0

Podałem tylko analogiczną sytuację u nas. Akurat Bale porównałem do Neymara, chyba w tych tercetach do porównań tworzyłyby się pary Leo-Cr, Ney-Bale i Suarez-Benzema.

MarioVeB!
Widziałem ostatni mecz Realu i pół godziny walijczyka były naprawdę niezłe, asysta i kilka dryblingów. zagrał nieźle. Więc nie dziwie się że skoro jest gotowy na 100% to zagra, jak w identycznej sytuacji u nas zgrałby raczej Ney niż np Pedro.

0

A myślisz że gdyby Pedro u nas miał dobrą formę,a po kontuzji wrócił gotowy na 100% Neymar to by brazyljczyk zostałby na ławce?

2

Raczej w przyszłym sezonie zobaczymy Mini GD w trzeciej lidze.

0

czyli na chwilę obecną uważać muszą tylko Suarez i Mathieu. O ile drugiego mamy kim zastąpić o tyle Urugwajczyka byłoby trudno, a zaraz mecz o mistrzostwo z AM. Chłop musi uważać w najbliższym meczu z Realem.

0

maturę "pisze się" chyba dla siebie, a nie dla liceum.

0

W lidze chyba 4 pozycja z Euroligi już odpadliśmy.

1

Wydaje mi się że to moze być decydująca kolejka, Barca komplet pkt, a Real remis lub porażka. Takie mam przeczucia.

0

żałosne

0

Tak samo jak Boeinga do awionetki, oba latają ale klasa inna.

2

Mascherano też gra świetnie w powietrzu ;)

0

i dużo, dużo szczęścia, ale ponoć sprzyja lepszym :)

3

Trochę dziwna ta edycja LM dla Barcy, niby z jednej strony mamy ciężkich przeciwników ManC, PSG, Bayern, ale z drugiej praktycznie w każdym meczu z nami rywale grali bardzo osłabieni, a my mogliśmy liczyć na naszych wszystkich najważniejszych zawodników.

0

Pamiętam że chyba jednak było odwrotnie, mówiono że nawet jak by zakaz wszedł w tamtym okienku to z uwagi na to iż umowa była podpisana przed wprowadzeniem sankcji, niemiec mógłby zostać zarejestrowany.

0

Tenasfer Danilo już podpisany, Nie mogą go zablokować. U nas było identycznie z niemieckim bramkarzem.

0

Oni już ściągneli Danilo, w sensie podisali umowę. On przejdzie do nich latem bez względu na decyzjie FIFa. Identycznie u nas był z ter Stegenem.
A dodatkowo będą się pewnie odwoływać przez co karę im zawiesża jak nam, więc będą mieć jeszcze pewnie 1 lub 2 okienka by się zbroić.

0

"Justin Biber piłki nożnej,,, " takie określenie było w stosunku do Neymara jakiś czas temu.

4

Zabrakło mi w tym "tylko" zwycięstwa Barcy.

0

za Suareza zapłaciliśmy podobnie a ma identyczne statystyki, a toż to napastnik.

32

Wszystko fajnie, pieknie tylko dalej nie rozmiem czemu Leo gra praktycznie każdy mecz po 90 min. Tak chwilimy Lucho za rotacje a nasz najlepszy piłkarz jest wykorzystywany non stop. To się kiedyś zemści. Nawet jak nie w końcówce tego sezonu to później. Zaraz po finale LM zaczyna się Copa America, duża szansa że Argrntyna dojdzie do finału i pewnie Messi będzie grał zawsze. Krótkie wakacje i zaraz przygotowania do nowego sezonu.
Leo to nie maszyna, młodszy się nie staje, naprawdę nie rozumiem czy jest potrzeba by grał w każdym meczu, zwłaszcza z takimi przeciwnikami jak dziś.

0

A ja mu tego życzę i dodatkowo wicemistrzostwa;) Bo tytuł mistrza kraju jest najważniejszy a to ma być w rękach Barcy.

0

Może i nie ale te 11 goli i 11 asyst na zdobyte punkty w lidze przełożenie na pewno mają.

0

Pichchi = złoty but. Pewnie że fajnie by było, ale Mistrzostwo najważniejsze.

0

To miała być odpowiedź na jakiś komentarz innego użytkownika, który zaczął post od słów, "za bardzo się nie znam, ale..." i tu był jakiś bzdurny wywód, więc odpisałem że faktycznie się nie zna.

31

Ten James Rodrigez gra w pomocy a ma tyle samo asyst i bramek co nasz Suarez, a zagrali tyle samo meczy i dla obu to pierwszy sezon w lidze hiszpańskiej.

Przyznam że jestem pod wrażeniem, przydałby nam sie taki pomocnik.

2

Akurat jego prowadził Ancelotti jak trenował PSG, pamiętam że chyba chciał go wtedy zabrać ze sobą do Madrytu ale szejkowie zagrozili że nie zgodzą się na rozwiązanie kontaktu z trenerem więc zrezygnował.
Co tu się dziwić chłopak ma 22 lata i ogromny talent. To mój nr jeden na liście wzmocnień naszej pomocy, żaden Pogba.

0

To nie miało być tutaj, pomyłka.

0

proporcjonalnie do jakości posiadanej kadry.

0

Też się tym martwię, niby wszyscy chwalą Lucho za rotacje, ale Leo gra non stop. W tym sezonie klubowym nie grał chyba tylko w pierwszej rundzie PK. W lidze grał we wszystkich meczach. W LM podobnie.
Czeka nas jeszcze kilka cięzkich meczów do konca sezonu i dobrze by było gdyby jutro bądź weekend dostał trochę odpoczynku, tym bardziej patrząc na klasę rywala.

0

Nie znasz się .

0

"Nie daje Bayernowi najmniejszych szans..."
Po tym przestałem czytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?