Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A propo ostatnich "kosmetycznych" zmian na stronie, mam pytanie: czemu po przeczytaniu nowego newsa nie znika on z listy powiadomień u góry ekranu, tak jak się kliknie w odpowiedź na swój komentarz. No chyba że u mnie jest cuś nie tak.
9
Ok, może starczy, bo zaraz spam nam zgłoszą.
Ale co klasyka to klasyka, nie ma to jak Czesio Niemien, szacunek.
7
Najpiękniejszy mój świat ...
18
Nie przesadzajmy. Mamy o wiele lepszą sytuację niż Real. To Atletico musi atakować by coś ugrać, a my zaczeliśmy w końcu coś z kontry też grać.
Real zaś musi strzelać bramki i do tego uważać by jej nie stracić, co przy szybkich skrzydłowych Wilków nie będzie wcale takie proste.
Moim zdaniem mamy o wiele łatwiejsze zadanie, nawet biorąc pod uwagę klasy przeciwników naszych i Realu.
0
Oczywiście, że tak (zmęczenie, kontuzje), tyle że klub nie ma tu chyba nic do powiedzenia. To są oficjalne turnieje i jeśli Ney dostanie powołanie to jedzie i tyle. Klub może sobie tylko wyrazić swoje zdanie.
Ja osobiście (z punktu widzenia kibica Barcy) też bym wolał żeby pojechał tylko na jeden turniej, ale to on o tym zdecyduje a nie klub.
0
Oj wydaje mi się że nie będzie to miało żadnego znaczenia przy renegocjacji kontraktu. To jest przyszłość tego klubu. Zarząd zdaje sobie dobrze z tego sprawę i będzie chciał za wszelką cenę zatrzymać Brazylijczyka. Nie wiem czemu powołanie na IO miałoby mu zaszkodzić w negocjacjach. To jest decyzja jego i sztabu reprezentacji, klub może sobie tylko pomarudzić. Siłą go nie zatrzymają, a widać że chłopakowi bardzo zależy na reprezentacji. Takie zatrzymywanie na siłę mogłoby przynieść odwrotne skutki i pogorszyć relację na linii zawodnik-klub.
Takie jest moje zdanie na ten temat.
0
Nie przesadzaj że to dla niego jakaś "ukochana" drużyna, to nie nasz wychowanek, by od dziecka kibicować Barcy, a do tego jeśli faktycznie (podkreślam jeśli) sam zainteresowany rozważa taką opcję, to nie widzę powodów by klub nie zezwolił na ten transfer, oczywiście za rozsądną sumę $$$ (ale u chińczyków z tym problemu nie ma).
0
Pytanie wogóle czy może nie wyrazić zgody na udział w tym turnieju?
Jeśli Ney się uprze i federacja brazylijska go powoła na oba turnieje to czy klub ma coś wogóle do tego?
1
No my tak pare razy przy 2:0 odpuszczaliśmy i kończyło się to stratą pkt. Mamy o tyle dobrze że rywale potracili więcej punktów.
0
Zgadzam się. W każdej drużynie praktycznie znajdziemy takiego jednego czy dwóch. Nie ma pod tym kątem drużyn idealnych.
1
Za takie faule i tak dostają po kilka (chyba do max 12) meczy pauzy. W sumie to moze byc i ze 3 miesiące, a i tak takie rzeczy się zdarzają, myślisz że jak zaostrzyli by karę do tego co piszesz by to się skończyło. Wydaje mi się że nie. To są emocję, adrenalina, ludzi ponosi czasem i w takim momencie oni nie myślą czy będą pauzować 1, 2 czy 12 meczy. Tylko żeby nie było że ich bronię, potępiam takie zachowania w całej rozciągłości.
Tylko wydaje mi się że w tym przypadku raczej srogość kary nie ma większego przełożenia na to czy takie incydenty będą się powtarzać czy nie.
8
Czysto hipotetycznie: walka ciałem o piłkę, jeden zawodnik się przewraca, sędzia gwiżdże faul, przewrócony piłkarz upadając łamie sobie np rękę, pauzuje powiedzmy 6 tygodni. Falujący też miałby też tyle pauzować?
0
Teoretycznie w najlepszej czwórce Lm może być jedna drużyna z Hiszpanii, jedna z Anglii/Francji i dwie z Niemiec, czyżby bundesliga najsilniejszą ligą?? ;)
1
Ja jakoś nigdy tak nie miałem. Z jednej strony to masz więcej powodów do radości - zwycięstwa Barcy, porażki Realu, ale z drugiej strony jak Barca przegrywa, a Real zwycięża to znowu podwójna złość. Nie chciałbym tak. Szanuje Twoje podejście, ale wolę zostać przy swoim.
Pozdrawiam
A co do podejścia gazet w Hiszpanii (bez rozróżnienia na prasę madrycką czy katalońską) to jest moim zdaniem poziom porównywalny do sędziów hiszpańskich.
1
Nasz LO to przysymuluje przynajmniej jak ktoś go zahaczy, ale to co wczoraj odstrzelił Brazylijczyk to było mistrzostwo świata, do tej pory jak sobie to przypomnę to gęba mi się cieszy.
0
Ja mam czasami wrażenie że niektórym tu bardziej zależy na porażkach Realu niż zwycięstwach Barcelony. Po prostu tego nie rozumiem.
Ja podchodzę do drużyny ze stolicy obojętnie, kiedy to nie dotyczy bezpośrednio Barcelony, tak jak np wczorajsze ćwierćfinały, to mam to gdzieś czy wygrają, zremisują czy przegrają. Liczy się tylko Barca i jej zwycięstwa.
Może ze mną coś nie tak, a może po prostu nie jestem jakimś fanatykiem by złożyczyć wszystkim dookoła.
1
Będę ostrożny, obiecuje :)
Pozdrawiam raz jeszcze.
0
Aaa to o to chodzi, czyli Ci dalej myślą że to słońce krąży wokół ziemi. No nic nie będę po raz kolejny zaczynał tej jałowej dyskusji.
A tego drugiego dzieciaka to sobie zignorowałem w ustawieniach (super opcja) i mam to z głowy. Dzięki za wyjaśnienia, pozdrawiam.
0
Przecież to oczywiste, nie bardzo rozumiem...
2
Czyli co? Sport: Jesteśmy bardziej antymadryccy niż prokatalońscy. Jak Wilki wywiozą też korzystny wynik z Madrytu to pewnie otworzą filię w Niemczech, albo przynajmniej zaczną wydawać niemieckojęzyczne wydania. Ta zmiana jest tak śmieszna, że nawet nie wiadomo jak to skomentować. Świetną okładkę z naszym napadziorem zmieniają w okładkę z niemiecką drużyną.
0
Jak będzie po drugim meczu to chyba pytan nie trzeba będzie zadawać bo sytuacja będzie jasna. Kiedy jak nie przed meczem pytac.
0
Czyli tylko jedna drużyna hiszpańska w półfinałach LM???
0
Oj nie byłbym tego taki pewien, ze względu na to że to byłby jego niepierwszy wystepek, moim zdaniem tak min. 4 mecze kary mógłby dostać. Przecież ten zamach zrobił niczym z wrestlingu i to z jaką furią. Gdyby faktycznie trafił Juanfrana ten nawet nie udając padłby na glebę.
Naprawdę uważam że z nim powinien pracować psycholog.
1
Suareza byśmy pewnie nie zobaczyli już w tej edycji LM.
2
i też pewnie oni zadali to pytanie Masche? i też oni siedzieli w studiu c+ kiedy pokazywali to zagranie Suareza?
Na szczęscie chyba urugwajczyk machnął się w powietrze bo nie wierze że po takim ciosie Juanfran by nie leżał na murawie.
Suarez ma jednak problem z emocjami.
0
Jednak dzięki dwóm bramkom szansę bym dawał jednak większe nam, powiedzmy 55 do 45%. Zgadzam się jednak że powinniśmy mecz rozpatrywać do pierwszej połowy/czerwonej kartki i potem kiedy Atletico się całkiem cofnęło i było logiczne że będzie oblężenie bramki. Nie wpadał bym w hurra optymizm za drugą połowę właśnie ze względu na osłabienie rywala.
1
Nie każdy, uwierz mi, nie każdy ma takie "towarzystwo "jak ty. Twój problem jest taki ze mierzysz wszystkich swoją miarą.
0
Jednak grali z przewaga jednego piłkarza, a to sporo ułatwia.
0
Są różne szkoły, nie wszystkie są takie jak Twoje. Poza tym nie chodzi jeszcze do szkoły.
Inwektywa to określenie wyrazu uważanego za wulgarny, obraźliwy.
1
Skoro udzielasz się na stronie to akceptujesz jej regulamin i tyle. Siedzi tu naprawdę sporo dzieci i lepiej żeby nie czytali takich rzeczy. Sam mam syna, który jest jeszcze za mały ale już go uczę miłości do tego klubu i nie chciałbym żeby później czytał takie teksty.