Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie że chcę żeby Leo wrócił. I pewnie że chcę by Ney otrzymał swoją obecną dyspozycję jak najdłużej. Kwestia tylko sposobu gry z LEo i bez niego. Z naszym crackiem w składzie duża część piłek trafia do niego, który teraz stał się nie tylko najlpeszym strzelcem, ale też rozgrywającym. Jak jest Leo na boisku, inaczej będzie zachowywać się również Ney, częściej będzie go szukał, mniej brał grę na siebie. Może to nie jest robione specjalnie, tylko podświadomie, ale jednak coś w tym jest.
Tylko dlatego uważam, że moze Ney obniżyć trochę formę. Choć oczywiście bardzo bym tego nie chciał.
Zgadzam się zaś z twierdzeniem że dobra gra z Rayo i Bate nie jest jakimś wykładnikiem wielkiej formy piłkarza. Bate się cofnęło całkiem do obrony (obie nasze bramki padły po szybkim odzyskaniu piłki i niejako kontrataku), zaś Rayo atakowało zbyt dużą liczbą zawodników, przez co nasi zawodnicy ofensywni w tyn Ney mieli mnóstwo wolnej przestrzeni, często wchodząc w pojedynki 1 na 1, bez podwajania ze strony obrońców.
1
"To jest niemożliwe."
Oj mało chyba jeszcze rzeczy widziałeś na świecie. Nawet w naszym były dziwne afery zamiatane pod dywan czy też przeinaczane w ten sposób że sprawca stawał się ofiarą.
"Newsik poszedł w świat" że jakiś anonimowy sędzia coś powiedział że są naciski by sedziować przeciwko Barcelonie, no co nie ma praktycznie żadnych dowodów (patrz nowy news na stronie - wypowiedź jego prawnika) . zaraz będzie pewnie oficjalne dementi ze strony Realu i postraszenie złożeniami do sądu pozwów o naruszanie dóbr osobistych. Temat bez dowodów zostanie umorzuony przez śledczych i oficjalnie zakończy się sprawa.
Real wyjdzie z tego bez większego szfanku, może chwilowa utrata zaufania niezbyt zdecydowanych kibiców i tyle. Za rok, dwa o tym czymś będą przypominać najzagorzalsi "fani" na tej stronie;) ot tyle.
Oczywiście jeżeli to wszystko się nie potwierdzi, a wnioskując z samej wypowiedzi adwokata tego sędziego, raczej tak będzie.
0
I moim zdaniem jeśli regulamin rozgrywek na to pozwala, tak powinni uczynić na ten mecz. Wtedy nie byłoby żadnych niedomówień przy spornych sytuacjach.
1
Ale mnie tego tłumaczyć nie musisz. Rozumiem doskonale jak to działa.
Ale na przyszłość proszę mnie nie posądzać o handel niedozwolonymi środkami odurzającymi ;)))
0
Z tym się zgadzam w zupełności. Ucierpi wizerunek klubu, choć z drugiej strony spece od marketingu Realu mogą w takim wypadku przekręcić to w drugą stronę że to Real jest kozłem ofiarnym całego tego zamieszania. Bo właśnie nadszarpnięto wizerunek klubu i będą robić z Realu ofiarę i lecieć na współczuciu.
W takim przypadku mogliby nawet zyskać dodatkowych zwolenników.
1
"Ten anonimowy sędzia nie miałby nic do zyskania na takim donosie, a wszystko do stracenia gdyby nie miał twardych dowodów na poparcie swoich słów."
No przecież jest wyraźnie napisane że nie nagrano tej rozmowy więc nie ma żadnego "twardego dowodu" w tej sprawie. Nawet gdyby się potwierdziło że taka rozmowa się odbyła (bilingi) to byłby to tylko dowód poszlakowy (kurcze jednak 5 lat studiów na coś się przydało;) ). Wiec na chwilę obecną mamy słowo przeciwko słowu, a na tej podstawie raczej żaden organ nie zdecyduje się wydać surowego czyt. sprawiedliwego wyroku.
3
nigdy nie było mowy o 100 mln za rekalmę na koszulkach meczowych.
1
Juve za ustawienie sporej liczby meczów dostał degradacje, tu mamy narazie rzekome nakłanianie do stronniczego sędziowania meczu, który jeszcze się nie odbył. Więc nie było konsekwencji w postaci ustawionego wyniku sportowego.
To jednak różnica, nie sądzisz?
0
to nie jest korupcja to po pierwsze,
po drugie nie ma w tym artykule żadnego odniesienia do Pereza czy innych działaczy klubowych, mowa tylko o naciskach z komitetu sędziowskiego.
Jeżeli jednak potwierdzi się to wszystko i udowodnione zostanie powiązanie z klubem Realu to bez konsekwencji się nie obejdzie. Nie dość że wizerunkowo ucieprią to jeszcze pewnie finansowo i moze odejma im jakieś pkt w lidze w tym lub na starcie nowego sezonu.
Podkreślam tylko jeśli wogóle to prawda.
0
Tyle że to anonim, pewnie tylko prawnik wie o kogo chodzi, a jego wiąże tajemnica adwokacka. Więc teoretycznie może obejść się bez konsekwencji jeśli to wymyślił.
0
Na GD teraz powinni wyznaczyć jakiegoś sędziego z zagranicy, nie powiązanego wogóle z rozgrywkami hiszpańskimi. Kwestia tylko czy dopuszcza to regulamin rozgrywek.
0
"ale jeżeli chodzi o Real to po prostu wiem, że są zdolni do czegoś takiego"
To jeżeli wiesz to podaj tą informację osobom prowadzącym to śledztwo w Hiszpanii ;)
Na pewno Twoja wiedza im pomoże ;)
Ps. to taki żarcik.
1
Zgadzam się, wizerunkowo i mam nadzieje że finansowo i wymiernie (np. odjęcie pkt w tym lub przyszłym sezonie) również.
Tylko podkreślam jeżeli to wogóle ma związek z działaczami Realu. Bo jeżeli okazało się że jest tak jak napisałem w poprzednim poście to co ma z tym wspólnego Real jako klub, że ktoś nie zwiazany z nim działa na jego korzyść?
2
No właśnie, pytanie teraz czy sędzia wyznaczony na to spotkanie właśnie z tego względu każdą sporną decyzję będzie rozstrzygał na naszą korzyść by nie być posądzony o udział w "spisku".
1
No właśnie też mi się nie chce wierzyć że to bezpośrednio z klub wyszło. Tym bardziej takiego klubu, który jest cały czas na świeczniku prasy, niedługo będą pisać kto głośnego bąka w szatni Realu puścił. Ktoś musiałby być kompletnym durniem żeby coś takiego wymyślić.
Prędzej bym to podczepił pod coś co już wcześniej pisałem:
A co jak (czysto hipotetycznie) w tym całym komitecie sędziowskim znajdują się poprostu "fani" konkretnego klubu, w tym przypadku Realu i działają z zamysłem na jego korzyść i nic klub nie ma z tym wspólnego.
2
Jeśli się okażą prawdą to jakieś sankcje będą na pewno.
Tyle że to narazie były "tylko" naciski, tzn. nie doszło do wypaczenia wyniku (bo mecz jeszcze się nie odbył). Mimo wszystko to karygodne i jeśli się okaże że za tym stoją działacze Realu to kara klubu nie ominie. Podejrzewam karę pienieżną i np odjęcie kilku pkt w tym lub w nowym sezonie.
Podkreślam tylko że na chwilę obecną (na podstawie tej notatki prasowej) nie ma żadnego powiązania bezpośrednio z działaczmi klubowymi Realu. Tylko tyle chciałem zasugerować co niektórym tutaj którzy domagali się dyskwalifikacji/degradacji klubu.
Sam jako kibic Barcy nie chciałbym tego, liga bez Realu i GD to już nie byłoby to samo.
2
Tylko na razie nie ma w tym żadnego powiązania z działaczami Realu. Na chwilę obecną podano: "naciski ze strony Komitetu Technicznego Arbitrów". O ile mi wiadomo to nie jest jakiś dział zarządu klubu ze stolicy.
Wszyscy piszą żeby zdyskwlifikować Real, a narazie nie ma żadnego odniesienia do klubu w tej informacji prasowej.
A co jak (czysto hipotetycznie) w tym całym komitecie sędziowskim znajdują się poprostu "fani" konkretnego klubu, w tym przypadku Realu i działają z zamysłem na jego korzyść i nic klub nie ma z tym wspólnego.
Jakby wtedy "organy sprawiedliwości" mają się zachować w stosunku do klubu?
Zeby nie było, nie bronię Realu, tylko się zastanawiam jakie podłoże ma to wszystko i wogóle dziwne by to było gdyby taki klub jak Real, który jest jednym z najbardziej medialnych na świecie, o którym piszą nawet kto w szatni kichnął, robiłby takie przekręty i narażał się na ogromne sankcje.
0
Taj jak napisałem powyżej to było w formie żartu, nie pytałem poważnie i nie oczekiwałem poważnej odpowiedzi.
Przepraszam za kolegę, ale zalecam więcej dystansu do tego wszystkiego. Są ważniejsze w życiu rzeczy niż jakieś sportowe rozgrywki.
Pozdrawiam.
1
A ja własnie usłyszałem że na półmetku fazy grupowej jedynie Zenit ma komplet punktów. Konia z rzędem temu kto by przed rozpoczęciem rozgrywek wytypował coś takiego.
0
Jak Twoja nienawiść osiągnęła poziom maksymalny to co zorbisz jak Perez odwali jakiś numer i podkupi nam np Neymara?? Przeskoczysz sufit?
To żart, wyluzuj kolego to tylko sport, rozrywka. :)))
0
Pewnie że też bym chciał mieć dwa takie skrzydła (+ jeszcze Suarez żeby odnalazł swoją najlepszą wersję), byśmy byli nie do zatrzymania, nawet z defensywą jak obecnie.
Ale obawiam się że to byłoby zbyt piekne i po powrocie Leo i jego formy, dyspozycja Ney trochę osłabnie, będzie grał inaczej, a przez to nie pokaże całego swojego potencjału.
0
Jakoś nawet nie specjalnie widząc obecną formę Neya. Obawiam się tylko że jak wróci Leo to brazylijczyk przygaśnie.
8
Jeszcze Cię to dziwi? Toż to norma w sportowej prasie hiszpańskiej. Byłoby zamieszanie z Barcą to by MD i Sport też o tym nie wspomniały.
AS i Marca pewnie dopiero napiszą gdy będą już jakieś konkrety, gdy coś się potwierdzi.
0
Z tego co mi wiadmo wybiera się arbitra max 2 tyg wcześniej.
A z resztą zobaczymy jak to się rozwinie, choć nie chce mi się w to wierzyć żeby taki klub jak Real, który cały czas jest na świeczniku robił takie cyrki.
Pożyjemy zobaczymy, ide spać dobranoc.
0
Jednego w tych całych doniesieniach prasowych nie łapie, przecież jeszcze nie wiadomo kto będzie sędziował GD, a tu już Real przekupuje liniowego?
0
A jednak zgadłem:)
Ale dziwie się że teraz nie jest to wogóle podnoszone przez Real (piłkarzy/trenera/działaczy czy nawet kibiców), chyba że skupili się na Paryżu i dopiero po dzisiejszej porażce (względnie remisie) podniosą larum.
0
Ale był chyba w pierwszej kolejce mecz o 18, chyba Zenita jeśli się nie mylę.
0
Czemu dziś mecz CSKA jest o normalnej porze?, zawsze mecze LM u ruskich puszczali jakoś tak po 18
0
skąd cytat bo nie znam, stawiam na Mourinho?
0
7,95 przy umowie na 12 m-cy
lub 16 zł przy umowie bezterminowej i dla nowych klientów