0

chyba że Real im dolosują

0

Arsenal, dobre losowanie, słaby zespół,

0

Albo jak Real-Galata jeszcze w poprzednim sezonie chyba 6:1 wygrali. Więcej chyba ja mogę podać przykładów na jednostronne dwumecze.

1

Ale emocje w fazie grupowej gdzie jest 6 meczy i jest spory margines błedu (można przegrać 2 czy nawet 3 mecze i awansować) są o wiele mniejsze niż w fazie pucharowej gdzie jest mecz i rewanż. Tam jedno zdecydowane potknięcie może wyeliminować klub. Wolę tam mecze tuzów europejskich lig niż mecz potentata ze średniakiem. Wtedy taki początek fazy pucharowej będzie jednostronny pozbawiony emocji.

3

Na pewno był bardziej sprawiedliwy, bo było układane wg rankingu za osiągnięcia klubowe, więc był miarodajny. Teraz niech ktoś mi powie że mistrz Portugalii, Holandii czy Rosji jest lepszy niż większość ekip z 2 koszyka.

Co do zwycięscy LE to też się zgadzam, że to rozwiązanie w dobrą stronę, jeszcze bardziej podnosi rangę tych skromniejszych rozgrywek.

6

Ale może się okazać że trafi się grupa pokroju:

PSV, Bayer, Dynamo K., Astana. I wtedy 2 z tych nie oszukujmy się słabszych zespołów będą mieć zagwarantowane miejsce w fazie pucharowej. A dla kontrastu grupa z :Bayernem, ManU, Sevillą i ktoś z 4 koszyka. Ktoś z tej trójki nie zagra wiosną w LM. A ja bym wolał właśnie tam gdzie są największe emocje widzieć najlepsze zespoły w Europie.

0

poprzedni system był lepszy, najlepsze kluby były w pierwszym koszyku. A teraz Benfica, Zenit czy PSV zajmują te miejsca.

0

Też mnie to drażni, interpunkcyjnie i stylistycznie to poziom skandaliczny. Dodatkowo koleś w każdym poście (może w co drugim) pisze coś o Realu, a chyba jesteśmy na stronie Barcy.

0

15:55 bieg na 200 metrów mężczyzn

1

Jak nie zfobędziemy mistrza w tym roku (pfuu, pfuu, pfuu) to też nas to czeka.
Moim zdaniem te nowe reguły to pomyłka. Wg. rankingu Uefa za ostatnie 5 sezonów było bardziej sprawiedliwe. Taki Real przykładowo ma najwyższy współczynnik, a jest w drugim koszyku. Po tym sezonie my będziemy mieć najwyższy współczynnik ;) ale jak nie zdobędziemy ligi lub LM też wylądujemy w drugim.

0

Ja chcę City z drugiego koszyka, będą fajne mecze.

0

Bo to Barca by musiała dopłacać do tej wymiany.

3

Ależ herezje tutaj walnąłeś z tym kibicowaniem "nawet Ralowi".
Zaraz Cię tu zjedzą "prawdziwi" kibice Barcy, którzy uzurpują sobie prawo do krytykowania wszystkiego i wszystkich, którzy nie wypowiadają się w samych superlatywach o Dumie Kataloni i będą Ci usilnie wpierać że to strona nie dla Ciebie i masz iść pisać takie teksty na innych stronach (czyt. stronie Realu).

A tak poważnie to rozumiem kibicowanie ogólnie hiszpańskiej piłce. To tak jak na naszym rodzimym podwórku, każdy ma swój klub ze swojego miasta, ale jak np Legia czy Lech będą walczyć w czwartek walczyć o awans do LE to będę im kibicować mimo że nie należe do ich fanklubów.
Ale kibicowanie Barcelonie i jednocześnie (w przypadku naszego podknięcia) Realowi to już duży wyczyn, szacunek z mojej strony, Ja bym tak nie potrafił. Jeśli chodzi o Real to wolę jednak oglądać ich porażki, ale inne drużyny (AM, Sevilla, Valencia) jak już by nas nie było np w LM to też bym chciał by zaszły jak najdalej.
Pozdrawiam

0

całkiem spoko to ta koszulka była chyba w latach 70/80-tych ;)

0

oj tam, sport to emocje, za to głównie kochamy oglądać futbol. JA chcę jak najczęśc iej takie mecze ja z sevillą :)

0

A o co chodzi z tym pytaniem o Neymara?

0

Ty tak na serio?

1

ale tu nie ma dowodu że Pique tego na pewno nie powiedział.
To jest trochę jak z mandatem za przejście na czerwonym świetle. Policjant ci wystawi mandat, a ty go nie przyjmujesz i sprawa w sądzie. Zakładając że nie było tam monitoringu, nie przekonasz sędziego że nie przeszedłeś na czerwonym świetle a ten mandat jest wymysłem policjanta. W takich przypadkach (przy braku dowodów) sędzia zawsze uzna mandat za słuszny.
Tu jest podobnie, jest oficjalny zapis w protokole meczowym sporządzonym przez sędziego i nie ma aktualnie dowodu, który by go podważył.

0

Jestem ciekaw zestawienia lini obrony na pierwszy mecz ligowy, jeśli Alba się nie wykuruje.
PO widomo Alves, środek jest trójka: Masche, Bartra, Vermalen, LO: ??? (Alba, Adriano kontuzja, Mathieu pazuuje za kartki). Albo kogoś z ŚO przesunąć na lewą stronę, albo spróbować zagrać trójką ŚO. Inaczej tego nie widzę.

2

Komentarz usunięty

0

jęsli wróci Alba to obstawiam że środek będzie Masche z Mathieu.

0

Mozna by spróbować rzucić w sędziego jego butem, hmmm tylko jak go zdobyć żeby sędzia nie zauważył, że lata na bosaka ;)

0

a wisienką na torcie będzie kupno 40 letniego Messiego za 250 mln ;)

0

No i kara jest, 4 mecze (najniższy możliwy wymiar), teraz czekamy na ruch Pique/Barcy czy będzie odwołanie i co tam niby zawrą. Jak tylko słowa przeciw słowu, no to nici z odowłania.

0

ale poco kupować 30 latka? przecież do stycznia i tak nie przyjdzie, a w nowym roku będą już dostępni Arda i Vidal, którzy obaj spokojnie mogą grać na skrzydłach. Po co wtedy Nolito? Skreślić wtedy już definitywnie Sandro i Munira, bo byli by chyba 6 i 7 w kolejności do gry w napadzie.

0

"A co jakby napisał dla jaj że Messi rzucił swoim butem w trenera przeciwników?Tez nalozyliby karę myśląc że to prawda i czytając w protokole?"

Nie, wtedy takiego sędziego by skreślili z listy sędziów najwyżsych klas rozgrywkowych i gwizdać by sobie mógł chyba tylko na lekcjach wuefu.

0

Nie jest źle, obawiałem się że będzie dłużej pauzował (6-8 obstawiałem). Mamy jeszcze 4 stoperów na dwie pozycje, damy radę.

0

Komentarz usunięty

0

Akurat Pepe dostał wtedy chyba 9 meczy kary, więc sankcja była zdecydowanie surowsza. Nie rozumiem tego oburzenia dostał najmniejszy możliwy wymiar kary. Za obrazę sędziego regulamin przewiduje od 4 do 12 meczy kary. Nie mogą mu dać dwóch. Dostał najmniejszy wymiar i cieszmy się z tego bo za te słowa mogło być naprawdę surowo. Mamy jeszcze 4 stoperów, damy radę.

0

w oficjalnym protokole meczowym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?