Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podałem tylko analogiczną sytuację u nas. Akurat Bale porównałem do Neymara, chyba w tych tercetach do porównań tworzyłyby się pary Leo-Cr, Ney-Bale i Suarez-Benzema.
MarioVeB!
Widziałem ostatni mecz Realu i pół godziny walijczyka były naprawdę niezłe, asysta i kilka dryblingów. zagrał nieźle. Więc nie dziwie się że skoro jest gotowy na 100% to zagra, jak w identycznej sytuacji u nas zgrałby raczej Ney niż np Pedro.
0
A myślisz że gdyby Pedro u nas miał dobrą formę,a po kontuzji wrócił gotowy na 100% Neymar to by brazyljczyk zostałby na ławce?
2
Raczej w przyszłym sezonie zobaczymy Mini GD w trzeciej lidze.
0
czyli na chwilę obecną uważać muszą tylko Suarez i Mathieu. O ile drugiego mamy kim zastąpić o tyle Urugwajczyka byłoby trudno, a zaraz mecz o mistrzostwo z AM. Chłop musi uważać w najbliższym meczu z Realem.
0
maturę "pisze się" chyba dla siebie, a nie dla liceum.
0
W lidze chyba 4 pozycja z Euroligi już odpadliśmy.
1
Wydaje mi się że to moze być decydująca kolejka, Barca komplet pkt, a Real remis lub porażka. Takie mam przeczucia.
0
żałosne
0
Tak samo jak Boeinga do awionetki, oba latają ale klasa inna.
2
Mascherano też gra świetnie w powietrzu ;)
0
i dużo, dużo szczęścia, ale ponoć sprzyja lepszym :)
3
Trochę dziwna ta edycja LM dla Barcy, niby z jednej strony mamy ciężkich przeciwników ManC, PSG, Bayern, ale z drugiej praktycznie w każdym meczu z nami rywale grali bardzo osłabieni, a my mogliśmy liczyć na naszych wszystkich najważniejszych zawodników.
0
Pamiętam że chyba jednak było odwrotnie, mówiono że nawet jak by zakaz wszedł w tamtym okienku to z uwagi na to iż umowa była podpisana przed wprowadzeniem sankcji, niemiec mógłby zostać zarejestrowany.
0
Tenasfer Danilo już podpisany, Nie mogą go zablokować. U nas było identycznie z niemieckim bramkarzem.
0
Oni już ściągneli Danilo, w sensie podisali umowę. On przejdzie do nich latem bez względu na decyzjie FIFa. Identycznie u nas był z ter Stegenem.
A dodatkowo będą się pewnie odwoływać przez co karę im zawiesża jak nam, więc będą mieć jeszcze pewnie 1 lub 2 okienka by się zbroić.
0
"Justin Biber piłki nożnej,,, " takie określenie było w stosunku do Neymara jakiś czas temu.
4
Zabrakło mi w tym "tylko" zwycięstwa Barcy.
0
za Suareza zapłaciliśmy podobnie a ma identyczne statystyki, a toż to napastnik.
32
Wszystko fajnie, pieknie tylko dalej nie rozmiem czemu Leo gra praktycznie każdy mecz po 90 min. Tak chwilimy Lucho za rotacje a nasz najlepszy piłkarz jest wykorzystywany non stop. To się kiedyś zemści. Nawet jak nie w końcówce tego sezonu to później. Zaraz po finale LM zaczyna się Copa America, duża szansa że Argrntyna dojdzie do finału i pewnie Messi będzie grał zawsze. Krótkie wakacje i zaraz przygotowania do nowego sezonu.
Leo to nie maszyna, młodszy się nie staje, naprawdę nie rozumiem czy jest potrzeba by grał w każdym meczu, zwłaszcza z takimi przeciwnikami jak dziś.
0
A ja mu tego życzę i dodatkowo wicemistrzostwa;) Bo tytuł mistrza kraju jest najważniejszy a to ma być w rękach Barcy.
0
Może i nie ale te 11 goli i 11 asyst na zdobyte punkty w lidze przełożenie na pewno mają.
0
Pichchi = złoty but. Pewnie że fajnie by było, ale Mistrzostwo najważniejsze.
0
To miała być odpowiedź na jakiś komentarz innego użytkownika, który zaczął post od słów, "za bardzo się nie znam, ale..." i tu był jakiś bzdurny wywód, więc odpisałem że faktycznie się nie zna.
31
Ten James Rodrigez gra w pomocy a ma tyle samo asyst i bramek co nasz Suarez, a zagrali tyle samo meczy i dla obu to pierwszy sezon w lidze hiszpańskiej.
Przyznam że jestem pod wrażeniem, przydałby nam sie taki pomocnik.
2
Akurat jego prowadził Ancelotti jak trenował PSG, pamiętam że chyba chciał go wtedy zabrać ze sobą do Madrytu ale szejkowie zagrozili że nie zgodzą się na rozwiązanie kontaktu z trenerem więc zrezygnował.
Co tu się dziwić chłopak ma 22 lata i ogromny talent. To mój nr jeden na liście wzmocnień naszej pomocy, żaden Pogba.
0
To nie miało być tutaj, pomyłka.
0
proporcjonalnie do jakości posiadanej kadry.
0
Też się tym martwię, niby wszyscy chwalą Lucho za rotacje, ale Leo gra non stop. W tym sezonie klubowym nie grał chyba tylko w pierwszej rundzie PK. W lidze grał we wszystkich meczach. W LM podobnie.
Czeka nas jeszcze kilka cięzkich meczów do konca sezonu i dobrze by było gdyby jutro bądź weekend dostał trochę odpoczynku, tym bardziej patrząc na klasę rywala.
0
Nie znasz się .
0
"Nie daje Bayernowi najmniejszych szans..."
Po tym przestałem czytać.