0

A skąd wiesz że będzie rotował bardziej niż zwykle? W drugiej połowie sezonu nasze trio w ataku grało praktycznie non stop.
A po drugie proszę przeczytajcie dokładnie to co jest w artykule napisane:
"Z kolei Nolito, który błyszczał pod skrzydłami Lucho, nadawałby się na zmiennika Kanaryjczyka, gdyby klub szukał dla niego zastępstwa”
Proszę zwrócić szczególną uwagę na słowo "nadawałby się" - to jest poprostu opinia dziennikarza, że Nolito mógłby pełnić rolę Pedro (zmiennika). I tyle, Wymysł bądź pobożne życzenie dzinnikarza.

1

Facet odchodził z Barcy bo nie miał szans na grę, a teraz ma do nas przyjść i liczyć na szansę gry przy naszym trio w ataku (PK i jakiś ogórek od święta to chyba trochę za mało jak na niego)? No prosze was. To tylko wymysły prasy,

0

jeśli za Nolito cena adekwantna do umiejętności to 7-10 mln, to jak ma się to do ceny Pedro, która ma oscylować w granicach 30 mln?

0

Coś się wydaje że Bartra może być 4 albo nawet 5 wyborem Lucho na stopera.

1

Ocenianie zawodników (tak na poważnie) po pierwszym meczu towarzyskim w presezonie jest co najmniej parodią dziennikarstwa.

6

bzdury

0

To ja przyjmuje zakład, ale tak na poważnie.

0

A czemu wniesienie "flagi" sfastyki jest manifestacją, a wniesienie flagi Katalonii jest już poglądem? Jeżeli ktoś się zgadza z "ideałami" nazistowskimi/faszystowskimi (abstrahując od tego że są niedozwolone w większości cywilizowanych państw) to już jest wg Ciebie manifestacja, a nie pogląd? Skąd mamy wiedzieć gdzie jest granica między poglądami czy manifestacjami?

Reguły są jasno sprecyzowane, areny sportowe to nie miejsce na politykę. Koniec kropka.
Katalończycy jak naród mogą swoje poglądy/manifestacje wyrażać na ulicach w pochodach, marszach itp. Nie mieszajmy polityki ze sportem, to nigdy dobrze nie wychodzi.

0

a skąd wiesz?

0

Ja nie rozumiem tego wielkiego oburzenia za decyzję o grzywnie od Uefa. Przecież wiadomo że w czasie wydarzeń sportowych nie dozwolone jest propagowanie treści politycznych. Skoro regulamin jest jasno sprecyzowany to nie rozumiem takiego oburzenia za karę za jego nieprzestrzeganie.

Sport z założenia od dawien dawna miał być apolityczny. Już nawet na czas starożytnych olimpiad panowała nie pisana reguła od powstrzymywania się od wojen.

Co do wolności słowa to oczywiście jestem za, ale nie za wszelką cenę, nie po trupach. W czasie wydarzeń sportowych nie dozwolone jest manifestowanie idei politycznych (również niepodległościowych). niektórzy piszą o braku poszanowaniw wolności słowa, ale ciekawe czy tak samo mówią gdy ktoś propaguje faszyzmn, antysemityzm, rasizm czy nawołuje do działań terorystycznych w imię "ichnego dobra". Może to trochę na wyrost porównania ale ograny sportowe traktują również manifestacje polityczne porównywalnie z ww.

1

Czyli wg anglika gramy tak jak Real za Mou tylko lepiej?

Ps to moja żartobliwa nadinterpretacja.

7

No nie przesadzajmy do Leo mu trochę brakuje.

2

Modricem, mimo jego wieku też bym nie pogardził.

0

A może dlatego że Real go po prostu nie chciał i nie było żadnej oferty dla Juve, podobnie jak od nas.

0

Chyba tylko PK bo Leo ligi i LM nie odda Jakiemuś "chłystkowi" .

Ten chłystek to tak z przymrużeniem oka.

27

"ale wierzę w Brazylijczyka i pokazanie, że jego transfer to pomyłka"

Nie żebym się czepiał, ale pierwsza część zdania wyklucza drugą :)

0

5 en espana 20 local czyt. godz. 5 w hiszpanii, 20 czasu lokalnego (czyli w USA).

0

O ile się nie mylę w kadrze musi być 4 wychowanków i 8 zawodników wyszkolonych w klubach z tego samego kraju. Także na chwilę obecną najgorzej nie jest, byle by to nie szło całkiem w kierunku kupowania nowych zawodników.
Platini ma jakiś bliżej jeszcze nie sprecyzowany pomysł by właśnie konkretnie na boisku przebywała określona liczba wychowanków, ale szczegółów nie znam.

0

Narazie nie jest źle, ale od dłuższego czasu wchodzimy w politykę kupowania mega gwiazd. Ney, Suarez, wcześniej Ibra itp.
Nie twierdzę że to wszystko jest złe, w końcu Ney i Suarez wydatnie przyczynili się do trypletu.
Tyle że dobrzeby było zachować jakąś równowagę. Mówi się o odejściu Pedro (coraz góśniej), Montoya kolejny sezon taki jak poprzedni i pewnie odejdzie, Bartra jest jednym z 5 stoperów (i to nie jest wybór nr 1,2 czy nawet 3). Iniesta młodszy się robić nie będzie. A kupiony został Arda, co nie oszukujmy się w drugiej połowie sezonu to on z Iniestą będą grać, a nie np Rafinia.

4

Mogliby redaktorzy to poprawić bo co niektórzy jutro skoro świt mogą się bardzo zdziwić ;)

10

Niedługo będziemy mieć problem z wypełnienieniem spraw regulaminowych w LM w kwestii wychowanków (4/8). A dodatkowo Platinii ma w planach dodatkowe obostrzeżenia żeby na boisku też przebywała określona liczba wychowanków.
Obecnie w pierwszej 11 to mamy 3-4 graczy wychowanków : Pique, Leo, Bussi i ewentualnie Iniesta (jeśli będzie podstawowym zawodnikiem), Coraz mniej rodzimych a coraz więcej przybyłych. A jeszcze dodatkowe plany z wynalazkami typu Pogba. Trzeba rozsądnie to wszystko układać.

2

Mecz jest w środę o 5 rano. Ne jutro.

0

mecz jest w środę o 5 rano. Na naszej stronie jest błąd. Zobacz na oficjalnej stronie Barcy.

0

A nie w środę o 5 rano?

6

Ad. 1 A jeszcze niedawno było multum narzekania na poziome pasy

Ad 2. Mecze jest bodajże w środowy poranek (naszego czasu), więc raczej pojutrze.

Ad. 3 Nie bierzmy tak wszystkiego na serio co pisze katalońska prasa o Realu i madrycka o Barcelonie.

2

A to nie jest przypadkiem sponsor Realu? To chyba raczej mało prawdopodobne by jedna firma sponsorowała dwóch największych rywali w hiszpanii/europie.

0

Czasami tak jest że teoretycznie lepsza ekipa męczy się ze słabszym zespołem. To nawet Barcę czasem w lidze spotyka.
W interesie naszej krajowej kopanej jest by jak najwięcej klubów grało jak najdłużej w pucharach, potem to się przekłada na rozstawienie naszej rodzimiej ligi w klasyfikacji Uefa. Im wyżej tym większe szanse na LM. I dla mnie nie jest to ważne czy to Lech, Legia, Wisła, czy choćby Widzew.
Pozdrawiam

0

Jak tam typy, chyba nie pomyśli? :)

2

A gdzie to teraz Widzew gra, a faktycznie Widzewa to już chyba nie ma.

Przepraszam za tę uszczypliwość, to było silniejsze ode mnie.;)

1

Te Botosani to dopiero 8 drużyna słabej aktualnie ligi rumuńskiej. Grają w pucharach tylko dlatego że kilka innych, czyt. lepszych drużyn ze względów finasnowych nie może grać w europie (to samo już mówi o sile ligi rumuńskiej).
Właśnie z trójki naszych pucharowiczów to Legia trafiła najłatwiej. I dziw bierze że tak lekceważysz Omonię. Te Twoje typy to wogóle jakoś odwrócone do góry nogami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?