0

Te Twoje teorie spiskowe mnie naprawdę bawią. Czemu nie może mi się podobać bramka, w której było wszystko, świetne rozegranie, kapitalne ostatnie podanie i znakomite wykończenie. Pisałem o niej już pare tygodni temu gdy pokazali nominowane akcje.
Jakoś większość głosujących kibiców na świecie ma podobny gust (ale pewnie ci wszyscy inni to kibice RM ;) ). Pewnie że bym chciał by Leo wszystko wygrał, ale to nie znaczy że nie może mi się podobać kapitalna akcja innego zespołu/zawodnika.

1

Widzisz a moim zdaniem najładniejsza. To kwestia gustu.

0

Myślałem ze Leo będzie miał większa przewagę, ale kolejność dobrze typowalem.

4

Mania ZP Leo. Czapki z głów panowie.

0

Czyli kibice głosujący źli, eksperci fifa źli, kapitanowie drużyn źli (bo wybrali zla 11). Pewnie najlepszymi ekspertami byli by tu zebrani na forum ;)
Ludzie zrozumcie ze to są plebiscyty i nie zawsze wybór jest sprawiedliwy. Dla tu zebranych pewnie "sprawiedliwość " byłaby gdyby w top3 było MSN, a w najlepszej 11 cala Barca.

0

To nie fifa a głosujący kibice.

0

To kwestia gustu, mi i większości kibiców głosujących podobała się najbardziej bramkabraBrazylijczyka.

0

Bo strzelił ja Leo? Mi bardziej przypadła zwycięska bramka, za całe rozegranie, ostatnie podanie i wykończenie.

2

Ładna bramka Brazylijczyka, mi się podobala.

0

A skąd niby to mam wiedzieć? Z barwy głosu?powiedz proszę, po każdym głupim tekście można napisac ze to była ironia. Lepsze to niż przyznać się do niewiedzy. Ehhh.

0

Przecież to wybierali piłkarze, kapitanowie drużyn.

2

Za Vidala pewnie będzie Juanfran lub Carvaial. I zamiast Lucasa Pereza, jakiś inny ofensywny pomocnik, może Cazorla, a może Fabregas wróci do łask. Reszta moim zdaniem ok.

0

W radiu już o tym trąbią, więc chyba to jednak prawda :(

0

Przeciez to kibice glosowali, a nie uefa.

0

Tamten coś o siostrze francuza chyba gadał.

0

Tylko tak oficjalnie to Leo do pomocników nie zaliczamy.

2

No jak co? przecież jest napisane że zrobił ładny gest.
;)

1

Kiedyś Xavi też taki myk zrobił że dotknął piłki ustawionej w narożniku i od niej odszedł, by następnie ktoś inny (nie pamiętam kto) zaczął grę piłką. Wtedy chyba bramka nie padła, ale przeciwnik był zaskoczony.
Także wszyscy wzorują się na Barcy.

0

Za dlogo pisałeś ten komentarz ;)

0

Przecież już było wałkowane że Celta nie zgodzi się na żadne wypożyczenie. W grę wchodzi tylko definitywne transfer. Mówił o tym chyba prezes Celty. Klub ten walczy o puchary i nie zgodzi się oddać najlepszego gracza nie mając za niego środków na kupno wartościowego następcy (w przypadku wypożyczenia czy też jakiś chwańcyków w postaci transferu z odroczoną płatnością).

0

A gdzie masz tego sedziego za bramka? Chyba coś co się pomigalo, nie te rozgrywki.

0

No przecież pisalem ze raczej słuszny.

0

Jak dał na benzemie to mogł dać tez dla basłów, ale faktycznie to nie powinien być i tu i tam.

0

Jak juz bawimy się w procenty to bym dał 60 do 40 na to ze jednak ręka nie przy ciele w polu karnym to karny.

1

Pierwszy z kapelusza, drugi raczej słuszny.

1

a skąd on niby miał wiedzieć x miesięcy temu że Barca się nim zainteresuje?

2

Fakt, mają chyba wakat na tym stanowisku ;)

2

To taka przestroga dla piszących tu "z życzliwością" o Realu, bo może kogoś z tu obecnych kiedyś Real będzie chciał zakontraktować ;)

5

Kurcze czyli pokryje się z Kevinem, będzie dylemat ;)

0

Sponsor będzie na pewno, już raczej nie wrócą czasy bez loga na koszulkach. Ale kwestia 100 mln moim zdaniem nierealna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?