0

Napisałeś że odejście Bartry byłoby "tragedią". Tragedią byłaby np kontuzja Messiego (pfuu, pfuu, pfuu, odpukać) a nie odejście Bartry.

Robisz z igły widły, 5 zawodników na dwie pozycje to jest dużo. Rywalizacja rywalizacją ale jak ktoś wie że zagra ledwie parę meczów w przeciągu całego sezonu to na pewno nie mobilizuje, ba taka sytuacja może też się obrócić przeciwko dobrej atmosferze w kadrze.
Optymalnym rozwiązaniem jest mieć po dwóch zawodników na każdą pozycję (w tym kliku uniwersalnych mogących grać np na środku i boku boiska) i trzech bramkarzy (stąd kadry z reguły 23 osobowe).

0

czwartym był w zeszłym sezonie, teraz po "transferze" Vermalena może być piątym w kolejności, a przy tym że gramy najczęściej dwójką stoperów słabo widzę szansę (poza PK) na grę tego młodego chłopaka.

28

No tak przecież mamy tylko Pique, Masche, Mathieu i Vermalena grając zwykle 2 środkowych obrońców. Przy tym układzie odejście piątego byłoby tragedią ;)

3

A co ma Perez do tego?

12

I GD w fianle, co prawda tym razem to Real może być nieznacznym faworytem, ale wiadomo że w tych meczach zdarzyć się może wszystko. Koszykarze bierzcie przykład z piłkarzy i zdobądźcie mistrzostwo bo inaczej to Real będzie się chełpił trypletem.

0

Ludzie na prawdę wierzycie w takie bzdury, tożto totalny kretynizm byłby gdyby to była prawda. Plotka dziennikarska i tyle.

0

i jak tu interpretować słowa że "szef ma zawsze rację" ;)

0

Może i tak, ale kwestia tego czy będzie regularnie grał, bo chyba tego najbardziej chce.

0

No właśnie do stycznia będzie podstawowym PO, jak utrzyma poziom z tego sezonu, to Vidal pogra sobie tylko w mniej ważnych meczach, szczególnie przed meczami LM by Daniemu dać odpocząć.
Vidal przechodząc do nas pewnie zakładał że Dani odejdzie (bo było to bardzo prawdopodobne, zwłaszcza po ostatnich wypowiedziach samego Alvesa) i będzie miał praktycznie zapewnioną 11. Teraz mina mu chyba trochę zrzedła i pewnie naszły wątpliwości czy słusznie postąpił.
Mam tylko nadzieje że zepnie się bardziej na treningach i wyjdzie to nam tylko na dobre.

0

świetna wiadomość. Ciekawe czy teraz Vidal nie pluje sobie w brodę że jednak będzie tylko rezerwowym (przynajmniej w pierwszym sezonie).

1

Czemu wszyscy tak się oburzają, taki jest regulamin rozgrywek UEFA CL i tyle, Regulamin był znany od dawna. inna sprawa czy te przepisy są życiowe. Jedno jest pewne nie zagrali ani minut, nie mieli żadnego wpływu na to że Barca wygrała LM. Czy za to mają być uhonorowani? Medale pamiątkowe bym im zostawił, ale rację (moim zdaniem) ma również Uefa nie uznając (zgodnie z przepisami) ich zwycięscami LM skoro w niej nie uczestniczyli.

PS. Legia w tym sezonie dostała nauczkę by sprawdzać (czytać ze zrozumieniem) regulamin rozgrywek w których się występuje.

1

Jego raczej nie zobaczysz.

0

Wszytko może by było ok, gdyby tylko zauważył że to tylko i WYŁĄCZNIE są plotki dziennikarskie, w 99% nie mające nic współnego z rzeczywistością. Ostatnio ponoć real wystosował oficjalne komunikaty by zaprzeczyć że interesują się Pogbą i Verattim. Naprawdę weźmy poprawkę i duży dystans do tego co wypisują "dziennikarze" zwłaszcza hiszpańscy.

0

No chyba w zeszłym roku z PL Real nikogo nie ściągnął, za to my wydaliśmy tam jakieś 80 mln - ale było warto :)

3

Real też ich przewyższał na każdej pozycji (no może poza bramką), a jak się skończyło wszyscy wiemy. Nie lekceważmy włoskiej drużyny, wbrew pozorom to nie musi być łatwy mecz.

0

Naprawdę w tym seoznie mamy szczęście z kontuzjami, praktycznie w każdym meczy LM mogliśmy grać najsilniejszym składem, a właściciwie każdy inny rywal miał wtedy mniejsze lub większe problemy z kontuzjami.

19

Finał LM był wczoraj, wynik 28:23 dla Barcelony.

4

Jakie dwa, przecież Perez go wymieni już po pierwszym sezonie bez trofeów.

1

"...liczba zaprzepaszczonych na wrogich obiektach..."
Z Depor graliśmy u siebie.

0

Właśnie pod tym kątem pytałem, jakby wszystkie 5 wyszłyz grupy to losowanie mogłoby być zabawne.

0

A czy po fazie grupowej tj. w 1/8 obowiązuje zasada że klubu z jednego kraju nie mogą na siebie trafić?

2

Po co się męczyć odwracając głowę, możesz przecież obrócić monitor.

1

A ponoć Real miał się zamienić w Auchan ;)

1

Rany boskie dylemat nie do rozwiązania, Co za róznica w jakich strojach, mogą nawet w gatkach samych grać byleby wygrali.

2

Po prostu Mistrzowie :)

0

Nie chodziło mi o znaczenie/tłumaczenie słowa tridente.
Mi chodziło czemu akurat do takich rekordów liczą akurat trzech graczy, a nie np dwóch czy chociażby czterech.

1

To proste wystarczy zastosować proporcję i jasno z niej wynika że przy dwójce dzieci będzie miał średnią powyżej dwóch goli na mecz :)

0

A tak z ciekawości skąd się wzieło liczenie tego tridente, 3 piłkarzom z jednej drużyny?, czemu akurat trzem a nie np dwóm czy czterem?

0

oni chyba mieli 118 bramek.

0

Genialnie, właśnie o to mi chodziło. Jeśli te statystyki są wiarygodne to wychodzi że nasze trio zagrało łącznie nawet mniej niż BBC, a brameczek więcej. Liczę na nowy rekordzik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?