet cyrk obwozny kiedyś przestaje bawić a zaczyna irytować. Ten dziad sam powinien usiąść na rakiecie okrakiem i lecieć w pizdu. Z korzyścią dla wszystkich.

1

@Sau_Ron :(
Znaki.

0

@Sau_Ron horse.

1

@michal26 Yes Sir!

1

@michal26 hihi, content piwny ;)
Co dziś podyskutowaliśmy to nasze! Kłaniam się nisko życząc przyjemnego wieczoru! Peace!

1

@michal26 Btw odwalasz tu kawał dobrej roboty publicystycznej. Z wielkim zaciekawieniem zawsze śledziłem Twoje wpisy odnośnie wojny. Keep up the good work!!!!

0

@michal26 tak jak USA posrednio walczy rękami UA z ruskim śmieciem, tak wiele sygnałów niewerbalnych wysyła im między innymi ustami takiego dudy. Kurtuazyjne wizyty itp...

0

@michal26 no właśnie oficjalne info są dla gawędzi. Myślałem, że to rozumiesz.
Zakulisowo ustawione już dawno przez administrację USA. Wg ich scenariusza od A do Z.

2

@michal26 lol, wstyd się przyznać ale dopiero teraz uświadomiłeś mi, że chodzi stricte o zegarki, 1 produkt. Nie doczytałem i myślałem, że chodzi o ogolne zjawisko luksusowej marki. Luksus, w wymiarze ile na niego wydamy to jednak względne pojęcie. Rolex? Omega? Tissot? Timex? ;) Każdy inaczej to zaszufladkuje :)

3

@Katalonbar jak 1wszy raz usłyszałem Crawling na MTV to wywaliła mi taka gęsia skóra jakby mi ktoś bańki stawiał na całym ciele.

2

@michal26 Majk, to nie on go tu ściąga. To stary Joe przyjezdza pod granice UA aby COŚ zamanifestowac a my będziemy go tylko przyjmować z racji położenia geograficznego. Reszta to czysty PR. duda jest nikim. NIKIM w znaczeniu figur na planszy geopolitycznej. Ale zapozuje do zdjęcia z Prezydentem USA na polskiej ziemi i fotka za 20 lat będzie w podręcznikach historii klas 4-6.

0

@Colon wspaniały film!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?