Bidon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
jestem studentem prawa, krwi cycku;)
0
0
0
Catalina92
odezwij się łysa dupo
0
safin25, wygladasz mi na pedogfila, lubisz wujka Janusza?
0
0
0
hahahaha nie mają normalnego boiska tylko grają w deszczu?
0
0
Jestem mistrzem Bidona;D
0
łooooo Bidon na króla Realu
0
Tu Wujek Janusz :******* Barca jest słaba, Real ich w sobotę zmiecie!
0
0
imperfecta Ty lepiej Zajmij się mojim Wujaszkiem, serio ma fajną rakietę;D
0
0
BIDON! wszyscy krzyknicjie razem, prostolinijnie, Bidon to krół!!!!! bidon to król!!!!!
0
0
barca jest syganlizowanie pierwszorzednie demotywowana!
0
0
Skąd wiedziałeś? też tam byłes i sie wypinales:d
Twój Wujo Janusz;*
0
0
Bidon w akcji;D hehehe aplikacji
0
0
0
Catalina92 tu Wujek masz na imię Ela ? bardzo ładnie, może się umówimy na spotkanie?
0
Bidon został solidnie ukarany, aż milej się zrobiło. Co ta u was ?
Wujek, zawsze wasz najlepszy Janusz.
0
0
0