Bidon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Imperfecta - Bidon jak był mały nabił sobie guza i bardzo płakał, więc chyba już go nie szuka.
Twój na zawsze, Wujek Janusz.
0
Jaką głupotą to choroba Bidona! Tu Wujek Janusz jego podpopieczny.
0
0
Pamiętacie Di Stefano, taki tam piłkarzyna grał ze mną w ataku, z Janem De wujem. To ja Wujek Janusz, Wuj Bidona. Opiekuję się nim
0
Wybaczycie Bidonowi , bo on może sobie zrobić krzywdę ? Prosze o szybką odpowiedź , jego Wujek Janusz.
0
Zostawcie już chłopaka, to mój bratanek ;) kiedyś grałem w Realu, ale szanuję Barcelonę. Janusz. tzn wujek.
0
Bidon ma chora głowę , a wy go obrażacie, tu jego Wujek -Janusz, miło mi;)
0
nie szukam, oni wyzywali Wujka Janusza, niestety uległem prowokacji cules, moze moja wina;(
0
0
0
0
0
0
0
mecz ustawiony!!!!!!! wszystcy o tym wiedza i trabia w gazetach!!!! real dal im strzelac te gole;)
0
0
0
Bidon pamienta wszystkie mecze, niszczylismy barcelone nawet po 4-1 jak gral van niestelrooy
0
0
0
0
nie pamietam ostatnio poraazek realu z barca, zidane i becks prowadzi te druzyne do boju!!!
0
Real mistrzem!!!! zaatkujemy 345 000 -ami Bidonów:D
0
0
wygra barca to oczywiste:***** kocham ją nade wszystko!!! cochise to smiec pisze z drugiego konta jako bidon JUNIOR
0
Pamietacie czasy jak Real 5 razy z rzedu wygrywal europejskie puchary ?:D gdzie wtedy byla wasza Farsa!!! no KURWA PYTAM!!!! gdzie?
0
Serio co mogę zrobić , żeby was przeprosić ? może moje fotki w negliżu ?
0
Cochise szacunecze ;) i sorasie za wujka Janusza ;) jest mi niezmiernie przykro, i wybacz wypowiedzi nieadekwatne do artykulu.
0
wygramy mecz przede wszystkim dlatego, ze wrocil Di Maria, a wiecie jakie on wam lubi strzelac gole;)
0
Reasumując owe wypowiedzi , doszedłem do konkluzji i, Barca zostanie kolokwialnie mówiąc zrównana z ziemią przez Real Madryt . C. Ronaldo strzeli hat-tricka!!!!