0

Jaka ulica?

0

A ja bym się nie zdziwił gdyby to była prawda, przecież cały czas nie został podpisany nowy kontrakt z brazylijczykiem. Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało ojciec Neya poprzez jakiegoś pośrednika zrobił coś takiego by zwiększyć presję na Barcę.

1

Dziękuje za normalną dyskusję, Pozdrawiam.

0

Masz rację w tym, że każdy ma prawo reagować jak chcę (choć publiczne obrażanie kogoś nie uważam za taktowne). Ktoś odbierze daną sytuację emocjonalnie, ktoś bardziej obojętnie. Chcę tylko pokazać różnicę w odczuwaniu czegoś że się tak wyrażę "na żywo" a przeczytaniem że coś się kiedyś wydarzyło.
Ja poprostu nie rozumiem takiego pełnego jadu podejścia dzieciaków, którzy Figo w koszulce Barcy widzieli tylko na zdjęciach w internecie.

0

Wg mnie chyba jednak niezbyt trafione to porównanie do kibiców ze stadionu a przed odbiornikiem tv. Ta ten sam moment, ta sama historia dziejąca się na naszych oczach (kibiców ze stadionu i przed TV) , te same emocje sportowe.

Co innego chyba jednak przeczytać o czymś co zdarzyło się x lat temu, to już nie będzie odczuwalne tak samo jak byś się o tym dowiedział teraz że Leo przechodzi do Realu.

0

No właśnie nie wiem jakbym się czuł gdyby np Messi zdecydował się przejść do Realu, czy po tym wszystkim co zrobił dla mojego ukochanego klubu potrafiłbym go znienawidzić i wyzywać od najgorszych? Nie wiem.
Jestem ciekaw reakcji innych kibiców na takie coś.

A co do tego wyobrażania sobie to polecam parę postów wyżej jest post mich_l (odpowiedź do cules96), tam wydaje mi się że to jest idealnie opisane co do uczuć świadków tego transferu, a osób które tylko o tym czytały po czasie.

21

A tu dalej o tej LM, rany boskie, wygrali to wygrali, po co dalej drążyć.
Skupmy się na tym co najważniejsze, czyli plotkach transferowych. ;)

5

My tu gadu gdau, a nasi dryblasi pokonali 3:0 Japończyków. Brawo chłopaki, Rio coraz bliżej.

0

Było coś takiego, nie wiem czy to nie w tym roku po meczu Real-Roma, kiedy go kibice w Madrycie przyjeli brawami, powiedział coś w stylu że żałuje że nie doszło do transferu.
Wpisz w google "Totti żałuje"

2

Udało Ci się doskonale, przynajmniej wg mnie. Bo mam właśnie identyczne zdanie na ten temat.
Pozdrawiam

0

Zgadzam się w 100%.

2

Nie zrozumcie mnie źle, nie bronię Figo, uważam że źle wybrał odchodząc z Barcy do Realu. Poniósł/ponosi tego konsekwencje.

Mnie bardziej dziwi takie emocjonalne, pełne inwektyw podejście osób, które w czasie tego transferu miały ledwie pare latek i nie miały pojęcia o futbolu wtedy. Takie osoby nie mogły się identyfikować z idolem Katalonii, jakim był przed transferem Figo. Ludzi którzy wtedy byli kibicami Barcy rozumiem, że mogą być rozczarowani/smutni/wściekli, oni byli świadkami jak największa gwiazda odchodzi do rywala.
Natomiast takie pełne jadu podejście dzisiejszych nastolatków uważam za popisywanie się i tylko tyle.

3

I takie podejście mogę zrozumieć.

0

To chyba bardziej chodzi nie o założenie konta na tej stronie a o informację z profila że kibicuje od danego roku. Ja kibicuje temu klubowi od drugiej połowy lat 90-tych (miałem wtedy z 12-13 lat. Doskonale pamietam sytuację z transferem Figo. Nie było mi z tym dobrze, ale nawet nie ze względu że odszedł do Realu, tylko dlatego że wogóle odszedł. Pamiętam te jego dryblingi, mimo że nie był demonem szybkości to taką technikę użytkową miał genialną.

3

Mieli podobny staż w swojej pierwszej drużynie. Nikt też nie zmuszał Lucho do przejścia akurat do Barcy, mógł przecież wybrać inny klub.
Sytuacja z Figo była o tyle inna i rozdmuchana że to był wtedy najwiekszy ($$$) transfer na świecie, to chyba od niego zaczęło się to wszystko kręcić w niewyobrażalnych kwotach. Później te całe galactico sprowadzane za kosmiczne pieniądze.
Piszę tylko bo nie rozumiem tej całej frustracji, gniewu osób które kiedy ten transfer był robiły dopiero w pieluchy i nie miały pojęcia co to w ogóle futbol jest.
Rozumiem, że to może się nie podobać że ktoś kiedyś wybrał grę "w obozie wroga", ale wylewanie tak emocjonalnych pomyj na to czego nie było się świadkiem uważam za trochę sztuczne i robione na siłe pod publiczkę.

0

Podobna sytuacja była z naszym aktualnym Misterem.
Swoją drogą tak czysto hipotetycznie jestem ciekaw jakby zareagowali kibice gdyby Leo teraz odszedł do Realu. Wiem, że to nie możliwe, ale ciekaw byłbym reakcji kibiców. Z jednej strony dał nam tak wiele, jak chyba żaden inny piłkarz w historii Barcy, a z drugiej odszedłby do najwiekszego rywala.

0

a Luis Enrique?

0

W 2006 jeśli dobrze pamiętam to już Figo w Realu nie było chyba nawet.

1

Gdyby nie jego ekscesy widzałbym go u nas jako następce Alvesa.

0

zakład przyjęty ;)

1

Zawalił ewidentnie bramkę i nie usprawidliwjają go w tym nawet trudne warunki atmosferyczne. Dobrze że takie babole robi w kadrze a nie w klubie.

4

Aż tak "oblewałeś" zwycięstwo Realu że nie zauważyłeś że mamy poniedziałek? Mecz był przedwczoraj ;)

3

Komentarz usunięty

5

Facet ma termometr na słońcu i się dziwi że ma o 8 rano ponad 30 stopni. Ciekawe jak się zdziwi jak w południe mu wskaże koło 50.

3

To był jeden z flagowych programów BBC, stacja nie chciała z tego rezygnować. Nie dziwie się.
Zresztą nie oczekiwałem od nowego sezonu cudów, zwykle tak jest podobnie z filmami, drugie i kolejne części często są słabsze od jedynki.
Dlatego oglądam premiere nowego sezonu bez wysokich oczekiwań, byle poporstu obejrzeć program "motoryzacyjny" z poczuciem humoru.

3

Mat le Blanc jako prowadzący tak mi dziwnie wygląda, dla mnie to zawsze będzie Joe z Przyjaciół.

1

Jest coś innego, siedmiu prowadzących. Ja bym nie starał się tego porównywać tylko dałbym czas i oglądał jako coś innego.
Ciekawe co wymyśli stara gwardia dla Amozona?

0

na 100% ?
Normalnie zazdroszczę Ci tej wiedzy na temat przyszłości.

1

Wiesz to wszytko od nich czy Lucho Ci powiedział? ;)

5

Brutal, bądź Bond, do kupienia niemal w każdym kiosku i to w przystępnej cenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?