Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Czyli do kwoty transferu Gomesa należy doliczyć wartość Montoi.
2
Ronaldo pogratulował transferu Gomesa - pewnie zazdrości ;)
4
To podchodzi tak trochę pod kreatywną księgowość i to w porozumieniu z prokuraturą :)
5
Oszczędzili by sobie takich tekstów co do ceny za Neymara, tożto już nawet śmieszne nie jest. Zaraz jeszcze powiedzą że od tego podatek należy odliczyć i kupilismy brazylijczyka na np 12 mln.
Transfer to transfer, a do kogo idą pieniądze i w jakich tam chorych podziałach to sprawa drugorzedna. Liczy się ile Barca faktycznie zapłaciła za Neya (nie licząc jego pensji juz po podpisaniu kontraktu) a nie jak nazwiemy ten przelew czy na co lub do kogo "poszedł".
1
Będą rozstawieni w pierwszym koszyku więc jeden silny rywal im odpadnie. Jak z drugiego wylosują zespoły pokroju np Bayer Lever./Porto to mogą spokojnie wyjść z grupy.
51
Ronaldo czy Messi? Ten to dopiero będzie musiał kręcić w odpowiedzi na tego typu pytania.
17
Ja również cieszę się niezmiernie, dla mnie ta seria nie ma sobie równych.
0
No rzeczywiście będzie jednym z najlepszych napastników jak będzie siedział praktycznie 90 % sezonu na ławce.
1
Chętnie
49
"Neymara za ponad 57 mln"
Tu słowo "ponad" jest kluczowe ;)
0
No tak nie są z niego zadowoleni, więc za karę będą go trzymać rok w klubie i przelewać na konto konkretne sumki.
1
no, tylko włosy troche ciemniejsze
4
taki wysoki chłop
6
W końcu mamy Mistrza Europy. To teraz kibicujemy Portugalii w meczach reprezentacji ;)
0
No przecież jest Luis Suarez, najlepsze 9-tka ;)
0
Pozostaje nam tylko życzyć Lucho i sobie by to wszystko wypaliło i kolejny sezon zakończył się z następnymi trofeami.
Dzięki za merytoryczną dyskusje.
Pozdrawiam
6
Zmienne to z reguły dotyczą liczby występów, zdobytych trofeów itp. Ale póki nie będzie żadnego oficjalnego potwierdzenia (a może wogóle go nie być) to możemy tylko gdybać.
Co nie zmienia faktu iż na moje oko ten zawodnik nie jest wart takich $$$, Ale przy dzisiejszych cenach...
2
może nie 10 ale jakby ktoś chciał to by te 6-8 dał. Podobnie było przecież z transferem Ibry i oddaniem Eto.
0
Myślałem że na pozycję Neya wchodziłby D.Suarez
0
To co teraz z Munirem?
39
Montoya - wartość rynkowa ok 3 mln, Tello - 10 mln.
Jeśli przejdą do Valencii teraz bez opłat, to do kosztów sprowadzenia Gomesa (35 + 20 zmiennych), należałoby doliczyć jeszcze te orienatcyjne kwoty. A to przy spełnieniu wszystkich zmiennych dałoby blisko 70 mln?!?
0
20 nie, ale też nie 3.
Odnoszę się tylko do słów Lucho że chce "bramkostrzelną 9-tke". A Vietto który będzie pełnił podobną rolę jak w zeszłym sezonie w AM, nie sprawdził się w roli Jokera, super rezerwowego (jak zwała tak zwał).
Grając regularnie w pierwszej jedenastce Villiareal spisywał się dobrze, natomiast jako rezerwowy w AM (tak jak będzie u nas) już słabiutko.
Może faktycznie to kwestia taktyki zespołu z Madrytu, ale nie da się pominąć milczeniem faktu że w tej roli się nie sprawdził.
2
Cofając się do czasów gry w zespołach juniorskich można dojść do wniosku że jakiś typ jest bardziej bramkostrzelny niż Luis Suarez, ale co nam to powie?
Podałem Ci dlaczego wziąłem ostatni sezon. Jest o wiele barziej miarodajny do porównania niż jeszcze poprzedni (z uwagi na rolę w zespole i bliższy okres czasu).
Odnoszę się tylko do słów Lucho o bramkostrzelnej 9-tce, a Vietto patrząc powyżej raczej nie spełnia tego kryterium.
1
I myślisz że jak taki np Arda/Rafinia/Gomes wyląduje na trybunach to będzie happy i nie będzie zaraz problemów z atmosferą w drużynie?
Pozostaje mieć tylko nadzieje że Lucho jakoś to wszystko ogarnie.
0
Moim zdaniem formacja zostanie taka jak była do tej pory.
0
To który z pomocników będzie siedział na trybunach podczas meczów?
2
20 bramek, średnio co 175 minut (też nie porywa).
Ale co to daje? tam był podstawowym zawodnikiem. U nas będzie rezerwowym, więc jego sytuacja nie zmieni się wiele niż jak w Atletico.
Poza tym chyba lepiej patrzeć na ostatni sezon, a nie cofać się o kolejne lata.
2
Na pewno nie kosztem trio z ataku, obrona też nie do ruszenia, bo przejście na 3 stoperów przy 4 zawodnikach w kadrze nierealna.
26
Nie
0
Piszą tu o Vietto, a Lucho powiedział że chce bramkostrzelną 9-tke. Patrze na statystyki Argentyńczyka i w zeszłym sezonie 28 meczy (co prawda spora część z ławki) i tylko 3 gole. Strzela średnio co 475 minut...