Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się, tyle że o ile do 23 nominowanych wybiera sama Fifa to już TOP3 wybrane jest na podstawie głosowania przedstawicieli zrzeszonych w Fifa federacji, więc jest już to wybór rzekłbym demokratyczny. Więc raczej nie ma mowy w tym przypadku o jakimś pomijaniu.
1
Nie no bez jaj
0
Ale jak to sobie wyobrażasz że Fifa nomunuje gościa, którego sama zawiesiła na kilka miesięcy? Ewidentnie brak go wśród zeszłorocznej 23 był pokłosiem jego zachowania, w każdym innym przypadku król strzelców PL i współzdobywca złotego buta był by nominowany.
0
Bezdyskusyjnie wygra Leo z olbrzymią przewagą, CR będzie drugi ale i tak będzie miał sporą przewagę nad Neymarem.
0
Ten brak nominacji był chyba jednak spowodowany jego zachowaniem na mundialu Suarez vs Chiellini.
0
Kolejność będzie Leo, CR, Ney, mogę się o to założyć.
0
No tak co oni tam wiedzą, przecież to sami trenerzy piłkarzem, działacze.
Zrozum to jest plebiscyt, to się liczy popularność, sympatie klubowe itp.
0
I tak pewnie będzie. Przecież to widać po tych wsztskich ankietach. Leo z wielką przewagą nad CR, a ten też będzie miał sporą przewagę głosów nad Neymarem.
0
Ja ci gwarantuje że będzie.
0
No ja bym jeszcze nad bramką roku się zastanowił ta akcja zakończona przewrotką Limy też zrobiła na mnie wrażenie.
1
serio? naprawde myślałeś że będzie tam Suarez?
0
Wiedziałem Leo, Cr, Ney. chyba najrozsądniejszy wybór.
0
rzecz gustu, mi bardziej przypadła amerykanka. Ale chyba nie o to chodzi w tym głosowaniu.
0
co do nagrody Puskasa to albo Leo albo Lima, ale ta druga akcja zakończona przewrotką naprawdę wspaniała. Cięzki wybór.
2
Jasne że w polskim radiu. Oczywiście że Lewego nie będzie w trójce, atk samo oczywiste jak to że będzie w niej Leo, Cr i Ney.
11
Ja tam pamiętam jeszcze ZP za 2010 r. gdzie byli nominowani Leo, Xavi i Iniesta. Także taką wspaniałą trójkę się pamięta. MSN jako z jednego klubu też zapadłoby ludziom w pamięci, ale czy tego chcemy czy nie będzie w niej również Ronaldo.
1
nie ma szans by CR dostał ZP. Ta (za 2015) już dawno ma właściciela w osobie Leo. Ale to nie zmienia faktu że w trójce portugalczyk na pewno będzie.
0
W radiu cały czas trąbią o tym czy Lewy znajdzie się w trójce ZP. Przecież to oczywiste że nie. Trójka nominowanych to będą Leo, Cr i Ney. I prawdopodobnie też taka będzie ostateczna kolejność ogłoszona na gali w styczniu. No może jeszcze jest wątpliwość czy Ney przed CR. Ale pewnie tak zostanie.
A co do Suareza czy wy naprawdę wierzycie że będzie w trójce, a nie będzie w niej Ronaldo, no dajcie spokój. Wiem że to pobożne życzenia, ale nie oszukujmy się w tego typu plebiscytach tak już jest i koniec.
2
I to jest najbardziej smutne.
0
Oczywiście że nie ma żadnych (no przynajmniej jakiś poważniejszych), ale to jest plebiscyt typowo uznaniowy i na 95% stawiam że będzie w tej trójce, pytanie tylko czy na 2 czy 3 miejscu.
Czy nam się to podoba czy nie, czy to jest sprawiedliwe czy nie.
Wszystkim w głowach siedzi ta rywalizacja Leo vs CR i dopóki ktoś z tej dwójki nie obniży znacznie poziomu to będą w czołówce.
Pokazuje to wynik ankiety MD - Messi 409 p. Cristiano 212,5 p.. Neymar 92,5 p. Suarez 33,5 p.
Zobacz jaki dystans dzieli Neya od CR. a to ankieta ze 100 osób z 25 krajów, więc jakaś miarodajność tej sondy jest.
0
Podeślij Neymarowi może strzeli coś takiego w finale LM ;)
1
No prosze nasz crack inspiruje nawet największe gwiazdy innych dyscyplin. To już nie jest tylko gwiazda futbolu to jest najwyższy punkt odniesienia dla wszystkich sportowców naszej planety. Takie nasze słoneczko ;)
1
No jak mieli ponoć 10 mln na transfery, to rzeczywiście szkoda wogóle zachodu, zwłaszcza że dojdą Turan i Vidal. Nie widzę nawet jakieś konkretnej potrzeby by w styczniu kogoś na siłe ściągać. MSN nie do ruszenia, pomoc po przyjściu nowych też dobrze obsadzona (ewentualnie nawet Arda i Vidal mogą kogoś zmieniać z ataku). na środek obrony mamy 4 zawodników, na lewej Alba, na prawej Alves. Bramkarze są.
Kogo na chwilę obecną chcieć więcej? tylko trypletu ;)
0
Tak gwoli ścisłości, Surez zagrał praktycznie we wszystkich meczach, a pozostała dwójka chyba była w dużej mierze kontuzjowana. Co i tak nie umniejsza zasług Urugwajczyka. Formę ma niezłą, plus Neymar, dali radę bez Leo. Więcej grali na siebie niż na Argentyńczyka.
3
Może coś mi się pomieszało, za duzo tych nagród, plebiscytów. Po co to wszystko, i tak wiadomo kto jest najlepszy ;)
0
zakaz chyba jednak trenerów nie dotyczy. To kwestia rejestracji nowych zawodników.
1
To pewnie zrobią taki myk jak my, że złożą odwołanie i zawieszą im tą karę na letnie okienko.
1
Przecież zwycięzca jest wybierany bezpośrednio na gali przez głosowanie z wyłonionej wcześniej trójki.
0
zgadzam się, pytanie kto będzie trzeci? Neymar, Suarez, a może będzie niespodzianka i Lewandowski?
0
"Myślę, że wygra Ronaldo, to jest człowiek, który nazywa siebie najlepszym na świecie – kto może go winić? (Śmiech)"
Ewidentnie sobie zażartował. Nawet Kahn nie jest tak szalony, choć jego wybryki na boisku wprawiały mnie czasem w osłupinie.