BlackAngryMagician
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może wreszcie skończy się narzekanie, przynajmniej na jakiś czas ;p, a tak poważnie to taka Barca naprawdę cieszy, mega przyjemnie ogląda się ten mecz i co najważniejsze, gramy na terenie który jest co by nie mówić trudny i z drużyną która potrafi sprawić problemy, świetna robota Panowie i brawo Koeman!
1
Vamos!!! co za mecz :D
5
Cale szczęście, że Griezmann znalazł się w odpowiednim miejscu, ale Dembele mimo wszystko powinien to sam skończyć, no nic najważniejsze, że 1:0 po 3 pkt!
0
Cóż Coutinho miewał u Nas jedynie przebłyski, podobała Mi się jego dyspozycja z początkowej fazy tego sezonu przy ustawieniu 4-2-3-1, niestety jak było później wszyscy doskonale wiemy. Realnie patrząc w mojej opinii nie wiem gdzie miałby grać chociażby w kolejnym sezonie, przy założeniu, ze zostanie w klubie. Szkoda, bo naprawdę pokładałem olbrzymie nadzieje w jego transferze, ale prawdę mówiąc po odejściu z Liverpoolu tego Coutinho już nie ma...
14
Czasami naprawdę nie rozumiem ludzi którzy tak krytykują Koemana, przyszedł w naprawdę trudnym momencie dla klubu pod kątem sportowym, ale również instytucjonalnym. "Odzyskał" na całe szczęście De Jonga, wprowadził młodych zawodników typu Pedri, Moriba czy chociażby Mingueza. W zespole panuje dobra atmosfera i pomimo jak się często określa sezonu "przejściowego" mamy szansę na dwa trofea. To w dużej mierze zasługa trenera Koemana i mam nadzieję, że zostanie na kolejny sezon.
19
Dobry mecz Griezmanna, aktywny zarówno w ofensywie jak i defensywie, występ przypieczętowany golem, myślę, że może zaliczyć to spotkanie do udanych
0
Powrót Araujo, De Jong będzie miał chwile odpoczynku
1
Ale Griezmann huknął!
2
Chciałbym zobaczyć De Jonga jako tzw. libero, w asyście Pique i Araujo jako środkowych obrońców
0
Nie widzę innej opcji niż zdobycie 3 pkt w tym meczu przy pewnym zwycięstwie. Oczywiście z kim jak z kim, ale z ostatnią drużyną ligi rotacje są wręcz wskazane. Po zwycięstwo, miłego oglądania wieczorem!
0
Po przyjściu Dembele, a następnie Coutinho miałem wobec tej dwójki ogromne oczekiwania. Prawdę mówiąc sądziłem, ze problemy z lewym skrzydłem po odejściu Neymara zostaną wreszcie zażegnane. Niestety jak wiadomo myliłem się i osobiście straciłem nadzieje, że z tej dwójki coś jeszcze u Nas będzie. Bo jak do tej pory albo po prostu nie grają z powodu kontuzji, a jak już grają to niezależnie od pozycji grają słabo, zdarzały im się oczywiście przebłyski, ale były to tylko przebłyski nic więcej... oczywiście każdy z Nas może mieć inne zdanie i szanuje Wasze opinie, natomiast osobiście nie wiąże już żadnej nadziei związanej z którymś z tej dwójki zawodników
6
Cieszy kolejne zwycięstwo i 3 pkt. Osobiście uważam, że Koeman wie co robi, wprowadzenie Pedriego, teraz Moriby do pierwszego zespołu to tylko i wyłącznie jego zasługa. Pozdrawiam wszystkich i miłego wieczoru!
0
Sytuacja Umtitiego jest bardzo niepokojąca ;/
11
Mimo wszystko z tego co się orientuje, Griezmann jest liderem Barcelony pod względem asyst w obecnym sezonie ;p
17
Cieszy zwycięstwo, ale także walka całego zespołu. Nie do końca rozumiem czemu w tak dużej ilości komentarzy wylewa się hejt pod kątem chociażby Griezmanna... gość zagrał naprawdę dobry mecz, dużo biegał, wybiegał na pozycje, walczył w obronie, miał sytuacje strzeleckie ( może nie 100%, ale były to groźne sytuacje), sam wypracował perfekcyjną sytuacje Messiemu na początku meczu i przede wszystkim strzelił bramkę, ja rozumiem, ze były mecze w których grał bardzo słabo, ale to narzekanie co mecz robi się strasznie irytujące...
Co do pozostałych, w moim przekonaniu na szczególne wyróżnienie na pewno zasługują Umtiti, Araujo, a także mimo wszystko Pjanić który pozytywnie mnie dzisiaj zaskoczył.
Pozdrawiam wszystkich komentujących!
1
Stawiać na młodych, aczkolwiek bardzo chciałbym znowu zobaczyć Umtitiego, zdrowego i w formie.
1
Wczorajszy mecz pokazał wszystkie nasze braki i zniechęcił do optymizmu w kwestii tego sezonu. Początek był bardzo dobry, bo Cou i Fati pokazywali klasę, ale jak na złość przez kontuzje straciliśmy obydwu... Coutinho wczoraj wrócił, ale nie przypominał samego siebie z początkowych spotkań, mam nadzieje, ze to głównie dlatego, ze dopiero wrócił po kontuzji i się rozegra.
Co do wczorajszego meczu to praktycznie nic nie funkcjonowało tak jak powinno, a najgorsze jest to, ze rywal wcale nie był super mocny, tylko sami podarowaliśmy im bramkę. Straciliśmy Pique i Roberto, Dembele dobrze zaczął, ale po tej sytuacji z barkiem przestał być tak widoczny. W ataku Messi, Griezmann, Pedri zagrali tragicznie, mam wrażenie, ze wszystkie nasze akcje są przewidywalne. Ciagle mam w pamięci zgrania Messiego na lewa stronę do Alby i nieudane dośrodkowania tego drugiego, cóż zapowiada się bardzo trudny sezon, ale wciąż mam nadzieje, ze jakość Naszej gry się odmieni, bo naprawdę z bólem serca oglądam w tym sezonie mecze naszych ulubieńców...
0
Kiepsko to wyglada, w ataku Dembele starał się coś robić, ale ten uraz nie napawa optymizmem, niestety, ale może być bardzo ciężko, w tym momencie remis biorę w ciemno
0
Kolejny genialny pomysł Bartomeu, oddajmy (wciąż) jednego z najlepszych napastników do jednego z bezpośrednich rywali w walce o tytuł...
2
Dość już tematu powrotu Neymara. Gość piłkarsko niewątpliwie jest w ścisłej czołówce, ale sam postanowił odejść, nikt go do tego nie zmuszał. Zresztą niezależnie od tego czy opowiadamy się za czy przeciw w kontekście jego powrotu, wystarczy spojrzeć jak wyglądają finanse klubu. Mamy duży problem z pensjami, nie byliśmy w stanie wyciągnąć Depaya, Garcii... Cóż czasami sam się zastanawiam jak potoczyłyby się losy Barcelony gdyby Neymar jednak postanowił zostać, bo magicznego trio MSN brakuje wielu kibicom, a w szczególności kibicom Barcelony
4
Ter Stegen ratuje Nam skore, najlepszy zawodnik obecnie na boisku. Druga sprawa, mam wrażenie, że Messi gra od niechcenia, tylu strat w jego wykonaniu co w obecnym sezonie nie pamietam
0
Wreszcie Griezmann! Ale tak się bałem jak wyszedł sam na sam...
1
Jak do tej pory katastrofalny mecz, jeżeli ciagle krytykujemy Griezmanna, to co powiedzieć o Messim w tym spotkaniu?
0
@daff1992
Coś w tym jest ;/
1
Tragedia, co z tego, ze Griezmann nie gra skoro Trincao jest chyba jeszcze gorszy
0
Chciałbym wierzyć do końca, ale nie spodziewam się fajerwerków...obym się mylił
0
Nyom niezła pajacerka
0
Francuzi w naszym zespole, z wyłączeniem Lengleta to jakieś nieporozumienie
0
Gdy przychodził, bardzo na niego liczyłem, młody, utalentowany, obunożny, potrafiący dryblować. Niestety prawda jest taka, że u Nas nawet przez chwile nie przypomniał Dembele z BVB ;/
47
Zachwycamy się Coutinho, Fatim, Messim, oczywiście to zrozumiałe i w pełni zasadne, ale chciałbym zauważyć, ze co jak co, ale Neto godnie zastępuje Ter Stegena :)