Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam pewne zastrzeżenia, ale zachowam je dla siebie ;)
0
w pierwszej chwili miałem wrażenie że coś nie tak z tymi statystykami, jakim cudem CR praktycznie na tym samym poziomie co Xavi, ale zapomniałem że naszego generała już w poprzednim sezonie nie było.
2
100 mln, pewnie stanie gdzieś na 60 mln, zawsze to i tak +30 do rocznego budżetu, będzie na kolejne podwyżki dla Neya czy Leo.
0
Z tym się zgadzam.
0
przydomek w komentarzach? nie no stary bez jaj, Neuer to Neuer, a ter Stegen to ... też niemiec.
;)
0
A co ma do tego wszystkiego Neuer?
3
Czemu żarcik? Pisałem serio. Chodzi o oprawę graficzną, nie treść merytoryczną artykułów.
5
Co jak co, ale pod względem oprawy graficznej okładek Marca bije inne dzienniki na głowę (nie tylko dzisiaj ale tak ogólnie).
9
Jaki nudny ten przegląd prasy, we wszystkich gazetach to samo*
* oby więcej takiej nudy było :)
0
Nie przesadzaj, zaraz po przerwie Real miał chyba 3 sytuacje z których mogły paść bramki, gdyby im to się udało mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej. W meczu z Realem nasza obrona popełniła sporo błędów, ratował nas głównie Bravo (został wybrany nawet zawodnikiem meczu, co chyba o czymś świadczy).
Dlatego moim zdaniem to mecz Bayernem był pod względem całościowym najlepszy. Zarówno kreowanie sytuacji, jak i im zapobieganie było na b. wysokim poziomie.
2
Priorytetem zawsze było żeby klubu z tego samego kraju nie grały jednego dnia, żeby kibice w danym kraju mogli śledzić wszystkich swoich pucharowiczów.
Barca-Arsenal, więc hiszpania-włochy, więc PSG-Chelsea (anglia), Roma-Real (hiszp.), psv-atletico (hiszp.), Dynamo-city (angl.) odpadają.
Zostają więc Juve-Bayern, Gent, Wolfsburg, Benfica-Zenit. Ale te pary też musiały brać pod uwagę inne konfiguracje by nie grać jednego dnia np wolfsburg i Bayern.
Zauważ że udało się tak rozstawić pary żeby jednego dnia nie grały drużyny z jednego kraju. Pech po prostu chciał że tak wyszło w losowaniu że takie fajne (czyt. ciekawe pary) się potworzyły.
0
To rozumiem że chodzi o fazę grupową bo w poprzednim poście pisałeś o fazie pucharowej.
0
Nie żebym się czepiał ale czemu akurat Real napisałeś wielkimi literami?
0
a co ma zdobycie LM lub mistrza kraju do fazy pucharowej?
0
A po co, przecież już wiadomo że wygra ją Leo ;)
0
Zgadzam się.
0
Ale w Rzymie tylko zremisowaliśmy.
0
Skoro spora część tu pisze że Real w losowaniu znów miał farta i trafił na słabego przeciwnika, to to że mieliśmy Rome w grupie (która okazała się lepsza od Bayeru) to chyba wniosek że grupę mieliśmy łatwą.
1
My mieliśmy w fazie grupowej.
0
Arsenal, fajnie, mecze na pewno ciekawe będą.
1
a jeszcze godzinkę temu:
"Gent już zarezerwowany dla Realu. :)))"
;)
0
link do losowania:
uefa.com
0
Po co wam jakieś linki, przecież na oficjalnej stronie uefa.com jest transmisja z losowania.
0
Sponsor - w sensie sprzedanie nazwy stadionu?
kasa za obronę trypletu? - nie chcę cię rozczarować ale jej większa część idzie na premie dla piłkarzy.
sprzedani piłkarze? - Wszyscy aktualnie najlepsi dalej w drużynie, za rezerwowych kokosów nie wyciągniemy.
Dodając jeszcze sytuację, że transfery Vidala i Turana wliczyli w budżet obecnego sezonu, zadłużenie klubu i związaną z tym zapis statutowy o nieprzekraczalnym długu (pod groźbą dymisji zarządu) nie będzie zbyt dużo $$$ na transfery, więc o kimś takim jak Veratti możemy pomarzyć, niestety.
2
Nie widzę Mathieu w składzie, więc pewnie go sprzedał za 100 mln, stad kasa ;)
1
Świetny tekst, zgadzam się z autorem. Szacunek przede wszystkim, zwłaszcza w klubie, który za hasło przewodnie ma Mes que un club.
Dalego mu do prawdziwego lidera szatni jakim był Puyol, który był najznakomitniejszym przedstawicielem wartości jaki nasz klub reprezentuje.
Jeszcze raz brawa dla autora, który miał odwagę powiedzieć to co spora część użytkowników tej strony sądzi o naszym stoperze.
1
Moim zdaniem nie jest tak najgorzej, mimo wszystko wygląda to nieco lepiej niż np 10 lat temu. Choć do Europy to nam jeszcze daleko. Ale wizerunek jako piłki w całości razem z kibicami jest słaby. Czemu nie może być tak jak np. w siatkówce gdzie całe rodziny chodzą i kibicują.
9
Niby ze stolicy, a jednak wieśniaki :(
Ehh szkoda że takie buraki psują wizerunek polskiego futbolu.
0
Ja poprostu zakochałem się w futbolu (na poczatku lat 90-tych) nie kibicując żadnej konkretnej drużynie zagranicznej tylko dlatego że było widowiskowo, emocjonująco. Jakbyśmy każdy mecz wygrywali 5 czy 6 bramkami to wszystko stałoby się monotonne, pozbawione tego pierwiastka niepewności, nieprzewidywalności. Dlatego zawsze już będę wolał wyrównane mecze, gdzie idzie akcja za akcją, gdzie piłka przenosi się z jednego pola karnego na drugie, niż mecze przeciwko tzw. autobusom, gdzie rozgrywamy długo piłkę przed polem karnym, w którym przeciwnik broni się całą jedenastką.
Taki już jestem dziwny typ i nic na to nie poradzę.
Pozdrawiam serdecznie.
0
Nie twierdzę że nie lubię (nie zawsze), pisze tylko że jak mam wybrać między pewnie nudnym i do bólu przewidywalnym meczem z Gent, wolę bardziej wyrównany i emocjonujący dwumecz z PSG.