Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Roznica jest taka, ze nikt Adreasa by nie oddal"
Cofnij się pare miesięcy, do poprzedniego sezonu gdzie Iniesta grał słabiej i zobacz jakie tu się pojawiały były opinie "kibiców" o nim.
A co do tego że lata świetności ma za sobą to chyba za wcześnie go skreślasz.
0
Nie tak całkiem z niczym, mamy przecież już KMŚ.
1
No chyba nie do końca, w końcu stadion to własność klubu bądź miasta i federacja nie ma nic do tego.
To tak jakby np spółdzielnia mieszkaniowa , której przykładowo jesteś członkiem chciała raz do roku zrobić zebranie członków i wyznaczyła sobie Twoje mieszkanie jako punkt zebrania o Tobie wtedy nic do tego. Chyba jednak by Ci to nie pasowało. Federacja piłkarska nie może dysponować czymś co do niej nie należy.
Po ostatnich latach kiedy to Barca nie użyczyła swojego stadionu, później Real wymyślaj jakieś śmieszne wymówki to było do przewidzenia.
Wogóle nie wiem po co to zamieszanie, powinna być krótka piłka ze strony Federacji do Pereza, "udostępnisz stadion"? Odp. Nie. Ok. szukamy innego, a takie rozwodzenie się w mediach niczemu dobremu nie służy. Pokazuje tylko bałagan w hiszpańskiej organizacji futbolu.
Gdyby np Hiszpania miała swój stadion narodowy (jak np w Warszawie) pewnie problemu by nie było.
6
Naprawdę cie to dziwi? Założę się ze w Urugwaju tak samo pisza o Suarezie.
0
Serio winisz bramkarza w tej sytuacji? Nie miał żadnych szans, za mocny strzał. Obrońca dal się zrobić i tyle.
2
Fajnie by było jakby jeszcze Mistrzostwo Europy zdobył ;)
0
Babangida, rany ile ja już czasu nie słyszałem tego nazwiska.
0
Toż to oczywiste jak słońce, po co w ogóle finał rozgrywać, nie?
1
Może nie zbankrutować, ale zrezygnować z sponsorowania czegoś co przynosi same straty to już prędzej.
1
"Ale działałem na forum pod innym nickiem cały czas"
wiesz że własnie przyznałeś się do "multikonta" co też jest niezgodne z regulaminem i surowo karane?
0
Eleven ma 3 letnią licencje.
1
Jakich dośrodkowań? on w ogóle podaje?
5
Lubię Pepsi
7
Świetny tekst, naprawdę, dotyka sedna problemu.
Ludzie narzekający na sponsora na koszulkach poprostu nie rozumieją chyba dzisiejszych realiów.
19
Cięzki tydzień się szykuje, zwłaszcza mecz w Walencji, trzeba będzie uważać by nie odrobili 7 bramek ;)
21
"Barca grała w południe w gorącu"
No nie przesadzajmy, wszak zimę mamy, choć w Walencji pewnie było kilkanaście stopni, ale nazwanie tego "gorącem" jest lekkim nadużyciem ;)
7
Nie, grają w 12.
0
Nie w Hiszpani mają poza strzałami ogólnie i celne jeszcze taką zatytuowaną coś takiego "ocasional to goal"
0
Chyba remis byłby bardziej sprawiedliwy. Mecz wydawał się wyrównany. Choć teraz patrząc na statystyki okazji na bramke to 7:2 do Realu? dziwne. Ciekawe jak to liczą, co jest okazją a co nie?
Szkoda tej końcówki.
0
Coś takiego jak sprawiedliwość nie istnieje, można się do niej tylko zbliżać. Też bym chciał żyć w takim kraju jak opisałeś.
Niestety póki nie będzie można czytać ludziom w umysłach(by poznać prawdziwe fakty), prawda będzie taka jaką wskaże Pan/Pani w todze.
0
Chodziło mi tylko o to gdy nie ma innych konkretnych dowodów (nagrań z monitoringu, świadków itp) i zostaje słowo przeciwko słowu to chyba jasne że sąd musi dać wiarę funkcjonariuszom, bo jakbyś sobie to inaczej wyobrażał?
2
Mów że do niej, że do niej, pamiętaj!
Nie ważne że prawda jest inna ;)
1
"...słowo przeciwko słowu. Z reguły sąd daje wiarę funkcjonariuszowi. Tak to niestety w naszym państwie wygląda".
Chyba byś nie chciał by było na odwrót?
0
Rivaldo.
1
Jedna juz podjął, podpisując umowę z Barcelona.
0
Owszem, sporo tych domniemań, praktycznie przy każdym słynnym nazwisku przy przedłużaniu umów. Dziwne prawda? Ale to tylko moje teorie ;)
0
Bach i tu mnie masz.
Co w tym cytowanym zdaniu jest nie tak?, pisałem wcześniej że wypuszczanie takich info jest w interesie ojca Neymara by ugrać lepszy kontrakt, cała ta sytuacja zdaje się to potwierdzać.
Udajesz naiwnika czy serio nie łapiesz jak się robi dziś"futbolowe interesy"?
0
A czy ja potwierdzam?
Wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat. Tyle.
0
Nikt poza mną? Autor pierwszego posta ma podobne zdanie na ten temat.
0
Ehh, uderz w stół a nożyce...
"Ojciec Neymara wyznał w wywiadzie dla Esports COPE, że to Manchester United złożył Barcelonie propozycję transferu jego syna za 190 milionów euro"
Pisałem o tym że to są podchody ojca Neya żeby wynegocjować lepszy kontrakt od Barcy, teraz sam ojciec podaje do publicznej wiadomości info o rzekomej ofercie.
Pisałem też że takie praktyki są dość powszechne.
Neymar nie odejdzie, jest szczęśliwy w Barcelonie, a będzie jeszcze bardzie bo będzie zarabiał o wiele więcej $$$.
Tylko tyle. Nie doszukujcie się tu drugiego dna.
Pozdrawiam