Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słabiutkie Elche prowadzi z Villarrealem.
1
Kurłaaaa, końcówka Arsenalu a tu wjeżdżają ze składami United na canal plus, wtf!?
1
@Lionel_Messi10 a, ok. Dzięki.
0
Ktoś wie co dolega Neymarowi i jak długo pauzuje?
2
@Barcanajlepszyteam tak, czytałem o tym ale narracja na podstawie 1 notatki, ze otwarcie mówi się o wojnie to nadużycie :)
0
@Ptasior oczywista oczywistość.
0
@kamil9040 serio myślisz, że by doprowadzili do syt, że będą golodupcami jeżeli chodzi o pociski? Naiwne myślenie. I na pewno źródło ma wgląd w magazyny USA.
1
@cris2706 o, dzięki, myślałem, że jutro gra PSG :)
0
@kamil9040 kto niby mówi otwarcie o wojnie?
0
Podziwiam tych co dozyli :)
My dziady jesteśmy ulepieni z innej muzycznej gliny.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bamba w amoku.
i'm disappointed.
1
@agaFCB Ty usiądź proszę, my postoimy.
0
@tristan87 ale yebnął pod lade. Siadło na bucie.
1
Ziemia okrągła jest.
1
@macio_944 laski, które mówią, że "nigdy tego nie robiły" i w sek upinaja włosy w koka szybkim ruchem okazuje się, że mają podobne.
1
@Lionel_Messi10 pamiętam anegdotkę chyba kolesi z Eleven/Canal Plus, jak byli na jakiejś gali. Stali i czekali na windę, jak zjechała i się otworzyły drzwi to wysiadła Antonella i powiedzieli, że się nogi pod nimi ugiely. Ze najpiękniejsza kobieta pod słońcem :)
9
Wy se oglądajcie te popluczyny pseudo mma a ja idę oglądać skróty finału mistrzostw świata z Messim w roli głównej.
1
@Lionel_Messi10 wiem, wiem. No i nie zapominajmy o uroczej Mamusi Antonelli ;)
5
@Lionel_Messi10 młody wygrał życie, że jego stary to GOAT futbolu.
0
@Katalończyk 99 tak, to zmienia wszystko.
1
Gardzę fame mma i nie rozumiem.
3
Może i są tam absurdalne hajsy ale kurła widać i czuć, że to peryferyjny i niemal polamatorski futbol. Niedzielne granie. Taki MLS ma mniej $$$ ale jest 100 razy lepiej opakowany. Kibice coś żyją itp a tutaj jakieś zulu gula z trybun. Mam wrażenie, że nawet komentator się męczy. Tak jak smieszkowalem z tych przenosin CR na początku tak teraz czuje zażenowanie widząc go tam.
6
Tello, nasz stary znajomy, jaka brameczka! Drużyna Ronaldo w papę :)
3
Włączyłem sobie mecz Al Nassr, te śpiewy z megafonu brzmią bardziej jak nawoływanie do modlitwy z Meczetu niż doping piłkarski. Dziwne wrażenie delikatnie mówiąc.
4
@Encore nie tylko piłka tu jest okrągła...
0
@LS "no, no" - Yeah right, "no, no, no" - well, well, well. Prościzna ;)
0
@Nano22 łatwo to wytłumaczyć dając za przykład ang Yes (tak) i Yeah/Yep (no) :)
8
Dziś o 16 gra potężny Ronaldo i jego ekipa. Operacja Pustynna Burza trwa w wykonaniu popularnego CR7.
0
@eXi no i elegancko :)