0

Słabiutkie Elche prowadzi z Villarrealem.

1

Kurłaaaa, końcówka Arsenalu a tu wjeżdżają ze składami United na canal plus, wtf!?

1

@Lionel_Messi10 a, ok. Dzięki.

0

Ktoś wie co dolega Neymarowi i jak długo pauzuje?

2

@Barcanajlepszyteam tak, czytałem o tym ale narracja na podstawie 1 notatki, ze otwarcie mówi się o wojnie to nadużycie :)

0

@Ptasior oczywista oczywistość.

0

@kamil9040 serio myślisz, że by doprowadzili do syt, że będą golodupcami jeżeli chodzi o pociski? Naiwne myślenie. I na pewno źródło ma wgląd w magazyny USA.

1

@cris2706 o, dzięki, myślałem, że jutro gra PSG :)

0

@kamil9040 kto niby mówi otwarcie o wojnie?

0


Podziwiam tych co dozyli :)
My dziady jesteśmy ulepieni z innej muzycznej gliny.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bamba w amoku.
i'm disappointed.

1

@agaFCB Ty usiądź proszę, my postoimy.

0

@tristan87 ale yebnął pod lade. Siadło na bucie.

1

Ziemia okrągła jest.

1

@macio_944 laski, które mówią, że "nigdy tego nie robiły" i w sek upinaja włosy w koka szybkim ruchem okazuje się, że mają podobne.

1

@Lionel_Messi10 pamiętam anegdotkę chyba kolesi z Eleven/Canal Plus, jak byli na jakiejś gali. Stali i czekali na windę, jak zjechała i się otworzyły drzwi to wysiadła Antonella i powiedzieli, że się nogi pod nimi ugiely. Ze najpiękniejsza kobieta pod słońcem :)

9

Wy se oglądajcie te popluczyny pseudo mma a ja idę oglądać skróty finału mistrzostw świata z Messim w roli głównej.

1

@Lionel_Messi10 wiem, wiem. No i nie zapominajmy o uroczej Mamusi Antonelli ;)

5

@Lionel_Messi10 młody wygrał życie, że jego stary to GOAT futbolu.

0

@Katalończyk 99 tak, to zmienia wszystko.

1

Gardzę fame mma i nie rozumiem.

3

Może i są tam absurdalne hajsy ale kurła widać i czuć, że to peryferyjny i niemal polamatorski futbol. Niedzielne granie. Taki MLS ma mniej $$$ ale jest 100 razy lepiej opakowany. Kibice coś żyją itp a tutaj jakieś zulu gula z trybun. Mam wrażenie, że nawet komentator się męczy. Tak jak smieszkowalem z tych przenosin CR na początku tak teraz czuje zażenowanie widząc go tam.

6

Tello, nasz stary znajomy, jaka brameczka! Drużyna Ronaldo w papę :)

3

Włączyłem sobie mecz Al Nassr, te śpiewy z megafonu brzmią bardziej jak nawoływanie do modlitwy z Meczetu niż doping piłkarski. Dziwne wrażenie delikatnie mówiąc.

4

@Encore nie tylko piłka tu jest okrągła...

0

@LS "no, no" - Yeah right, "no, no, no" - well, well, well. Prościzna ;)

0

@Nano22 łatwo to wytłumaczyć dając za przykład ang Yes (tak) i Yeah/Yep (no) :)

8

Dziś o 16 gra potężny Ronaldo i jego ekipa. Operacja Pustynna Burza trwa w wykonaniu popularnego CR7.

0

@eXi no i elegancko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?