1

● Największe zaskoczenie in plus euro 2016 (drużyna)?
Węgry/Islandia
● Największe zaskoczenie in minus euro 2016 (drużyna)?
Belgia/Portugalia
● Faworyt po pierwszej kolejce?
Chyba nikt aż tak się nie wyróżnił.
● Najlepszy piłkarz pierwszej kolejki?
Iniesta
● Najlepszy bramkarz pierwszej kolejki?
Buffon
● Sędziowanie po pierwszej kolejce w skali szkolnej od 1 do 6?
5

0

"Bravo jeszcze wróci do swojej wysokiej dyspozycji i to szybciej niż myślimy."
Jak taki pewny to jeszcze podaj mi wynik jutrzejszego meczu Polaków, obstawie i może hipoteke uda się wcześniej spłacić. :))

0

I jeszcze w pucharowej fazie LM ;)

1

Wątpie że go zobaczymy skoro został on dowołany do reprezentacji w ostatniej chwili (raczej ma pozycje 4 stopera). Ba nawet Deschamp stawiał bardziej na naszego Mathieu niż młodego francuza. Gdyby nie kontuzje Varana i naszego rudzielca to by go w reprezentacji nie było.

6

Tak patrze na to zdjęcie Umitiego z MD i jakoś tak mi się przypomina transfer Alexa Songa. Podobnie wyglada, były podobne oczekiwania co do niego, a jak wyszło, wszyscy wiemy. Nie każdy pasuje do naszego stylu, mam nadziej że z młodym francuzem będzie inaczej..

0

Parę pierwszych skoków z drabiny się wykonuje, potem można startować dalej.

0

Nie tak łatwo, jednym z wymogów jest brak lęku wysokości.

1

Bramka obrońcy jest wyżej punktowana niż asysta pomocnika, a dodatkowo jak ktoś miał Pique wybranego jako kapitana to jego punkty się podwaja, stąd użytkownik jedrek7000 dostał 12 pkt (Pique u niego nie był kapitanem).

1

Piszą też o innych wydarzeniach nie dotyczących stricte Barcy czy Katalonii. Są na okładkach informację o tenisie (Marquza ostatnio się pojawiała), pływakach hiszpańskich, MotoGP, czasem F1, kolarstwo (Valverde, Contador) ba nawet o badmintonie pisali kiedyś pamiętam.
Także ten argument jest trochę zbyt naciągany.
Dla mnie cała czwórka tych dzienników to jeden ten sam poziom. Nie widzę miedzy nimi wiekszych różnic poza tym że raz jedna strona zaskoczy na plus raz druga z okładką jako tako obiektywną.

1

Nie porównujmy losowań np LM na które patrzy cała Europa, cały świat piłkarski do polskiego bagienka, które poza granicami naszego kraju jest niezauważalne.
Mi naprawdę trudno uwierzyć że znakomici ongiś piłkarze ryzykują swoim wizerunkiem w ten sposób. Nie twierdzę że na pewno nie było nic ustawione, ale naprawdę nie chce mi się wierzyć że do takich przekrętów co roku wciągani są byli znakomici piłkarze i robią to bez żadnych oporów. Zastanawiam się gdyby np Xaviego lub Puyola wzieli do losowania i gdyby np Real znów trafił na jakiegoś słabeusza czy dalej były teksty o ustawianiu losowań.

1

Jeśli przyjąć że faktycznie te losowania są manipulowane w sposób "ciepłych kulek" to jedna rzecz mnie zastanawia. Rozumiałbym że tak mogłoby być w przypadku gdyby każde losowanie było prowadzone przez działaczy Uefa.
Ale przecież co roku kto inny losuje te kulki (Zambrotta, Cannavaro, chyba Figo też losował, jak był finał LM w Berlinie to chyba jakiś niemiecki piłkarz losował). Jakoś nie chce mi się wierzyć że aż tyle osób i to znanych piłkarzy byłoby w ten proceder zamieszanych i wszyscy by się na to godzili, nie puszczając pary z ust.

0

a mi chodziło o zeza :)))
Co do kanałów to już pare razy zerkałem na ZDF, ale niestety mam dobry wzrok i zeza nie mam, więc pozostaje wersja SD.

1

Do czego to doszło trzeba mieć zeza żeby mecze Euro obejrzeć w tv ;)

1

I do tego te jego podania takie jakieś wolne były, w sensie słabe. Tak jakby był zmęczony sezonem i nie chciało mu się mocnij kopać. Prae razy zauważyłem że piłkarz odbierający musiał się cofać po piłkę, albo w miejscu na nią czekać. Brakowało jakiegoś konkretnego tempa w tych podaniach Krychowiaka.

1

Widać co ze mną jest nie tak bo mi pierwsze co przyszło na myśl to "Brazylia nie wychodzi z grupy bo dali d..." ;)

0

Nie bądźmy wulgarni ;)))

2

finał CA w Szczecinie??? Super na pewno się wybiorę ;)

1

Tyle że on tą ręką skierował piłkę w światło bramki, gdyby nie robił tego zamachu to piłka odbiła by sie od niego ale na pewno nie w światło bramki.

1

245

6

Nie

0

Ja w prawym górnym rogu mam pozycje "zamknij X".

0

W tym turnieju nie będzie chyba meczów o honor. Nawet jakbyśmy przegrali dwa pierwsze mecze to przy założeniu że z 6 grup 4 drużyny z trzecich miejsc też wychodzą. Może się okazać że mając zero pt po 2 kolejkach zwycięstwoz Ukrainą da nam 3 miejsce i możliwość awansu.
Także może nie być słynnego motto polaków: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor.

13

Chodzi też o sprawy finansowo-statutowe. Dopinając ten transfer teraz jego koszty byłyby dopisane do sezonu 15/16, a w statucie są zobowiązania do niepowiększania długu klubu (pod groźbą odwołania zarządu). Od 1 lipca koszty takiej operacji bedą już liczone do sezonu 16/17 (jakby następnego rozliczenia rocznego) i tam będzie większe pole na tego typu działania.

1

Ja też postawiłem 6:0 na Brazylie, a do tego Ekwador-Peru trafiłem w punkt 2:2. Ja wygrzebie się z 755 miejsca ;) Także bójcie się, wkraczam do walki o zwycięstwo ;))))

0

Hehe, w lidze typerów jestem na 755 miejscu, ale mam tyle samo pkt co miejsce 741, więc nie jest źle ;)))

3

30-latek? ehhh. Ale skoro Barca go chce to cóż począć.

4

Nie to żebym go bronił, ale tam kontakt chyba jednak był, kolanem go lekko zahaczył.
A co do nagrody, to faworyt w tym sezonie jest jeden Pepe za finał LM.

0

A co oni mają do pomocy?

7

"Mam nadzieję, że Messi zdąży na czas i będzie mógł zagrać, ponieważ chcemy rozpocząć ten turniej jak najsilniejsi."

To zdanie zabrzmiało jakby Bravo cały czas był myślami w klubie gdzie grają razem, a nie reprezentacji gdzie staną na przeciwko siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?