0

Burger smakował rybą! :(

5

@Pawel13sz to tak samo jak z kandydatura na posła PiS. Wystarczy powtarzać, że wina Tuska.

0

@SinMistico i Messi XD

0

@bartekvisca jeżeli tak to zmienia postać rzeczy i czerwona się należała! Odszczekuje!

25

A teraz wspomnijmy z łezką w oku jak Dembele wyleciał przed el classico bo powiedział łamanym hiszpańskim do lahoza, że "ty być slaby" w meczu z Sevilla. ❤️

0

@Katalończyk 99 człowiek nie wiedział co stracił. Case to był amant z żurnala w porównaniu z tym antypatycznym brzydalem.

0

@sevs jeżeli weszło do kanonu lektur to super bo ma to cudowny klimat i dzieci powinny się z tym zapoznać :) tym bardziej, że to też o ekipie chłopaków w wieku szkolnym.

2

@Firestone o sędziach nie ale z sędziami bardzo chętnie.

1

@sevs Goscinny i seria o Mikołajku.

1

@Katalończyk 99 kiedyś już śpiewał :)


1

@mkord kilka? Przytocz proszę 1.
Nie będę wymagający :)

2

@MesQueUnClub96 i te patusy zarabiają po kilkadziesiąt/kilkanascie koła papieru miesięcznie.

0

@Kazragore będę rzygoł.

2

Auć.. Co za łeb. To jest czerwona. Korki zostały w ziemi i kostka odbiła, cały impet przyjęła.

0

@Kengo aż tak źle mu życzysz? I tak nie miał łatwo w życiu...

0

@Rust_Cohle :(
Znaki, mityczne znaki.

0

@Kengo no dobra.. Ktoś odkupi? Myślę że 4 zł to uczciwa cena?

1

@Joe_Pesci może i będę miał srake ale za swoje! A tak serio mogę odpalić fryte i dać grzdyla szejka. Ale mało.

0

A ja mam klasycznego cheeseburgera z bekonem, krążki cebulowe, frytki i milkszejka wiśnia-biala czekolada.
Nawet mi Was nie żal biedaki.

1

@Mario96w w punkt! 15 znaków.

0

@pt9 oh come on, nie jest tak źle!

2

@Mario96w nie ma klasycznej urody słowiańskiej piękności ale jest oryginalna :)

2

@Krzysztof1987 nigdy nie uważałem jej za atrakcyjną ale od niedawna zmieniłem zdanie ;) Jest specyficzna, owszem ale ma coś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Iga Świątek? Top. Nie dość, że Top to jeszcze Hot.

1

@Barcanajlepszyteam co prawda wywołałeś kolegę ale też pozwolę sobie zabrać głos. Myślę, że jest szansa. Na początku pewnie będą dramatyczne newsy o tym, że ruscy robią postępy, że UA się cofa. Wydaje mi się, że często będą to taktyczne odwroty, wciąganie ruskich w głąb gdzie będą umocnienia ukraińskie i tam z kolei będą zadawali straty agresorom. Może będą też rozciągać front w ten sposób. Mają nowy sprzęt i są wspierani wywiadowczo. Myślę, że ofensywę ruskich mimo wszystko wytrzymają i potem może przejdą do kontry. Mówiło się o tym, że UA pierwsza na wiosnę pójdzie za ciosem i ruszy ale przyjęli strategie, że "dadzą się wyszaleć ruskim" i wtedy ruszą z odsieczą wspierani Leopardami, Bradleyami i może lotnictwem, F16. To wariant hiperoptymistyczny ale może i realny.

0

@michal26 na pewno jest. To stosunkowo tani i prosty system. Widziałem filmiki jak strzelali i strącali kalibry wystrzelone z okrętów.
Zobacz jak to pięknie działa :)


1

@AmigoBlancos Real dzisiaj jak Iga, łatwiutko. Nie mam złudzeń.

0

@DonCarletto hmm, jakoś dziwnie ale może o czymś nie wiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?