Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stary, czy ty w ogóle ten mecz oglądałes?
0
Ty nie klacz...
0
To żeś się wszczelił z tym pytaniem.
1
Ludzie przecież to dobra wiadomość dla nas, 120 minut Sevilli a za chwilę mecz z nami, na pewno odczują to.
0
No dobra, przekonałeś mnie :)
2
C+
0
Kurcze fan Zidana, gra razem z CR w reprezentacji, no jak tu go teraz lubić?
;)))))
0
Bez sensu te zmiany, ale jak zwykle w dzisiejszych czasach biznes wygrywa ze sportową rywalizacją. Anglicy dobrze wykorzystali swój lobbing, ehhh
0
Wątpie, z takim pewnie byłby problem z aklimatyzacją w gorącej Hiszpanii ;)
2
Wiesz jak to jest, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
Tego nie wiemy, może wziął by pod uwagę możliwość zdobycia kolejnych trofeów (zwłaszcza LM) pod koniec kariery i zgodziłby się na rozsądną kwotę.
2
To jak już idziemy w doświadczonych to chyba wolałbym van Persiego.
0
Sevilla ma chyba wszystkich swoich piłkarzy dostępnych, więc grają najlepszym składem. Choć było trochę roszad kadrowych u nich to jednak chyba z 5 czy 6 sparingów już zagrali więc zgranie jako takie też juz jest.
Real ponoć ma zagrać bez BBC Kroosa i Pepego.
Więcej więc szans daje jednak Sevilli.
14
To może jakiś Filipińczyk???
2
...jest Niemcem a nie Anglikiem
Zmień bo razi po oczach ;))
0
Tyle że to był zwykły mecz towarzyski przed sezonem, takie rzeczy powinno się chyb bardziej odnotowywać w meczach oficjalnych.
4
Co za paradoks, chyba najsłabsza kadrowo Legia (z ostatnich 3-4 lat), a ma teoretycznie największe szanse zagrać w końcu w tej LM.
0
No właśnie, więc nie bardzo rozumiem co ma tu do rzeczy argument narodowości spoza Europy. Gdyby Barcy poszło w LM lepiej ktoś z MSN (mimo że nie są "narodowości europejskiej") byłby zapewne w tej trójce.
0
Ale gdyby Barca wygrała LM i Suarez byłby królem strzelców pewnie byłby w tej trójce, do tego zdobył ZB dla najlepszego strzelca w Europie. Więc to nie jest niesprawiedliwe, niestety nasz LM w zeszłym sezonie skończyła się za szybko jak na renomę klubu.
0
Messi jest Argentyńczykiem i jakoś dwa razy tę nagrodę zdobył, więc nie bardzo rozumiem Twoją argumentację.
0
Ja bym w tej trójce wymienił Bale na Suareza i myślę że by było w miarę sprawiedliwie.
0
To nagroda dla "najlepszego" piłarza grającego w Europie, więc patrzy się chyba na wszystkie rozgrywki w jkaich bierze dany gracz udział na kontynencie.
0
A czemu nie? mnie dziwi brak Suareza, zdobywcy Złotego Buta, Mistrzostwa i pucharu kraju.
1
Andre Gomes?
2
"ja tam zawsze dobrze życzę wszystkim reprezentacjom które reprezentują gracze Barcy"
Portugalii też? ;)
0
Na zdjęciu widać że przy pełnych trybunach mecz się odbył :)))
0
do usunięcia, już było.
0
Właściwie to presezon, więc jeszcze nic straconego by poprawić swoje osiągnięcie z zeszłego sezonu :)
0
Nie oglądałem jeszcze żadnego odcinka, ale skoro polecasz to może się skuszę.
15
i na telewizorze M jak miłość ;))))