0

W ostatnich 4 latach mieliśmy 4 trenerów (licząc zmianę ś.p. Tito), więc u nas z naszą polityką i tymi zmianami faktycznie nie jest za dobrze. Przydałaby si ę stabilizacja, zwłaszcza z takimi suksecami jak obecnie :)

3

Skoro już nawet MD pisze że było spięcie na lini Leo Lucho tzn. że jednak było chyba coś na rzeczy. Jednak koniec końców udało się wszystko naprostować dla dobra całej drużyny i teraz to procentuje.
Co do Bartry to 10 mln to śmieszna sumka, choć chłopak talent ma, ale nie wiem czy to jest poziom Barcy. Na chwilę obecną mamy Pique i o drugie miejsce walczą Mathie i Masche, jest jeszcze Vermalen, nasz transfer na lato 2015. Więc mimo że najmłodszy z całej piątki to nie jest to piłkarz kluczowy dla naszego zespołu.

0

Dzięki, to się cieszę. W końcu Leo to król rekordów ;)

0

Leo wtedy musiał ciągnąć cały ten wózek zwany Barcą, bo reszta drużyny w optymalnej formie nie była. Niby niewielkiego wzrostu ale krzepe chłopak ma bo dociągnął ten wózek niemal na szczyt, jeszcze dwa małe kroczki.

0

Ile bramek miał Leo w swoim rekordowym sezonie , pytam bo nie wiem czy CR może zagrozić temu rekordowi?

2

Te plotki były związane chyba właśnie z tym, iż będą wybory i teoretycznie nowy prezes/zarząd mogą mieć inną wizję drużyny, czytaj nowy sztab, nowego trenera . Ale Jak Lucho dołoży do mistrzostwa jeszcze choćby LM to żaden nowy/stary prezes nie odważy się coś zmieniać w tej materii.

1

Zacznij chłopie używać znaków interpunkcyjnych.

0

Moim zdaniem najlepszy błby Veratti, a najsłabszy Gundogan (za te jego niekończące się problemy ze zdrowiem).

2

ach ten spryciarz Mourinho ;)

7

Jakby miał dawać wszystkim,którzy chcą nie wróciłby pewnie wogóle do domu, tylko podpisywał kartki, zdjęcia, itp.

6

Własnie sobie uświadomiłem że Messi ma w tym roku szansę na 7 trofeów.
Leo ma już mistrza kraju, a ma jeszcze szansę na PK, LM, Copa America, Superpuchar Hiszpanii i ewentualny superpuchar Europy i KMŚ. Jakby mu się udało to w roku 2015 zdobyłby 7 trofeów, to byłoby coś niesamowitego.

0

Złoty but jest nagrodą indywidualną za najwięcej goli w danym sezonie (i tu nie ma żadnych opini, głosowań itp), zaś Złota piłka jest nagrodą nijako uznaniową, bo odbywa się głosowanie, tam można zaliczyć wszystko, zarówno statystyki indywidualne jaki i (a przede wszystkim) wywalczone trofea drużynowe. Więc Leo ma dużo większe szansę na ZP.

0

A jak komuś z Depor odbije palma (jeszcze walczą o utrzymanie) i wejdzie ostro w naszego Leo i będzie kontuzja (odpukać).
Teraz jest wybór ewentualna kontuzja bądź ewentualny brak rytmu meczowego i słabsza forma. Z dwojga złego wolałbym jednak by Leo nie zagrał w tym meczu

5

Ale będzie też 5:3 dla Leo w złotych piłkach :)

1

To był piękny wieczór wczoraj, ze znajomymi w pubie, Niesamowite emocje i momentami nerwówka ale było warto. Oby jeszcze dwa takie wieczory i sezon będzie wspaniały.
Leo jest niesamowity, aż się boję co będzie jak postanowi odejść/zakończyć karierę. Drugiego takiego już może nie być nigdy.

0

Pierwszemu nic, drugiemu prawdopodobnie wszystko.

12

Jutro zdobywamy mistrzostwo, a politycznych rozgrywkach pogadamy po finale LM.

1

Wiem że to ważny mecz i to z trudnym rywalem, ale mając w perspektywie finał LM, ja bym nie zaryzykował gry Suareza, jeśli nie będzie na 100% sprawny. AM już nie jest tak solidne jak jeszcze jakiś czas temu. Następny mecz gramy z Depor u siebie, więc zwycięstwo (gdybyśmy mistrza nie przypięczetowali jutro) byłoby wielce prawdopodobne. Suarez musi zagrać w finale LM.

0

ale jadu, po co to wszystko. Naprawdę zalecam dystans do tego wszystkiego z takim wrogim, emocjonalnym nastawieniem, to może człowieka szybko wykończyć. Zalecam jakieś ziółka na uspokojenie. Pozdrawiam serdecznie i kończę tym postem mój udział w jakże bezsensownej i niemerytorycznej dyskusji.
Jak kogoś uraziłem to przepraszam.
Jutro świetujemy mistrza, to jest w tej chwili najważniejsze.
VEB! Barca!

0

Proszę bardzo jacy znawcy psychologii, sam Froud byłby z was dumny. Już wiecie gdzie leży mój problem. Jestem pod wrażeniem na prawdę.
A tak na poważnie użytkownik napisał że chciałby zobaczyć skrót meczu środowego (wiem że chodziło o RM-Juve), a ja w formię żartu (wszak to strona Barcy) napisałem że chyba się pomylił bo meczy był dzień wcześniej. Zaraz się tu zjawił obrońca maluczkich i rozpoczął krucjatę w postaci polowania na czarownicę. A już jakieś aluzję do bycia przeze mnie kibicem Realu powalają mnie na kolana i ze śmiechu nie mogę wstać. Jestem ciekaw na jakiej podstawie wysnułeś taki wniosek. Chociaż kumpel (kibic Realu) by się ucieszył że przeszedłem na stronę białych. Lecz me serce było, jest i będzie w Katalonii.
Ludzie naprawdę zalecam więcej dystansu do życia. Przyda to wam się w przyszłości. Posłuchajcie starszego kolegi.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu zwieńczonego głośnym Campeones w niedzielny wieczór. :)

0

Lech ma siedzibę w Poznaniu Juve w Turynie a Dniepro gdzieś na peryferiach Europy ;)

0

Ty dalej nie rozumiesz, to jest strona o Barcelonie, jak ktoś chce obejrzeć skrót meczu innego klubu to winien go szukać na stronach tegoż klubu. Jaśniej już wytłumaczyć nie potrafię.
Co innego pisać na temat naszego rywala, a co innego domagać się/prosić o skrót jego meczu.

0

Odpowiadałem tylko na komentarz dot. zawodnika (Danilo), który był bardzo często w przeglądach prasowych łączony z przejściem do naszego klubu.

A tu ktoś prosi o skrót meczu Realu. Nie widzisz różnicy?
Skróty meczów innych drużyn niż Barca są zapewne dostępne na ich stronach. Nie widzę potrzeby by wrzucać je jeszcze u nas.

2

to jeszcze w międzyczasie superpuchar hiszpanii i europy, bo to też w tym roku będzie.

0

Ciekawe czy wogóle będzie na nią zaproszony.

0

Ale to strona Barcy, jak chce zobaczyć skrót Realu to na inną stronę proszę.

2

Mamy najlepszego playmakera na świecie, a imię jego to Leo.

0

Przecież Barca grała przed wczoraj.

0

Owszem, ja tylko napisałem ze błędne jest zdanie ze nie potknelismy się ani razu bo wczoraj przegraliśmy. Awansowalismy jak najbardziej zasłużenia, mielismy najtrudniejszych rywali, ale wczoraj przydażyła się wpadka, na szczęście bez konsekwencji. Tylko tyle.

0

Tez to przegapiłem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?