Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja obstawiam 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki.
0
Płacą oboje i jedzą na pół.
0
Odchodzili inni wybitni gracze, z reguły w ich krajach byli upamiętniani.
1
Też nie widzę takiej potrzeby. Rozumiem w Barcelonie, Holandii.
0
Jeśli dzisiaj Khimki wygra z Żalgirysem i Olympiacos pokona Real, to na dwie kolejki przed końcem pięć drużyn (z miejsc 3-7) bedzie mieć identyczny bilans 6-6. Będzie arcyciekawie.
5
Wszystkie gazety zrobiły "to" przyzwoicie, a czepianie się tego że któraś z okładek wspomina o czymś jeszcze jest takie małostkowe i żałosne.
5
Ładne wszytskie okładki, miły gest z ich strony.
0
Niestety chyba nie.
0
Fakt, mój błąd, nie doczytałem dokładnie :)))
0
oznajmił że, "że chce grać na boku, a nie na środku obrony".
A w przedostatnim akapicie: "Występował jednak na boku obrony, co nie do końca mu się podoba."
Coś się tutaj gryzie.
0
Czyli nasz szklany Belg pomęczy jednak trochę pewnego Portugalczyka przed kolejnym ligowym starciem.
5
Jak ktoś nie widzi różnicy między odejściem z własnej woli śmiertelnie chorego, cierpiącego człowieka, a wysadzeniem w powietrze boga winnych ludzi to niech lepiej zamilknie,
3
Chyba tylko rozgłos, ale nabijać sobie czytelników na tragedii ludzkiej jest ... brak mi słów czytając takie teksty.
0
To w końcu odwołany czy przeniesiony?
22
Normalnie za jaja powiesić takiego...
Brak w ogóle słów by opisać taką głupotę.
2
Dostaną pokaźną premię za mistrzostwo Anglii, ze sprzedaży ich największych gwiazd też sporo mogą zarobić, więc na zakupy będzie sporo $$. A że będą grać w LM to i lepszych zawodników będzie kusiła gra w tym klubie, więc nie będzie chyba najgorzej z nimi. Kwestia ewentualnego zgrania nowej drużyny pozostanie.
1
W tym przypadku chyba swoje kulki (do losowania) ;)
0
"Gerard Pique: najtrudniej grało się przeciwko Drogbie, "CR7" i Lewandowskiemu."
Taki artykuł pojawił się na onet.pl, co wiadomo bo wzmianka o Lewym jest. Ale najlepsze jest na końcu, że istnieje szansa że obrońca Barcy znów zmierzy się z polskim napastnikiem jak tylko Barca w ćwierćfinale LM poradzi sobie z Benficą, a Bayern z VfL Wolfsburg.
???
Jakieś inne losowanie oglądali czy co?
0
Mecz oglądałem rzecz jasna. Nie wszystkie sytuacje były na 100% karnego.
Ja się tylko śmieje z tego, że pamiętam jeszcze jakiś czas temu była mowa o 2 karnych, ostatnio już się utarło 3 karne, a dziś widzę że pojawia się nawet liczba 4 karnych.
0
Już 4? Z tygodnia na tydzień coraz więcej tych nieodgwizdanych karnych w tym jednym meczu mieliśmy ;)
29
1:1, obie bramki strzeli Mathieu.
7
Tak samo jak Mundo wspomina tylko o nieuznanym golu Sevilli, w ogóle nie wspominając o nieuznanej bramce Bale.
Dla mnie wszystkie te 4 dzienniki to jeden poziom, poziom podwórkowego dziennikarstwa.
3
Bo go pytali?
1
Realowi dają przeciwników grających na ich poziomie, no to my jesteśmy jednak faworyzowani przez UEFA bo dostajemy przeciwników słabszych od nas, w końcu kto dorównuje nam poziomem? ;)
3
Co do losowania. Trafiliśmy na solidnego rywala ale mogło być gorzej (Bayern, PSG), szkoda tylko że pierwszy mecz u siebie. Ale jeśli forma nasza nagle nie klapnie to powinniśmy być w półfinale.
Co do reszty to ciekawie zapowiada się starcie anglików z francuzami. $$$ vs $$$ ;)
Real i Bayern bedą mocnymi faworytami w swoich parach.
Ps. dla tych co piszą że trafiliśmy najtrudniej jak mogliśmy, to powiem tylko że najgorsze losowanie to miało Atletico.
0
Jak zero emocji? mało mieli emocji jak ich wywalali z PK?
0
"przewiduje się, że losowane potrwa 16 minut i 25 sekund"
Chyba raczej minutę, może dwie, reszta to będą jakieś farmazony i frazesy ;)
0
Co do kosza, to "nie dawali się mocno zbliżyć do siebie" jest trochę naciągane bo drużyna ze stolicy odrobiła tą pokaźną stratę z początku i nawet wyszła na 5-6 punktowe prowadzenie w 3 kwarcie. Ale koniec końców zwycięstwo nasze.
To był b. ważny mecz w kontekście wyjścia z grupy, porażka z Realem by nam mocno to skomplikowała. Zostały 3 mecze i jesteśmy na 3 m-scu w grupie z takim samym bilansem jak Madryt i z przewagą jednego zwycięstwa nad miejscem 5 i 6. Teraz każdy mecz jest bardzo ważny.
17
No pewnie, te 3 strzelone gole i jeszcze pare innych sytuacji wzięło się z tego że nasi sobie stali w miejscu i rozprawiali o teorii chaosu.
0
Achhh, te ujęcie na okładce Sportu, piękne.