Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te Twoje teorie spiskowe mnie naprawdę bawią. Czemu nie może mi się podobać bramka, w której było wszystko, świetne rozegranie, kapitalne ostatnie podanie i znakomite wykończenie. Pisałem o niej już pare tygodni temu gdy pokazali nominowane akcje.
Jakoś większość głosujących kibiców na świecie ma podobny gust (ale pewnie ci wszyscy inni to kibice RM ;) ). Pewnie że bym chciał by Leo wszystko wygrał, ale to nie znaczy że nie może mi się podobać kapitalna akcja innego zespołu/zawodnika.
1
Widzisz a moim zdaniem najładniejsza. To kwestia gustu.
0
Myślałem ze Leo będzie miał większa przewagę, ale kolejność dobrze typowalem.
4
Mania ZP Leo. Czapki z głów panowie.
0
Czyli kibice głosujący źli, eksperci fifa źli, kapitanowie drużyn źli (bo wybrali zla 11). Pewnie najlepszymi ekspertami byli by tu zebrani na forum ;)
Ludzie zrozumcie ze to są plebiscyty i nie zawsze wybór jest sprawiedliwy. Dla tu zebranych pewnie "sprawiedliwość " byłaby gdyby w top3 było MSN, a w najlepszej 11 cala Barca.
0
To nie fifa a głosujący kibice.
0
To kwestia gustu, mi i większości kibiców głosujących podobała się najbardziej bramkabraBrazylijczyka.
0
Bo strzelił ja Leo? Mi bardziej przypadła zwycięska bramka, za całe rozegranie, ostatnie podanie i wykończenie.
2
Ładna bramka Brazylijczyka, mi się podobala.
0
A skąd niby to mam wiedzieć? Z barwy głosu?powiedz proszę, po każdym głupim tekście można napisac ze to była ironia. Lepsze to niż przyznać się do niewiedzy. Ehhh.
0
Przecież to wybierali piłkarze, kapitanowie drużyn.
2
Za Vidala pewnie będzie Juanfran lub Carvaial. I zamiast Lucasa Pereza, jakiś inny ofensywny pomocnik, może Cazorla, a może Fabregas wróci do łask. Reszta moim zdaniem ok.
0
W radiu już o tym trąbią, więc chyba to jednak prawda :(
0
Przeciez to kibice glosowali, a nie uefa.
0
Tamten coś o siostrze francuza chyba gadał.
0
Tylko tak oficjalnie to Leo do pomocników nie zaliczamy.
2
No jak co? przecież jest napisane że zrobił ładny gest.
;)
1
Kiedyś Xavi też taki myk zrobił że dotknął piłki ustawionej w narożniku i od niej odszedł, by następnie ktoś inny (nie pamiętam kto) zaczął grę piłką. Wtedy chyba bramka nie padła, ale przeciwnik był zaskoczony.
Także wszyscy wzorują się na Barcy.
0
Za dlogo pisałeś ten komentarz ;)
0
Przecież już było wałkowane że Celta nie zgodzi się na żadne wypożyczenie. W grę wchodzi tylko definitywne transfer. Mówił o tym chyba prezes Celty. Klub ten walczy o puchary i nie zgodzi się oddać najlepszego gracza nie mając za niego środków na kupno wartościowego następcy (w przypadku wypożyczenia czy też jakiś chwańcyków w postaci transferu z odroczoną płatnością).
0
A gdzie masz tego sedziego za bramka? Chyba coś co się pomigalo, nie te rozgrywki.
0
No przecież pisalem ze raczej słuszny.
0
Jak dał na benzemie to mogł dać tez dla basłów, ale faktycznie to nie powinien być i tu i tam.
0
Jak juz bawimy się w procenty to bym dał 60 do 40 na to ze jednak ręka nie przy ciele w polu karnym to karny.
1
Pierwszy z kapelusza, drugi raczej słuszny.
1
a skąd on niby miał wiedzieć x miesięcy temu że Barca się nim zainteresuje?
2
Fakt, mają chyba wakat na tym stanowisku ;)
2
To taka przestroga dla piszących tu "z życzliwością" o Realu, bo może kogoś z tu obecnych kiedyś Real będzie chciał zakontraktować ;)
5
Kurcze czyli pokryje się z Kevinem, będzie dylemat ;)
0
Sponsor będzie na pewno, już raczej nie wrócą czasy bez loga na koszulkach. Ale kwestia 100 mln moim zdaniem nierealna.