5

Ktoś mówił, że Messi gra słabo bo nie strzelił bramki i nie zaliczył udanego rajdu z piłką? Messi to Messi, wystarczy jeden magiczny moment, który zrobi ogromna różnice

1

Griezmanna w pewnych sytuacjach brakuje w ataku, ma przebłyski, czasami dobrze pokazuje się do gry, wybiega na pozycje, ale nie można mu na pewno zarzucić tego, ze nie pomaga w obronie, oprócz tego potrafi przyspieszyć akcje, ściągnąć obrońców, szkoda tej czerwonej, ale lecimy po 3 pkt

3

Aidoo ma już żółtą kartkę, dlaczego za ten faul na Messim nie dostał drugiej? Skoro wyrzucił Lengleta niech będzie konsekwentny

1

Nie rozumiem hejtu w kierunku Leo, skoro ma taką możliwość w kontrakcie to logiczne, ze może ją wykorzystać, podejrzewam, ze żaden zespół nie zapłaciłby klauzuli, a w innym przypadku zarząd mógłby zablokować transfer. Leo i tak dał Nam więcej niż mógł, a w ostatnim czasie więcej niż powinien...

1

Porównałem sobie skład z zeszłego roku, który poległ na Anfield z jedenastką która została zmiażdżona przez Bayern. Praktycznie nic się nie zmieniło, w meczu na Anfield widzieliśmy Ter Stegena, Albe, Pique, Lenglet, Roberto, Vidala, Rakiticia, Busquetsa, Coutinho, Messiego i Suareza.
W meczu z Bayernem miejsce Roberto w obronie zajął Semedo, natomiast Roberto wystąpił zamiast Rakiticia. W miejsce Coutinho wskoczył De Jong. Ile mamy zmian w wyjściowej jedenastce porównując te dwa spotkania? Dwie nowe twarze...W meczu z Romą z wyżej wymienionych przeze mnie zawodników brakuje jedynie Iniesty. 3 lata kompromitacji w LM, jeśli ta rewolucja ma tak wyglądać to niestety, ale czarno to widzę...

1

Puig jest naprawdę świetny, przyjemnie się patrzy na jego błyskotliwość w pomocy, powiew świeżości

1

Semedo dzisiaj dobry w ataku

0

@pepulinho w samej La Lidze ma już 20

0

Ale Griezmann skiksowal

0

Szkoda tej sytuacji Suareza, grałoby się zdecydowanie łatwiej biorąc pod uwagę murowanie bramki przez Espanyol

29

Griezmannowi wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce na murawie i jego gra jest zupełnie inna

2

Podeśle ktoś dobry link, niestety posiadam jedynie Eleven ;p

0

Utrata punktów raczej niewiele zmieni, bardziej cieszyłbym się z poprawy jakości gry niż z wymęczonego wyniku na chwile obecna

0

Z przykrością należy przyznać, ze ten sezon w lidze ( zakładając obecna dyspozycje zespołu i formę Realu) jest już stracony. Jeśli chodzi o LM to Napoli powinnismy przejść, chociaż ostatnio to w każdym meczu drżę o wynik co tylko pokazuje co się dzieje z Naszym klubem ;/ brak błysku, ciagle granie schematami, Suarez który biegnie z piłka przed siebie, środek pola mało dynamiczny. Bez przebudowy klubu od podstaw może być bardzo trudno doszukać się pozytywów w grze Barcelony

4

Przy szansie Nolito, Griezmann za nim wraca, gdzie obrona?

1

Szczerze, po tym co się w ostatnim czasie dzieje, podziwiam optymizm i wiarę osób w możliwość zdobycia LM i LL, chciałbym być tak optymistycznie nastawiony

0

Szkoda, liczyłem na czyste konto

3

Semedo podoba Mi się coraz bardziej

37

Wolałbym chyba Arthura, zamiast Rakiety

1

Podeśle ktoś linki do transmisji ? Z góry dziękuję :)

3

Jego gra wywołuje uśmiech na twarzy , świetny transfer.Wielka szkoda, ze nie udało się ściągnąć De Ligta , biorac pod uwagę to jakie maja relacje poza boiskiem myśle , ze mielibyśmy z nich pociechę na długie lata , a wzmocnienie obrony patrząc na to co się obecnie dzieje byłoby na wagę złota

0

Podrzuci ktoś link do transmisji ? Z góry dziękuję :)

1

Aż strach pomyśleć co by się działo gdybyśmy nie mieli w bramce Ter Stegena

0

@adasko1998
Brak powołania do szerokiej kadry

0

Biorac pod uwagę wyniki na własnym stadionie w fazie pucharowej LM , wystarczy żebyśmy strzelali chociaż jakiekolwiek bramki w spotkaniach wyjazdowych , już nawet nie chodzi o zwycięstwa...
tak czy inaczej wyglada to naprawdę tragicznie i nie wróży niczego dobrego , obym się mylił

4

Żaden zawodnik w zespole nie powinien mieć statusu nietykalnego , może z wyjątkiem Leo i Ter Stegena , ale oni właściwie w każdym meczu pokazują klasę
Mamy wielu zawodnikow i konkurencja jest w takim wypadku czymś naturalnym , wystarczy odpowiednio rotować aby uniknąć przemęczenia zawodnikow , a jestem pewien , że Busi swoje minuty tak czy inaczej dostanie

2

Kontuzja to zawsze negatywny aspekt w karierze sportowca , jednakże czy w przypadku Alby możemy być zdziwieni ? Grał właściwie w każdym spotkaniu bez naturalnego zmiennika , biegając od linii do linii , oby Firpo zaprezentował się z dobrej strony , o ile dostanie szanse ;P

5

Wreszcie linia pomocy taka jaką chciałem

1

Po zwycięstwo !

0

Teraz to już jakiekolwiek tłumaczenie niczego nie zmieni , faktem jest , ze po raz kolejny jest kontuzjowany , naprawdę byłem optymistycznie nastawiony co do naszej formacji ofensywnej w obecnym sezonie , ale przegrywamy z kontuzjami , co jest bardzo niepokojące

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?