Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 ten jeden koleś jakieś duże oczka ma, chyba jakiś puff poszedł w nosek.
4
@shahman hahaha! To jest ten ziom co kiedyś Messiego indywidualnie krył cały mecz i w sumie go odciął na dużą częśc. Tylko, że później on w wywiadzie mówił, że Messi go zagadywał skąd jest itp, że pogadali serdecznie i przyznał, że nigdy tego nie zapomni.
1
To tera Lewy niech coś ustrzeli i można kończyć mecz.
9
Na kartce bylo:
Na górze róże, na dole fiolki a Real dostał w papę od Majorki.
0
@Chucky żebyś Ty nie musiał. Nie dziękuj.
1
Nie wchodźcie na Kafejke bo można dostać tyfusu od ich komentarzy.
1
Dobra, lecimy po te 3 punkty. Innej opcji nie ma.
1
Skoro ten Leao jest takim kotem to dlaczego jest rezerwowym w Milanie?
0
@MarcelNJ11 aż tak to nie. Spokojnie.
5
To jest czerwo ooo!
0
Ale czarnulka na trybunach sympatyczna.
0
@MarcelNJ11 tak i naprawdę źle to wyglądało, wykręcił nogę.
1
Araujo hahahaha.
0
Słaba ta Sevilla.. Jak tego nie wykorzystamy to będzie mega niedosyt.
11
Gavi by łeb pod jadący kombajn wsadził bez strachu.
0
Pedri sporo traci i nie zachwyca.
6
Naleśnika zjadł i siła w kopyto weszła.
2
@barteggg08 jak dupa pawiana.
0
Inter prowadzi w derbach.
1
Ten co czachę ma czerwoną
0
@Nazio87 albo kiepa.
4
No to po Busim. Widzieliście powtórkę?
0
@Pedri16Future tak, dlatego pewnie będą się spinać na nas żeby nie przegrac po raz kolejny. Są groźni mimo wszystko.
0
Lepiej żeby nasi się pilnowali z kartkami bo jak się wyautują na Villareal to tam porażka i cały misterny plan w piz...u.
3
@PatrykBarca najlepiej dupą Lewego.
0
Fajna była ta muzyczka w tle, w studio Eleven, przed chwilą jak mówili o Robercie.
0
@thorin no bez kitu. Jak żyje to czegoś takiego nie widziałem.
1
@Hubsao przyczyna zgonu? Zagryzienie przez wielbłąda. Brzmi jak ponury żart ale skumajcie reakcje rodziny jak się dowiedziała. Cała ta syt to jakiś (wiel)błąd matrixa.
0
@JordiAlbion nie wiem ale za to zgarnąl już 1 kryształową.
1
@LaRoja