0

Ktoś z zarządu przecież mówił że na te okienko jest 60 mln. Teraz dostaliśmy 8 za Bartre i 5 za Halilovica.
Ktoś będzie jednak musiał odejść, za dużo jest ludzi do pomocy, w której gra u nas tylko trzech. Przy tej ilości to będą sytuacje że niektórzy to nawet na trybunach wylądują, bo przecież na ławce nie możemy mieć samych pomocników. A to nie będzie sprzyjało ogólnej atmosferze w ekipie.

0

Ponoć mieliśmy na transfery na to okienko ok 60 mln, już wydaliśmy ok 80 mln. A jeszcze Lucho chce napastnika, to przynajmniej kolejne 20 mln.
Ze sprzedaży graczy mamy na razie "grosze". Jeśli nie opchną kogoś za sporo $$$ to pewnie nie będzie transferów w kolejnym sezonie.
Ekipa jest, więc może nie będzie potrzeby.

0

Czemu moje życzenie by Barca grała o tryplet ma być prowokacją?

0

Świetne wieści, kolejny zawodnik wzmacnia nasz klub, po D. Suarezie, Umtittim, Digane. Tak więc po tryplet!

2

Może autorowi chodziło, że to za czasów Szkota oddali go za free, że się na nim nie poznali. Ale faktycznie źle to zostało napisane przez kris81.

2

Ja tylko wrzucę mały kamyczek do ogródka Umtiti - podstawowy zawodnik repr. Francji.
Tak po prawdzie on na to Euro miał w ogóle nie jechać został dowołany, po kontuzjach innych graczy. Ba nawet nasz Mathieu był w hierarchii selekcjonera wyżej niż nasz nowy nabytek. Gdyby kontuzji nie nabawił się Varane to pewnie Umtiti nie powąchałby nawet murawy na ME.
Ale wyszło jak wyszło, oby tylko dostawał u nas sporo szans bo warunki i potencjał chłopak ma. Musi tylko grać. Pytanie tylko czy Mascherano tak łatwo odda miejsce w podst. jedenastce.

0

Przypomnę Ci ten post jak się okaże że Perezowi uda się pozyskać sponsora za kasę zbliżoną lub nawet wyższą do Man U. Barca czy Real biją pod względem medialności/marketingu każdy klub świata, wliczając to kluby z Anglii.

0

To ja wiem, tylko wszędzie piszą o tym pod kątem kart do telefonów. A mi chodzi o takie startery samego internetu do laptopów.

0

W końcu tu o wszystkim więc i ja się zapytam tak poza naszym klubem, czy orientujecie się w związku z wprowadzaną od poniedziałku obowiązkową rejestracją kart pre-paid do telefonów czy to samo będzie dotyczyć internetu na kartę do tabletów czy laptopów???
Średnio co 3 tygodnie jeżdżę do teściowej, gdzie o internecie to nawet nie słyszeli i zawsze kupowałem na taki wyjazd starter z jakiejś sieci za parę złotych (w kiosku) i akurat na weekend starczyło (ba, nieraz nawet mecz Barcy na tym udało się w miarę obejrzeć).
Teraz nie wiem czy będę musiał biegać z każdym takim do salonu na rejestrację.

45

Dla mnie może tu zostać do końca kariery jeśli jego obecność będzie gwarancją corocznej zmarnowanej setki na 5:0 na Bernabeu.

1

Piłkę nożną, bo w tym rozmiarze piłki do kosza nie dostaniesz.

1

Jakoś nie widzę by w ważnym meczu gdyby coś nie szło Lucho ściągał by kogoś z MSN, wtedy oni będą grać do końca, bo każdy z nich może w każdej chwili coś nieszablonowego wykręcić i strzelić gola.

Gameiro będzie raczej grał z słabszymi rywalami i wchodził na końcówki innych meczów gdy wynik będzie bezpieczny.

Mi nie chodzi o sprawę stricte personalną, tylko bardziej o typ piłkarza. Jako zastępce widziałbym kogoś kto gra w stylu: Lewandowskiego, Benzemy, Drogby czy Van Persiego (chodzi mi o styl gry a nie konkretnie o tych piłkarzy).

6

Ja nie jestem przekonany do tego całego Gameiro. Facet szybki, idealny na kontry, ale kiedy Sevilla grała atakiem pozycyjnym facet znikał.
Barca gra w większości właśnie atakiem pozycyjnym, tym bardziej że to ma być zmiennik Suareza, więc raczej będzie grał w meczach z słabszymi rywalami, którzy zwykle stawiają autobusy i tam szybkich ataków jak na lekarstwo.
Moim zdaniem lepsza byłaby typowa 9-tka, facet który potrafi dobrze się zastawić, przyjąć-odegrać, dobrze grający głową.

1

Ney

0

Po prostu się wylogowujesz na czas kary i przeglądasz stronę jako niezarejestrowany. Nie wiem w czym problem.

0

taaaa, yhm a świstak siedzi i zawija....

0

Niech jeszcze po podania terminarzu okaże się że w pierwszej kolejce grają np z Atletico M.

2

Celin Dion

0

za 5 miesięcy będzie miał długi urlop.

1

Jeżeli jużmiałby być transfer do rodka. To ja tam zamiast niego zdecydowanie wolałbym Verattiego. Dla mnie to młodsza wersja Xaviego. Szkoda tylko że chłopak często łapie jakieś urazy.

4

To za dużo jak na zawodnika do Barcy B.

1

"gwóźdź do trumny europejskiego futbolu..."
Serio? facet, ale odleciałeś. Chyba wczoraj za dużo głębszych było ;)

0

Mi przed tym finałem było obojętnie kto wygra. Moje ulubione drużyny, Polska i Hiszpania poległy wcześniej. Także naprawdę było mi bez różnicy kto wygra. Nawet nie ogarniam całej tej napinki która tu była że Portugalia wygrała bo Ronaldo, no proszę was. Jakby to miało jakieś znaczenia dla Barcy.

1

W końcu ktoś z głową na karku. Jak sobie czytam te inne wypociny to mam wrażenie ze Barca przegrała jakis puchar czy coś.

0

Czyli chrzanic nasze mistrzostwo i Pk bo jakas tam Portugalia zdobyła ME?

0

Bo gdyby zawsze wygrywał faworyt to ten sport byłby nudny, a tak jest to o co chodzi, są emocje, rozpacz, łzy, uśmiechy, radość, to jest piękne w tym sporcie i dlatego zawsze będzie nr1 na świecie.

2

Tyle że pod względem trofeów klubowych u Francuza słabiutko.

2

Kadra wzywa?

27

Bo nikt nie chce biegać z katarem.

2

Nie przesadzajmy zagrał dwa mecze na Euro, jeden lekko mówiąc średni, wczoraj już b. dobrze. Za wcześnie by mówić że będzie z niego nowy Puyol. Tym bardziej że raczej nie będzie grał w podstawowej jedenastce. Dalej będzie Pique z Masche, przynajmniej tak mi się wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?