1

@wasacz kontuzja pachwiny na rozgrzewce.

1

@Comentateiro jestem tylko szczupły niestety :(

0

@Comentateiro przyjacielu, byś zwymiotował własną kichą po 105 pompkach na raz..

0

Wasza nieresponsywnosc powoduje, że odchodzę z tej strony.
U Was to tylko mordobicia i dramy się lajkujo.
Fak ju, nara.

0

Spaniard.
Jako guwniak byłem na tym w kinie i wyszedłem tak spompowany, że myślałem, że sam pokonam Cesarstwo Rzymskie.

1

@patrykzmc2000 jak ja miałem 19 lat na chleb mówiłem ptapty, typek nakurłia w Barcelonie.

1

@Romario87 oby :)

1

@AlexDark00 tapasy żryj!

1

@Romario87 noo, oglądam :)
Cwiąki jaki w ogóle odpalony, zawsze beznamiętnie komentował mam wrażenie.

1

@Romario87 rżnąłem w piłę 25 lat i nigdy tak się nie majtnąlem, za to na mistrzostwach szkoły w polfinale wsadziłem own goala z metra :( prześladuje mnie to do dziś.

1

@Emhyr odpowiedziałeś pełnym zdaniem, z kulturą i estymą. Respekt. Nie było tematu ;)

1

@bartas97 kolega nie zrozumiał :)

0

@Emhyr @kubix05 ale ziomkowi chleba nie zabieraj.

1

@Romario87 pudło sezonu!

1

@bartas97 nie ma sprawy. Raków Częstochowa!

2

Jakieeeee pudło Betisu... Typ na pustaka z metra nie trafił...
Update Mingueza prokuruje karniaka.

1

@bartas97 życzę im i Tobie tego mistrza. Jedyna polska drużyna, która wzbudza we mnie jeszcze jakieś emocje poza starą Legią w LM, Widzewem i Wisłą w Pucharze UEFA.
* I Groclin.

0

@pikass14 wyłącz i włącz. 600 zł się należy.

0

If Gavi, Araújo or Busquets get booked against Sevilla, they will miss the game against Villarreal.

1

@Fabik87 ten spowolniony Eminem w tle jest creepy w uj.

3

@Khajio jak to Ci nie imponuje to co?

0

@Gaz Robben jeszcze z włosami. Matko Bosko, to było 340 lat temu.

0

PiS to stary kurczak.

2

@Kondziubarca myślę, że wypuszczanie takich newsów to powolne wypychanie go z klubu.

2

@Kgorecki2500 ja zara Burger Kinga zamawiam, burgery i lody :)

0

@thorin węgle + tłuszcze i będziesz grubasek :)

1

@Dembele_gora to sorry ;)

0

Myślę, że nikogo to nie obchodzi :) Bez obrazy :)

0

Psg w trąbę. No nieźle.

0

Renato out. Kontuzja i ryczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?