0

Imperfecta - Bidon jak był mały nabił sobie guza i bardzo płakał, więc chyba już go nie szuka.
Twój na zawsze, Wujek Janusz.

0

Jaką głupotą to choroba Bidona! Tu Wujek Janusz jego podpopieczny.

0

0

Pamiętacie Di Stefano, taki tam piłkarzyna grał ze mną w ataku, z Janem De wujem. To ja Wujek Janusz, Wuj Bidona. Opiekuję się nim

0

Wybaczycie Bidonowi , bo on może sobie zrobić krzywdę ? Prosze o szybką odpowiedź , jego Wujek Janusz.

0

Zostawcie już chłopaka, to mój bratanek ;) kiedyś grałem w Realu, ale szanuję Barcelonę. Janusz. tzn wujek.

0

Bidon ma chora głowę , a wy go obrażacie, tu jego Wujek -Janusz, miło mi;)

0

nie szukam, oni wyzywali Wujka Janusza, niestety uległem prowokacji cules, moze moja wina;(

0

0

0

0

0

0

0

mecz ustawiony!!!!!!! wszystcy o tym wiedza i trabia w gazetach!!!! real dal im strzelac te gole;)

0

0

0

Bidon pamienta wszystkie mecze, niszczylismy barcelone nawet po 4-1 jak gral van niestelrooy

0

0

0

0

nie pamietam ostatnio poraazek realu z barca, zidane i becks prowadzi te druzyne do boju!!!

0

Real mistrzem!!!! zaatkujemy 345 000 -ami Bidonów:D

0

0

wygra barca to oczywiste:***** kocham ją nade wszystko!!! cochise to smiec pisze z drugiego konta jako bidon JUNIOR

0

Pamietacie czasy jak Real 5 razy z rzedu wygrywal europejskie puchary ?:D gdzie wtedy byla wasza Farsa!!! no KURWA PYTAM!!!! gdzie?

0

Serio co mogę zrobić , żeby was przeprosić ? może moje fotki w negliżu ?

0

Cochise szacunecze ;) i sorasie za wujka Janusza ;) jest mi niezmiernie przykro, i wybacz wypowiedzi nieadekwatne do artykulu.

0

wygramy mecz przede wszystkim dlatego, ze wrocil Di Maria, a wiecie jakie on wam lubi strzelac gole;)

0

Reasumując owe wypowiedzi , doszedłem do konkluzji i, Barca zostanie kolokwialnie mówiąc zrównana z ziemią przez Real Madryt . C. Ronaldo strzeli hat-tricka!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?