Bidon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też nie mam wątpliwości ;) niech strzela nawet i dwie bramki... ale Barca niech strzeli 5 ;)
0
Byliście kiedykolwiek na meczu Barcy ? "nasi" , "moja drużyna". a nigdy nie widzieliście ich w akcji!
0
Kibicbarcy678
No muszę przyznać Ci całkowitą rację. Najgorsze jest to, że Bayern ma już zapewniony awans, jest to po prostu żałosne. Na szczęście mam N premium, więc obejrzę mecz na telewizorku w HD ;) Myślę, że jest to specjalna gra, żeby ludzie wykupili N premium.
0
Bojan strzelił dla Barcelony bardzo ważną bramkę w półfinale Ligi Mistrzów. Powinniśmy wtedy awansować do finału, ale sędzia odgwizdał rękę Yaya Toure, którą miał na "brzuchu"-ewidentny błąd sędziego . Żadnego ruchu ręką , by zmienić trajektorię lotu piłki. Masakra! Klnąłem wtedy strasznie. Bojan zostałby bohaterem jak Iniesta ;)
0
Nie przebierając w słowach -Iniesta zagrał zajebisty mecz! Brał ciężar gry na siebie, dogrywał, strzelił gola, potrafił przytrzymać piłkę, na pewno był aktywniejszy niżeli w meczu z Milanem. Odnośnie Thiago grał wyśmienicie, choć brakowało mi czasem szybszego odegrania, przez co tracił w sposób niepotrzebny piłkę, ale cóż jest młody i jeszcze się uczy ;)
0
Myślę, że tym meczem Pique uwierzy w siebie, a co za tym idzie odblokuję się psychicznie i będzie już tylko lepiej. Mogliśmy również zauważyć, gdy nie wyszło Gerardowi wybicie, czy też podanie, jak się motywował , sportowa złość górowała i nasz obrońca odradza się w najważniejszej części sezonu.
0
Naprawdę mecz mógł się podobać, co najważniejsze cieszy wygrana. Aczkolwiek chciałbym przytoczyć inny aspekt, albowiem jaki Barca stoczyła z Atletic pojedynek "w wychodzeniu z pressingu". Pragnę zauwyażyć, że Baskom wychodziło to wielokrotnie fenomenalnie, jednakże często tracili piłke pod własną bramką.