0

Na żywo to musiało robić niesamowite wrażenie.

0

To zdjęcie na okładce Marci, to z piłką przy ciele Harta, od razu mi się skojarzyło z animacją Kapitan Tsubasa, kiedy oddawali tak silne strzały że bramkarz łapiąc piłkę i tak leciał razem z nią w bramkę :)
Co do meczu to dość slaby jak na półfinał LM. Nieco lepiej zgrał Real, zwłaszcza w drugiej połowie. Spodziewałem się jednak nieco więcej po City, myślałem że u siebie postarają się chociaż o gola, a oni wyszli właściwie czterema ofensywnymi zawodnikami, reszta odpowiedzialna za destrukcje.
Wynik otwarty, jednak faworytem pozostaje Real.
Dzisiaj liczę na lepsze widowisko.

0

Zgadzam się, to był kapitalne. Zdecydowanie wolę taką oprawę niż te kartoniady z karteczek. Przez to że ruszali tymi flagami wygladało jakby to cały stadion żył.
Naprawdę byłem wczoraj pod dużym wrażeniem.

3

Jak ja chodziłem do podstawówki to mama dawała mi 10 000 zł i kupowałem za to frytki z ketchupem. Teraz za te 10 000 zł bym kupił co najwyżej ... ;)

ps. dla niewtajemniczonych miałem to szczęście/nieszczęście chodzić do podstawówki (przynajmniej pare pierwszych klas) za czasów sprzed denominacji.

1

Wtorek dziś, kolejny dzień z Ligą Mistrzów, jakoś takie dziwne uczucie jak nie ma emocji związanych z Barcą, to nie tak miało być :(

3

Widzisz, sposób kopiuj-wklej też ma swoje minusy.

1

Byłoby miło.

2

Na tym filmiku te szerokie aleje wokół korony stadionu nie mają żadnych barierek. Rozumiem że to tylko tak na potrzeby wizualizacji jest bo chyba tak w rzeczywistości nie będzie.
Ps. mam akrofobie.

1

No chyba że tak, bo jakby całość miała być w TVP to pewnie max 2 mecze w każdej kolejce by pokazali. A tak mamy do wyboru kilka meczy (mam na myśli fazę grupową LM).

0

Oby nie.

0

Gdzie ta promocja? w żabce?

1

Pamiętam łysego :) ehh aż się łezka w oku kręci.

1

Na drugim pokazują lige włoską, dzisiejsze transmisje ligi hiszpańskiej tylko na jednym kanale Eleven. Pewnie będą się przełączać na chwilę na mecz Atletico jak bedzie gol lub jakiś wolny/karny.

0

A cos bardziej szczegółowo podano? tzn. jako główny mecz będzie Barca, a tylko na gole, ew. jakieś groźne sytuacje przełączą się do Madrytu?

0

Barca gra o 20, Atletico o 20:45, Real o 22. Miało byc tak że na żywo puszczają Barcę i Real, a o północy retransmisje meczu Atletico. Coś się zmieniło w kwesti transmisji?
ps. nie ma facebooka

1

Masz dziwne podejście do kwestii rywalizacji sportowej.

3

A mi szkoda Zenka z pod monopola bo mu pół litra wypadło z ręki i się rozbiło :(

0

Wiec żem jest przyzwyczajony, co nie zmienia faktu że tak jak pisałem wolałbym nie upadać niż uczyć się podnosić.

0

Nie jestem rozpieszczony, kibicuje Barcy od drugiej połowy lat 90-tych. Uwierz mi ten klub "za mojej kadencji" bywał w o wiele gorszych sytuacjach (kończył ligę nawet poza pierwszą trójką).

8

Ja tam wolałbym żeby nie uczyli się wstawać, a oduczyli upadać.

0

Toż to koci grzbiet, ćwiczenie na kręgosłup, gdzie tu widzisz dwuznaczność? ;)

1

Przynajmniej na premiach przyoszczędzą :(

0

A dlaczego przecież np w USA jest późna noc ;)

barteq
Dzięki.

0

Wszyscy są w stanie zagrac dobre spotkanie, Real może zostać wyeliminowany przez świetnie dysponowane w tym dwumeczu MC, albo przejść się po Bayernie jak 2-3 lata temu. Powtarzam wszystko będzie zależało od dyspozycji w dniu meczu.

0

Nie miałem okazji oglądać losowania, kto wyciągal kulki?

1

W zeszłym roku wszyscy (Real, Barca, Bayern) chcieli Juve no i Real dostał to co chciał, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Moim zdaniem nie ma znaczenia kto na kogo trafi, będzie się liczyć dyspozycja dnia, kto wtedy lepiej trafi z formą.

0

"Będziemy przygotowywać się cały tydzień, pracując nad taktyką i fizycznością."

Chyba jednak zapomniał że w przyszłym tygodniu jest kolejka ligowa w środku tygodnia. Także narazie dalej są mecze co 3/4 dni.

0

Ty też chcesz na siłę nam wmówić że białe jest czarne i na odwrót? Widać wyraźnie ruch do piłki, to nie było łapanie równowagi. Zerknij sobie że on się poślizgnął wcześnie, a dopiero potem próbował ruszyć w drugą stronę by zatrzymać piłkę.
Nie sądze że to była przemślana decyzja Iniesty, na to było za mało czasu, to był raczej jakiś odruch bezwarunkowy by zatrzymać piłkę. Co nie zmienia faktu że sędzia mógł, podkreślam mógł, pokazać czerwoną kartkę. Ale mógł też uznać że nie było w tym premedytacji i dać żółtą, jak uczynił. Obie decyzje są do obrony.

A czy nie tego samego domagaliśmy się (przynajmniej część z nas) za sytuację z pierwszego meczu, kiedy Ney wyszedłby sam na sam i został zatrzymany przez gracza AM (dostał tylko zółtą).
Zresztą co za różnica, mecz już skończony, nikt czasu czy podjętych decyzji nie cofnie. Odpadliśmy nie przez sędziego tylko przez naszą słabą grę i świetną dyspozycję AM.

0

Ja jednak wole dojście do finału (nawet z ewentualną porażką), niż odpadnięcie w ćwierćfinale. Taki już ze mnie dziwny kibic że wolę by moja ukochana drużyna zawsze dochodziła w pucharach jak najdalej.

0

Szkoda że z grupy wyszliśmy, wtedy by to tak nie smuciło, jak odpadnięcie w ćwierćfinale. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?