BlackAngryMagician
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo mocno liczyłem na linie pomocy w momencie gdy zobaczyłem zestawienie Barcy przed meczem.
Po obejrzeniu meczu nasunął Mi się jeden wniosek , a mianowicie , ze niezależnie od linii pomocy gra w środku pola wyglada praktycznie tak samo. Nie oczekuje od Valverde że jego Barca będzie grała identycznym stylem jak ta Guardioli czy Enrique , ale naprawdę liczyłem na więcej
2
Podejrzewam , ze trójka Suarez-Messi-Griezmann , będą podstawowymi zawodnikami formacji ofensywnej ( o ile ominą ich dalsze kontuzje czy tez urazy na co wszyscy liczymy)
Bardziej martwi mnie fakt , ze do niedawna mielismy aż nadmiar zawodnikow ofensywnych , a w chwili obecnej w momencie kontuzji sytuacja z przodu może wyglądać kiepsko
Niestety Dembele nie prezentuje dotychczas dobrego poziomu , z Coutinho było podobnie , lecz zarząd zdecydował się na wypożyczenie , trudno Mi w to uwierzyć ale zawodnicy którzy kosztowali łącznie około 300 mln nie zrobili praktycznie żadnej różnicy w grze , a zawodnika godnie zastępującego Neymara jak nie było tak nie ma , bardzo mocno liczę na Griezmanna , ale do zgrania z Messim czy Suarezem potrzebują wspólnej gry bez kontuzji
6
Powiedzmy sobie szczerze , Neymar do tej pory nie złożył jasnej deklaracji w stylu „ chce wrócić do Barcelony” , poza tym oczekiwania PSG są lekko mówiąc grubo przesadzone.Co więcej jeśli Neymar naprawde chce wrócić to on bardziej potrzebuje Nas niż My go ;)
Mamy świetną drużynę i osobiście uważam , ze jedyne co zarząd powinien zrobić to uszczuplić linie pomocy. Mam tutaj na myśli Rafinhe , być może Rakiticia , a w pewnym sensie Coutinho bo przy jego dyspozycji ciężko będzie o miejsce w pierwszym skladzie.
1
Nie rozumiem , Barca chce mieć w kadrze 6 napastników w tym Neymara , ale musiałaby oddać Dembele lub/albo Coutinho , osobiście uważam , ze po sprzedaży Malcoma , powinnismy się skupić na sprowadzeniu LO i zamknięciu w ten sposób kadry na kolejny sezon. Ewentualnie jeśli pojawia się korzystne oferty rozważyć sprzedać Rakiticia ( na chwile obecna jest jeszcze coś warty) i Coutinho ( jeśli faktycznie chcielibyśmy Neymara)
0
Valverde podobno chciał mieć „wąską kadrę” ;P na chwile obecna brakuje nam właściwie jedynie kogoś na pozycje LO ( jako zmiennika Alby)
Chociaż kilku zawodnikow z pewnością odejdzie , mam tutaj na myśli Rafinhe , być może Malcom oraz ktoś z dwójki Dembele/Coutinho
W przeciwnym wypadku , tak czy inaczej niektórzy będą skazani na ławkę
0
Griezmann jest świetnym piłkarzem , ale zachowania o których mowa wyżej powinny być po prostu niedopuszczalne. Zastanawiam się jeśli Griezmann faktycznie do Nas przyjdzie ( a wiele na to wskazuje) jak to będzie wyglądało w przyszłym sezonie , biorac pod uwagę , ze gralibyśmy trójką Messi-Suarez-Griezmann , co w takim razie z Dembele , Coutinho , nie wspominając już o Malcomie ;P
Nie sadze , żeby pogodzili się z rolą rezerwowych , chociaż trudno zaprzeczyć , iż ławka rezerwowych byłaby w takiej sytuacji potężna , ale śmiem wątpić , ze otrzymają odpowiednią liczbę minut
0
Szkoda , ze ilość nie wpłynęła za bardzo na jakość w jego przypadku
0
@Tom_Sta
1.dymisja Valverde
2.zysk z transferu
3. Sam fakt sprzedaży Rakiticia
Jeśli dobrze wywnioskowałem ;P
4
Cóż mogę powiedzieć , po przyjściu De Jonga bardzo wierzyłem w ten transfer , ale jeśli to prawda to nic nie poradzimy , jego kariera , jego wybór , z pewnością finansowo źle na tym nie wyjdzie XD , ale pod względem sportowym różnie może być
1
Ostatnie zdanie artykułu jest kluczowe „ Póki co Neymar jednak milczy w sprawie ewentualnego powrotu” , cóż nawet gdyby bardzo chciał wrócić to nie będzie to łatwe , a pomyśleć , ze mógł nie odchodzić , czego by o Nim nie mówić robił różnice
0
@moronw
A My zostaniemy bez transferów tak ? XD
1
Te plotki transferowe zaczynają już mnie powoli nudzić ;P zero konkretów
W każdym razie jeśli faktycznie Neymar miałby do Nas trafić to z automatu Coutinho lub Dembele odpadają. Po pierwsze ze względu na płace , a po drugie przez brak miejsca w składzie
Mimo wszystko powrót Neymara spowodowałby powrót do ustawienia 4-3-3
0
Nawet jeśli wyjdą z tej grupy to jakie są ich szanse z taką grą ? Nie mówię tutaj wcale o szansach na finał czy zwycięstwo tylko na awans do kolejnej rundy...
2
@marcinkidon
Czego by nie mówić o Neymarze to mimo wszystko Coutinho i Dembele łącznie nie byli w stanie zastąpić Neymara wiec osobiście nie skreślałbym go tak szybko
0
@Patry10
Wiesz , odnoszę wrażenie , ze gdyby Dembele przeszedł do Liverpoolu to nagle zacząłby grać na wysokim poziomie przez cały sezon ;P
0
@Borneo
Zobaczymy , obyś miał racje , ale wiesz jak jest , jeśli pójdzie to PSG to tak prędko nie odejdzie...
0
@stilor
Dlaczego ? Uważasz , ze będzie jedynie wypożyczony ? ;P
0
@Krzysiek723
Jasne , ze nie ;P , ale jestem realistą i wiem , ze przy obecnym trenejro taka opcja będzie preferowana
0
@pienaar
Pewnie tak będzie ;P
1
Tak czy inaczej musimy się pogodzić z tym , ze do Nas nie trafi , zresztą nie za taką cenę
Osobiście jestem bardziej zwolennikiem transferu Griezmanna , bo jest w naszym zasięgu. Moglibyśmy wtedy grać z Griezmannem Messim i Dembele z przodu , ewentualnie Suarezem , który sam ostatnio wspominał , ze klub potrzebuje napastnika który go zastąpi , a Griezmann jest gwarancją jakości.
W sytuacjach gdzie będziemy potrzebowali bramek można przejść na 4-2-3-1 i cała wspomniana przeze mnie „ „czwórka” znajdzie miejsce na boisku.
Szkoda tylko , ze transfer De Ligta jak się wydaje oddalił się bezpowrotnie , ale nic nie poradzimy , powinnismy sprowadzić jeszcze przynajmniej zmiennika dla Alby
Sprzedać niepotrzebnych zawodnikow . Wydaje Mi się , ze Coutinho również powinien odejść.
Skład na najbliższy sezon widziałbym w ten sposób , oczywiście na chwile obecna ( biorac pod uwagę transfer Griezmanna)
Ter Stegen ( zmiennik pod znakiem zapytania)
Semedo ( Wague) - Pique ( Lenglet) - Umtiti ( Todibo) - Alba ( Filipe Luis?)
Busquets ( Vidal) - Rakitic ( Arthur) - De Jong ( Alena)
Messi Suarez Griezmann Dembele ( odpowiednia rotacja wspomnianymi zawodnikami )
Mimo wszystko bardzo chciałbym przyjścia De Ligta, obok tego Luis na LO i Griezmann , ponadto sprzedaż Rafinhi , Denisa Suareza , Andre Gomesa , Coutinho ?
To oczywiście jedynie moje przemyślenia , co będzie to zobaczymy na koniec okna transferowego, ponieważ mimo wszystko to zarząd decyduje ;P
0
Biorąc pod uwagę taktykę trenera , to nie zdziwiłbym się gdyby Coutinho odszedł a w następnym sezonie gralibyśmy ustawieniem 4-4-2 z Busim , Rakietą , De Jongiem i Vidalem w pomocy
Osobiście jakoś nie chce Mi się wierzyć , żeby Neymar miał wrócić , a Mbappe to już szczyt marzeń
0
Nie oglądałem tego spotkania ze względu na późną porę , ale z tego co zauważyłem na zestawieniu przedmeczowym to Cou został ustawiony w drugiej linii
Jeśli ktoś oglądał to byłbym mega wdzięczny gdyby się podzielił spostrzezeniami :D
1
Świetny transfer , czekamy na De Ligta teraz ;P
1
Trudno nie zgodzić się z Frenkiem , dwie perełki holenderskiego futbolu mogą stanowić fundament naszego zespołu na długie lata , oby tak było
0
@socha
Szkoda tylko , ze Nasi zawodnicy nie pokazali tego gdzie swój charakterek mogą wsadzić nasi rywale w najważniejszych meczach sezonu xD
Tak czy inaczej jeśli faktycznie De Ligt miałby być liderem nawet za kilka lat to i tak jest rozsądną opcją
0
Możemy przewidywać , gdybać i rozważać różne opcje transferów , ale fakty są takie , ze Real zaklepał transfer obiecującego młodego napastnika i to za bardzo dobrą kwotę biorac pod uwagę sytuacje na rynku transferowym
1
Właśnie dlatego potrzebujemy kogoś z „charakterem” De Ligt wydaje się być najrozsądniejszą opcją
7
@xavi890
Może się nie znam , ale Lenglet przychodził do klubu jako zmiennik Umtitiego , a jak widać poprzez kontuzje Umtiti może mieć spory problem z powrotem do pierwszego składu jeśli Lenglet utrzyma obecna dyspozycje
Zresztą zagrał dopiero jeden sezon , nie rozumiem sensu porównywania go do Puyola (oczywistej legendy zespołu)
A co do Mascherano , w moim mniemaniu nie nadawał się na pozycje stopera między innymi ze względu na niski wzrost , zdecydowanie lepiej radził sobie na pozycji defensywnego pomocnika co pokazały MŚ w 2014 r.
Jednakże u Nas pozycja defensywnego pomocnika została zdominowana ;P
0
@yla
A ja myśle , ze skład przez Ciebie proponowany to świetna koncepcja ;P powrót MSN , dodatkowo zgranie między Coutinho Neymarem a Arthurem , współpraca w defensywie De Jonga i De Ligta :D
Ogólnie skład ofensywny , ale nie za kadencji obecnego trenera
0
Skoro Valverde ma zostać to i tak nie pogra , bez sensu żeby marnował tutaj czas