Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wasacz kontuzja pachwiny na rozgrzewce.
1
@Comentateiro jestem tylko szczupły niestety :(
0
@Comentateiro przyjacielu, byś zwymiotował własną kichą po 105 pompkach na raz..
0
Wasza nieresponsywnosc powoduje, że odchodzę z tej strony.
U Was to tylko mordobicia i dramy się lajkujo.
Fak ju, nara.
0
Spaniard.
Jako guwniak byłem na tym w kinie i wyszedłem tak spompowany, że myślałem, że sam pokonam Cesarstwo Rzymskie.
1
@patrykzmc2000 jak ja miałem 19 lat na chleb mówiłem ptapty, typek nakurłia w Barcelonie.
1
@Romario87 oby :)
1
@AlexDark00 tapasy żryj!
1
@Romario87 noo, oglądam :)
Cwiąki jaki w ogóle odpalony, zawsze beznamiętnie komentował mam wrażenie.
1
@Romario87 rżnąłem w piłę 25 lat i nigdy tak się nie majtnąlem, za to na mistrzostwach szkoły w polfinale wsadziłem own goala z metra :( prześladuje mnie to do dziś.
1
@Emhyr odpowiedziałeś pełnym zdaniem, z kulturą i estymą. Respekt. Nie było tematu ;)
1
@bartas97 kolega nie zrozumiał :)
0
@Emhyr @kubix05 ale ziomkowi chleba nie zabieraj.
1
@Romario87 pudło sezonu!
1
@bartas97 nie ma sprawy. Raków Częstochowa!
2
Jakieeeee pudło Betisu... Typ na pustaka z metra nie trafił...
Update Mingueza prokuruje karniaka.
1
@bartas97 życzę im i Tobie tego mistrza. Jedyna polska drużyna, która wzbudza we mnie jeszcze jakieś emocje poza starą Legią w LM, Widzewem i Wisłą w Pucharze UEFA.
* I Groclin.
0
@pikass14 wyłącz i włącz. 600 zł się należy.
0
If Gavi, Araújo or Busquets get booked against Sevilla, they will miss the game against Villarreal.
1
@Fabik87 ten spowolniony Eminem w tle jest creepy w uj.
3
@Khajio jak to Ci nie imponuje to co?
0
@Gaz Robben jeszcze z włosami. Matko Bosko, to było 340 lat temu.
0
PiS to stary kurczak.
2
@Kondziubarca myślę, że wypuszczanie takich newsów to powolne wypychanie go z klubu.
2
@Kgorecki2500 ja zara Burger Kinga zamawiam, burgery i lody :)
0
@thorin węgle + tłuszcze i będziesz grubasek :)
1
@Dembele_gora to sorry ;)
0
Myślę, że nikogo to nie obchodzi :) Bez obrazy :)
0
Psg w trąbę. No nieźle.
0
Renato out. Kontuzja i ryczy.