0

A zerknij na 41 sekundę.

0

Ale za Grizmanem był jeszcze Alves, więc nie tylko Alba złamał linię. Wtedy wogóle lini żadnej nie było bo obaj stoperzy byli z prawej strony, z uwagi na walkę w obronie.

2

Fajne ma te okładki Sport od czasu zmiany naczelnego, ta dzisiejsza również graficznie się fajnie przedstawia, szkoda tylko że w takim nastroju:(

0

"...ale w koncu ta passa musi sie skonczyc i cos mi sie wydaje, ze to bedzie dzis"

Ja nie mam nic przeciwko temu by ta passa samych zwycięstw się dziś skończyła, dajmy na to remisem ;)

0

Stéphane Chapuisat z klubu Borussia Dortmund (gdzieś ok. 1995-96)

3

Chyba jednak nie najgorszy, mogliśmy przecież przegrać pierwszy mecz.

2

No tak, Barca musi od razu pójść do ataku żeby narazić się na groźne kontry AM. Plan niemal doskonały. Powinieneś zostać trenerem ;)

10

Co prawda seria 11 decydująca o awansie do 1/2 LM to całkiem inne napięcie/stres niż "zwykła" jedensatka w "zwykłym" meczu, ale mam nadzieje że do tego nie dojdzie i mecz zakończy się szczęśliwie dla nasz w regulaminowym czasie.

1

Bo wybrali w pierwszym ćwierćfinale na główny mecz bawarczyków z Lewym. Pewnie założyli że Bayern grając u siebie rozniesie Portugalczyków, być może przy udziale Lewego i wtedy rewanż będzie formalnością i wybiorą na główny AM-Barca. Stało się inaczej i oba mecze są otwarte. Są jednak konsekwentni i teraz pokazują dla odmiany nasz mecz.
Zawsze na c puszczają mecz wybierany jako główny, tam w przerwie i po meczu jest studio dot. wybranego meczu. Na nsporcie w przerwie lecą same reklamy.

0

Dokładnie, żólte kartki zerują się po ćwierćfinałach. Czyli finał mozna przegapić tylko za czerwoną kartkę w drugim półfinale (bo po trzeciej żółtej jest pauza). Jeśli dziś Busi lub Masche obejrzą żółty kartonik to nie zagrają w pierwszym półfinale. Mam nadzieje że przedewszystkim Hiszpan będzie miał to na uwadze.

0

Chyba C+ jest główna ich stacją i wybrali właśnie AM-Barca, na nsport dają to co zostaje.

6

Ale to jest normalna praktyka, że mur zasłania jedną część bramki a bramkarz skupia się na drugiej części. Często staje też tak żeby widzieć strzelca i piłkę żeby móc szybciej zareagować, a nie dopiero gdy piłka minie mur, bo wtedy jest za późno. Moim zdaniem bramkarz tu nie zawinił, tylko obrońca który wyskakując obrócił się przez co zrobił dziurę w murze. Gdyby podskoczył normalnie, prosto, nie było by bramki. Wina defensora, nie bramkarza.

6

A gdzie był? mur zasłania jedną część bramki, bramkarz stoi w drugiej, czy coś się zmieniło w kwestii elementarza gry bramkarskiej?

0

Z tego co wiem, z uwagi na wymogi licencyjne w poszczególnych krajach, usługa nc+go jest dostępna tylko dla użytkowników logujących się z terenu Polski.
Wiem bo znajomy w UK nie mógł z tej usługi korzystać.
Ponoć niektórzy coś z ustawianiami proxy kombinowali ale to nie zdało egzaminu.

0

Nie chcę cię zasmucać ale NC+GO za granicą Ci nie pójdzie.

6

Nie ma szans byśmy zamknęli ich praktycze w polu karnym jak tydzień temu w drugiej połowe. Wtedy nie mieli nikogo z przodu, każde wybicie skutkowało przejęciem piłki przez naszych obrońców i znowu zamknięcie drużyny która broniła się na 20 metrze. Jak będzie napastnik, jak Torres w pierwszej połowie, to takie wybicia będzie mógł przyjąć i wyprowdzić kontre lub poczekać na dołączenie większej liczby zawodników. A do tego Atletico wraz z upływem czasu będzie musiało odważniej zaatakować. Ten mecz będzie zgoła inny niż to co było w drugiej połowie w pierwszym meczu.

1

My problemu nie mamy, raczej Vidal ma problemy by się wpasować w drużynę ;). Ja bym jemu i Turanowi dał jeszcze spokojnie następny sezon, kiedy to przepracują okres przygotowawczy z drużyną i od początku będą mogli grać.

1

Być może, choć nie wiem jak się ogólnie prezentuje, widziałem ostatnio tylko mecz z Wilkami i tam faktycznie słabo zagrał, ale domniemam że jeżeli wygryzł Carvaiala (czy jak tam pisze się to nazwisko) to słaby nie jest. Ale nie śledzę aż tak ich meczy więc nie wiem dokładnie.

0

Myślałem że od 1/8 zaczynają kluby z PD, coś mi się pomieszało. Fakt, chyba w 1/16 zaczynają, a to by dało 65. Co nie zmienia, że do 80 jeszcze brakuje tyle co cała edycja LM i jeszcze dwa.

1

być może, taka optymalizacja podatkowa.

1

Z tego co pamiętam, my też byliśmy nim dość poważnie zainteresowani, miał być następcą Alvesa.

0

Osoby na wyższych stanowiskach w administracji publicznej mają obowiązek składać raz w roku oświadczenia majątkowe, tam nie tylko podają wysokość swojej pensji, ale też cały majątek, (oszczędności, auta, domy).
Tam to dopiero jest upublicznianie. Wiem, że to inna sytuacja bo pensje mają płacone z budżetu państwa, czyli niejako z naszych podatków, ale to i tak moim zdaniem nie usprawiedliwia podawania tego wszytskiego publicznie.

0

Nawet rocznie tyle nie wychodzi, a pensje zwykle są podawane za sezon a nie za rok kalendarzowy. 58 meczy plus superpuchar hiszpani (2), superpuchar Europy (1), KMŚ (2) daje w sumie max 63 mecze w sezonie.

1

Poprostu tak rozpisali kontrakt, równie dobrze mgli by mu dać pensję na poziomie np 9 mln i wtedy nie było by tej opcji za powołanie. To kwestia rozbicia całkowitej sumy pensji.

0

38 w lidze, max 13 w LM i chyba 7 w PK. w sumie 58 meczy, z tego w kilku/kilkunastu nie weźmie udziału (kontuzje/ kartki/ brak powołania). Ja bym obstawił tak koło 45 meczy w sezone, co i tak daje liczbę 4,5 mln z tego tytułu.
Dodtakowo 1 mln za rozegranie 60% meczy, ponad 1 mln za kwalifikacje do LM i wyjście z grupy.
Ewentualne premie za puchary/ tryplet.

0

Mogli by ujawnić umowę transferową z Santosem, by się skończyły te wszystkie spekulacje, pomówienia i ciągania po sądach.

0

Baa, za samo powołanie do kadry, nie musi nawet wychodzić na to boisko.

0

Niby 5 mln brutto za sezon, ale z bonusami, które praktycznie wszystkie (indywidualne) są spełnione wychodzi 10-11 mln. Ufff, już myślałem że trzeba będzie mu dopłacać po 5 latch do tych 45,9 mln.
Niezła kasa tak w ogóle.

1

wpadkę sezonu to oni już mieli - Puchar Króla.

0

No właśnie, ja sobie zacząłem zerować to bo tak czytelniej widać czy są nowe artykuły. Bo czasami przy obecnym wyglądzie (jeden artykuł główny, trzy poboczne ze zdjęciami i reszta w liście) można przegapić.

Chyba nie jest skomplikowaną czynnością ustawienie, by po kliknięciu w newsa, automatycznie by spadała też liczba na pasku. Ale ja się nie znam na tych informatycznych sprawach. Zgłaszam tylko taką uwagę redakcji pod rozwagę. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?