1

Stary, czy ty w ogóle ten mecz oglądałes?

0

Ty nie klacz...

0

To żeś się wszczelił z tym pytaniem.

1

Ludzie przecież to dobra wiadomość dla nas, 120 minut Sevilli a za chwilę mecz z nami, na pewno odczują to.

0

No dobra, przekonałeś mnie :)

2

C+

0

Kurcze fan Zidana, gra razem z CR w reprezentacji, no jak tu go teraz lubić?
;)))))

0

Bez sensu te zmiany, ale jak zwykle w dzisiejszych czasach biznes wygrywa ze sportową rywalizacją. Anglicy dobrze wykorzystali swój lobbing, ehhh

0

Wątpie, z takim pewnie byłby problem z aklimatyzacją w gorącej Hiszpanii ;)

2

Wiesz jak to jest, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

Tego nie wiemy, może wziął by pod uwagę możliwość zdobycia kolejnych trofeów (zwłaszcza LM) pod koniec kariery i zgodziłby się na rozsądną kwotę.

2

To jak już idziemy w doświadczonych to chyba wolałbym van Persiego.

0

Sevilla ma chyba wszystkich swoich piłkarzy dostępnych, więc grają najlepszym składem. Choć było trochę roszad kadrowych u nich to jednak chyba z 5 czy 6 sparingów już zagrali więc zgranie jako takie też juz jest.
Real ponoć ma zagrać bez BBC Kroosa i Pepego.
Więcej więc szans daje jednak Sevilli.

14

To może jakiś Filipińczyk???

2

...jest Niemcem a nie Anglikiem
Zmień bo razi po oczach ;))

0

Tyle że to był zwykły mecz towarzyski przed sezonem, takie rzeczy powinno się chyb bardziej odnotowywać w meczach oficjalnych.

4

Co za paradoks, chyba najsłabsza kadrowo Legia (z ostatnich 3-4 lat), a ma teoretycznie największe szanse zagrać w końcu w tej LM.

0

No właśnie, więc nie bardzo rozumiem co ma tu do rzeczy argument narodowości spoza Europy. Gdyby Barcy poszło w LM lepiej ktoś z MSN (mimo że nie są "narodowości europejskiej") byłby zapewne w tej trójce.

0

Ale gdyby Barca wygrała LM i Suarez byłby królem strzelców pewnie byłby w tej trójce, do tego zdobył ZB dla najlepszego strzelca w Europie. Więc to nie jest niesprawiedliwe, niestety nasz LM w zeszłym sezonie skończyła się za szybko jak na renomę klubu.

0

Messi jest Argentyńczykiem i jakoś dwa razy tę nagrodę zdobył, więc nie bardzo rozumiem Twoją argumentację.

0

Ja bym w tej trójce wymienił Bale na Suareza i myślę że by było w miarę sprawiedliwie.

0

To nagroda dla "najlepszego" piłarza grającego w Europie, więc patrzy się chyba na wszystkie rozgrywki w jkaich bierze dany gracz udział na kontynencie.

0

A czemu nie? mnie dziwi brak Suareza, zdobywcy Złotego Buta, Mistrzostwa i pucharu kraju.

1

Andre Gomes?

2

"ja tam zawsze dobrze życzę wszystkim reprezentacjom które reprezentują gracze Barcy"
Portugalii też? ;)

0

Na zdjęciu widać że przy pełnych trybunach mecz się odbył :)))

0

do usunięcia, już było.

0

Właściwie to presezon, więc jeszcze nic straconego by poprawić swoje osiągnięcie z zeszłego sezonu :)

0

Nie oglądałem jeszcze żadnego odcinka, ale skoro polecasz to może się skuszę.

15

i na telewizorze M jak miłość ;))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?