1

@yla Może wreszcie Cou odnalazłby swoje miejsce w zespole dzięki współpracy z Neymarem 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Po co zmiana trenera i transfery ? XD 

0

@pienaar w sumie masz racje to bardziej pytania retoryczne ;P 

2

Dlaczego będący obecnie w najlepszej dyspozycji jeśli chodzi o linie pomocy Vidal nie gra ??? I gdzie Malcom ? XD 

2

@michal321 Jestem zdania , ze powinien w kolejnym sezonie grać w linii pomocy , przy obecnej grze i szybkości skrzydłowych często zostaje w tyle , Semedo może spokojnie grać na PO , a jako zmiennik Wague 

0

Pomoc mega defensywna , ale to norma , dobrze by było gdyby chociaż zawodnicy w pomocy byli w formie ( oprócz Vidala oczywiście) W kolejnym sezonie z chęcią zobaczyłbym w pomocy De Jonga , Vidala i Arthura Ewentualnie De Jonga , Arthura i Coutinho jeśli zostanie ( przecież będąc Barca we większości meczów można grać ofensywnie) Zamiast Griezmanna wolałbym chyba zmiennika za Suareza , jakiegoś młodego ,  oczywiście o Messim nie trzeba wspominać bo wiadomo , ze to klasa sama w sobie i słowami nie da się opisać jego geniuszu , na drugim skrzydle mam nadzieje oglądać Dembele w formie bez kontuzji 
Wiec krótko mówiąc na LO mógłby przyjść nawet ten Filipe Luis ( radzi sobie w defensywie , jest doświadczony , nie będzie marudził , ze pełni role rezerwowego) Na śo zakup De Ligta +plus zmiennik Suareza oraz sprzedaż zbędnych zawodnikow , ale sam jestem ciekawy co zrobi zarząd :)) Pozdro wszystkim ! 

0

Długo już nie pogra Nie wiem czy nie lepiej wprowadzać Cucurelle jako zmiennika 

4

Oby , prawdziwy lider i kapitan już w wieku 19 lat. Myśle, że z jego gry oraz gry De Jonga będziemy czerpali radość przez długi długi czas , a zmiany kadrowe są potrzebne , bo w przypadku tego transferu mamy 4 klasowych obrońców : Umtiti , Lenglet , Pique , De Ligt + do tego obiecujący Todibo
Obawiam się , ze Umtiti za akcje związane z tą kontuzją , operacją i w gruncie rzeczy straconym sezonem może się pożegnać z zespołem

8

Z całym szacunkiem , ale nie rozumiem ludzi którzy bronią obecnego trenera , celem na obecny i poprzedni sezon było zwycięstwo w LM , a my odpadamy wręcz z hukiem. Wygrana w La lidze ? W porządku , ale z tak słabym Realem , została „walka” z Atletico...

Musimy zdać sobie sprawę z tego , ze jeśli obecny trener zostanie nasza pomoc w dalszym ciągu będzie składała się z Rakiticia i Busquetsa niezależnie od tego w jakiej będą formie. Potrzebujemy zmian , odświeżenia zespołu , odmłodzenia kadry. De Jong jest , ale w takim razie boje się ze zestawienie drużyny w linii pomocy będzie raczej defensywne
Życzę sobie oraz Wam transferu De Ligta , gdyż to on i De Jong za kilka lat będą stanowili o sile naszego ukochanego zespołu

0

De Ligt po prostu musi do Nas trafić , nie widzę innej możliwości , ma 19 lat jest kapitanem , przywódcą , z pewnością któryś z naszych dotychczasowych obrońców będzie musiał odejść , ale mimo wszystko warto , świetna inwestycja na przyszłość

6

Świetny zawodnik , ale ma już swoje lata , cena w moim przekonaniu świetna.
Zrobił dużo dla Barcelony i to nie ulega wątpliwości , ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny

0

Biorac pod uwagę plotki transferowe , trafi do Nas
A jeśli tak się stanie to bardziej martwi mnie to gdzie u obecnego trenera ( jeśli zostanie) miałby grać , bo szczerze mówiąc to biorac pod uwagę transfery w kontekście pozostania Valverde to sam się nad tym zastanawiam

0

Nie ogarniam tych gwizdów tylko i wyłącznie na Coutinho , nie był nie jest i nie będzie skrzydłowym , przyszedł jak wiele osób słusznie zauważyło zastąpić Inieste który siłą rzeczy najwiecej czasu spędził w środku pola , Arthur przyszedł zastąpić Xaviego , De Jong Busquetsa
Zdziwię się jeśli w kolejnym sezonie nie spróbujemy gry tymi trzema wspomnianymi zawodnikami w środku pola , ktoś wspomniał , ze Coutinho jest słaby wydolnościowo , ale przecież nie musi grać całego spotkania , mamy obecnie dużą ilość pomocników , to raczej nie powinno być problemem , żeby taki Vidal , Roberto czy chociażby Aleña mogli go zastąpić , to samo tyczy się Arthura czy De Jonga.
Mamy wiele możliwości , ale przy obecnej filozofii Valverde
Będziemy grali Vidalem , Rakiticiem , Busquetsem i De Jongiem jednocześnie

0

Co z Coutinho ? :o

2

Marzy Mi się Koeman na ławce , kreatywna ofensywna pomoc , motywacja wśród zawodnikow , do tego transfer De Ligta , Quo Vadis Barcelono...

1

Jak tak patrzę na komentarze to chyba dobrze zrobiłem , ze nie oglądam xD

5

Wie ktoś dlaczego taki środek pola ? Średnia wieku potężna xD
Przecież tu nie trzeba robić transferów do linii pomocy za rok żeby odpowiednio wszystko ustawić ;P
De Jong - Arthur - Coutinho chociażby
Vidal idealny zmiennik , czy tez zawodnik 1skladu gdy potrzeba „walczyć” , ale chyba z obecnym trenerem tak kreatywnej linii pomocy się nie doczekamy xD

1

Mam nadzieje , ze to tylko przewidywania XD nie widzę sensu grania przedstawionymi powyżej zawodnikami w meczu o nic ;p

2

Trudno powiedzieć coś więcej na temat tego transferu , wiadomo nie od dziś , ze jest zawodnikiem klasy światowej , ale z drugiej strony mial szanse w zeszłym roku , zresztą jego przyjście byłoby równoznaczne z odejściem , prawdopodobnie Coutinho , Być może Rakiticia , chociaż nawet bez tego transferu moglibyśmy rozsądnie ustawić zespół :
Ter Stegen
Semedo-De Ligt( jeśli przyjdzie)-Lenglet -Alba
De Jong -Arthur-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele

Chyba najbardziej ofensywnie jak się da , ale nie z obecnym trenerem ;P

46

Nie wiem jak Waszym zdaniem , ale jak Ter Stegen coś napisze to aż się miło to czyta :)))

6

Dawać któregoś z wyżej wymienionych Holendrów , De Jong już jest , mam nadzieje , ze De Ligt również w niedalekiej przyszłości , moje zdanie jest takie , ze Valverde musi odejść z całym szacunkiem dla Niego

4

Chciałbym przy okazji powyższego tematu poruszyć kwestie kadrową naszego zespołu na kolejny sezon , osobiście uważam , ze :
Obsadę bramki mamy zapewniona , gdyż Ter Stegen to jednak klasa sama w sobie , myśle , ze Cillessen niestety nas opuści po obecnym sezonie , ale przynajmniej powinnismy coś zarobić ;p , drugi bramkarz mógłby być ze szkółki.

Środek obrony
Pique , Lenglet , Umtiti ( pewniaki )
Vermaelen out
Murillo out
Todibo wypożyczenie ( w przypadku przyjściu De Ligta w co bardzo mocno wierze)

Boczni obrońcy : Semedo , Wague , Alba
W tym przypadku powinnismy poszukać jakiegoś LO , zdziwię się jeśli zarząd z tym nic nie zrobi

Linia pomocy ; Roberto ( wolałbym zakwalifikować go jako pomocnika , nie widzę go na PO) , Busquets ( ale już jako zmiennik) , Arthur , De Jong , Coutinho ( mimo wszystko chciałbym zobaczyć go grającego w linii pomocy, a przede wszystkim zmotywowanego , walczącego) , Alena , Vidal

Rakitic ( sprzedać póki można , młodszy już nie będzie , a można w tym momencie wyciągnąć jeszcze całkiem niezłą sumę)

Rafinha ( niestety tutaj zbyt dużo kontuzji , powinnismy rozważyć sprzedaż)

Kwestia napastników , tutaj chyba sytuacja najbardziej zagadkowa
Messi , Suarez , Dembele , Malcom i mimo wszystko chciałbym zobaczyć Griezmanna ( ma motywacje , chce wygrać coś więcej , a grać potrafi , swietnie wypełnia swoje zadania nie tylko w Atletico , ale chociażby w kadrze francuskiej)

Podsumowując , wyjściowa jedenastka na kolejny sezon:

Ter Stegen
Semedo- De Ligt-Umtiti-Alba
De Jong- Arthur-Coutinho
Messi- Suarez- Griezmann

Chciałbym zobaczyć takie zestawienie , oraz rozsądne rotacje , ponieważ jeśli zarząd mądrze uzupełni braki kadrowe , dokona wspomnianych wzmocnień oraz pozbędzie się zawodnikow których nie potrzebujemy , kadra powinna wyglądać naprawdę dobrze

I mimo wszystko zmiana trenera , gdyż Valverde nigdy nie zestawi zespołu w inny sposób niż dotychczas... a zmian potrzebujemy to widać gołym okiem.

0

Uważam , ze zmiana trenera wyszłaby zespołowi na dobre , aczkolwiek problem nie leży tylko i wyłącznie po stronie obecnego trenera , ale tez zawodników.Nie ma się co oszukiwać , potrzebujemy kolejnych zmian kadrowych , szczerze mówiąc oczekiwałem zdecydowanie więcej od Dembele i Coutinho w momencie gdy dołączali do zespołu , niestety w kluczowym spotkaniu sezonu jak widać ich zabrakło. Mam nadzieje , ze obok De Jonga , dołączy do Nas także De Ligt.

Prawdę mówiąc bardzo mocno liczyłem na ten rewanż , sądziłem , ze prędzej czy później strzelimy przynajmniej jedną bramkę , niestety mecze wyjazdowe są naszym negatywnym znakiem rozpoznawczym nie od dziś

0

Bez spiny ludzie , wszyscy chcemy żeby Barca awansowała do finału , ale serio wygrywając 3-0 u siebie nie powinno być nawet takiej opcji żebyśmy mogli tak po prostu odpaść..

Wierze w awans , ale żeby przestać drżeć , musimy strzelić bramkę , poczujemy się pewniej i w ten sposób podetniemy skrzydła przeciwnikowi , Liverpool prędzej czy później bedzie musiał się otworzyć

3

Suarez , czyli gra na czas i symulki od początku meczu , przykro się na to patrzy... wystarczy strzelić jedną bramkę prawdę mowiac

11

Zastanawiam się w jaki sposób Valverde ustawi zespół na początku meczu, nie jest tajemnicą, ze Liverpool zacznie od samego początku atakować , ich problem będzie polegał na nieobecności Keity oraz Firmino , nie jest pewne również czy zagra Salah
Bądźmy szczerzy , bez tych zawodników w mojej opinii Liverpool straci bardzo dużo , jeśli chodzi o ofensywę i nie chciałbym zapeszać , ale bez Firmino i bez Salaha nie powinni mieć większych szans przy dobrze grającej Barcelonie.

Mimo wszystko uważam , ze formacja
4-4-2 byłaby najbardziej odpowiednia :
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Roberto Busquets Rakitic Vidal
Messi Suarez

Ewentualne zmiany : Coutinho za Vidala , być może Arthur w zależności od przebiegu spotkania.
Zaluje kontuzji Dembele, jego szybkość byłaby nieoceniona przy kontrach.

Osobiście jestem spokojny , nasza gra na wyjazdach w obecnym sezonie to zdecydowany progres biorac pod uwagę to co działo się w ostatnich latach. Po zwycięstwo!!!

4

Szczerze mówiąc to w dalszym ciągu nie do końca rozumiem fali krytyki wylewanej na Valverde , musimy się z tym pogodzić , ze gra wyglada jak wyglada , ale jest skuteczna :))) Liverpool jest drużyną bardzo mocną i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Oglądając mecz zauważyłem , ze dzięki zmianie taktyki w 2 poł. spotkania ( po wejściu Semedo za Coutinho , udało sie Nam zyskać więcej swobody w środku pola dzięki temu , ze Busquets mógł być ustawiony nieco wyżej niż na początku, a także w I połowie meczu.

Wielu z Nas wspomina , ze może się przytrafić coś podobnego jak rok temu , należy zauważyć , ze w zeszłym sezonie wygraliśmy , lecz 4-1 ( co w przypadku zwycięstwa Romy 3-0 dawało im bezpośredni awans) teraz jest zupełnie inaczej , 3-0 daje jedynie dogrywkę , a nie sadze żeby taki scenariusz był możliwy.
Możemy odpoczywać w spotkaniu ligowym , Liverpool natomiast nie, ponieważ wciąż walczy o tytuł.

Mój przewidywany skład na rewanż
Ter Stegen
Semedo-Lenglet-Pique-Alba
Roberto-Busquets-Rakitic-Vidal
Messi-Suarez
Przynajmniej na pierwszą połowę, powinnismy zagęścić maksymalnie środek pola i nie narażać się na szybkie kontry gospodarzy.
Tak czy inaczej , powinnismy zaufać Valverde , wie co robi :)))

0

Faktycznie
LO Jordi Alba ,tradycyjnie :))

0

Ter Stegen-Semedo-Pique-Lenglet
Busquets-Rakitic-Arthur
Messi-Suarez-Coutinho
Taki skład zapewne wystawi EV , chyba bez niespodzianek właściwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?