0

Sandu! dzięki , że jestem ze mną. reszta to pedały. tylko Real!

0

spokojnie to nie ja pisałem, to wujek janek przepraszam, wierny kibic realu, troche wypil.

0

Bidon szaleje , bujcie sie juz nie dlugo Real wygra!!!! bedzie z 7-0 dla realu.

0

liczy sie real rozumiecie, przegracie, a co potem powiecie, sedziowie za malo wzieli?

0

0

0

Polecam wam fajny film!!! Real gromi Farsę w Gran derbi i finalr LM!!!! hehehehehe cipki

0

zagra messiasz fótbolu!!!!

0

potrojna korona dla Realu, w tym rku, o boicie sie?:D

0

nooo to muj ojczym;D

0

zapomniałem o Abidalu!!!!!!! teraz leczy powarzne kontuzje, po Pepe go wystwial! zalosne.

0

pogódzcie sie z tym, ze w tym roku potrójna korona nalezy do Realu.:*:*:*:* kocham Cristinao, jest cudowny;* zelus;D

0

0

0

Widzieliście Golaaa Ronaldo!!!!!???? masakra!!! Messi nigdy tak nie uderzy!! widzieliscie Gola Kaki, czy messi tak dokreci pilke!!!!??? oj watpie w to szczerze!!!!! widzieliscie golaaaa Di marii czy messio tak uderzy, oj w zyciu !!! to jest spokoj!!!!! widzieliscie gola Callejona mmm cudonwa bramka, prawa noga, jest lewo nozny, czy messiasz tak kopnie? nigdy!!!! Real mistrzem

0

Jak to powiedział Henio - Adijos Milano!!!

0

nie gadaj głupot. mecz barcy bedzie w sobote

0

Przepraszam to Wujka kuzna brata chrzesniaczki syn wszedł i pisał.

0

konfidenci jestescie?

0

jakiego banana?

0

Skandal!!! na miarrę swiatowa

0

0

Wierzyliście w Benficę , bo teoretycznie jest słabsza! Benfica lepiej gra piłką i wcale nie byłoby tak łatwo, jak wam się wydaję. Natomiast z Chelsea wydaję mi się , będzie więcej emocji ;**** kocham Barcelonkę ;** love!

0

To jest jakiś skandal!!! Dlaczego Gran Derbi nie jest grane w sobotę ?! Barcelona zagra w Niedzielę najważniejszy mecz sezonu poza Ligą Mistrzów, a następnie w owych rozgrywkach , zaledwie dwa dni później rewanżowe spotkanie z Chelsea ! Myślę, że w takowej sytuacji Mecze Realu i Barcy w Lidze Mistrzów powinny być rozgrywane po 7 dniach przerwy, czyli analogiczne we wtorek i środę.

0

Mascherano cudownie ewoluował. Wczoraj naprawdę grał dobrze, najbardziej może podobać się to , że Masche nie boi się iść na wślizgu, i perfekcyjnie czyści.

0

Nie powinno nas dziwić zachowanie Ibry, jeżeli nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów, a Seedorf już pięciokrotnie ;) Szczerze powiem rozczarowała mnie wczoraj nieco gra Holendra, pamiętam , że jeszcze nie tak dawno popisywał się znakomitymi zagraniami. Może przyszedł już czas zakończyć karierę .Natomiast nasz były zawodnik-Zatan, naprawdę się starał. Nieważne jest co mówi, stara się w jakiś sposób przysłonić niemoc Milanu.

0

Zauważcie nie tylko dobrą grę obronną Pique , ale jak znajduję się pod bramką rywala. Na przestrzeni kilku meczów miał kilka dobrych okazji, chociażby z Bilbao po jego strzale , obrońca Basków wybijał piłkę z linii bramkowej. A w meczu z Mallorca nie muszę przypominać, że znalazł się w polu karnym niczym rasowy napastnik i dobił piłkę uderzoną przez Messiego.

0

Zobaczycie , że w przyszłym sezonie Alexis będzie wymiatał . Nie potrafił jak choćby Cesc wkomponować się w 100 % w grę zespołu . Możemy się wzorować Henrym, czy też Davidem Villą, to ich drugie sezony były kluczowe i zdecydowanie bardziej obfite.

0

Cudowne są zejścia Iniesty z lewej strony do środka, robi to z taka łatwością, często gubiąc przy tym aż dwóch rywali . Wczoraj wyglądało to pięknie. Nieopisana technika , i chłodny umysł Andresa daje przewagę nad innymi.

0

Chciałbym Remisu jak w meczu Borussia Dortmund
-VFB Stuttgart 4-4!!!! i Karne ! Messi strzela ostatni, strzałem al'a Panenka i szaleństwo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?