0

Nie żebym się czepiał ale chyba wczoraj właśnie się potknelismy. No chyba ze nie liczymy pojedynczo meczu w fazie pucharowej, ale tak to drugi finalista, bez względu na to kto nim będzie też w takiej sytuacji będzie mógł powiedzieć ze się "nie potknal ani razu ".

0

Suarez nie zagra już w tym sezonie????

0

Nigdzie, ale nieźle ci wychodzi podszywanie się pod kibica naszego klubu ;)

0

Nie chodzi o wszystkie cytaty, jest za takimi które wprowadzają coś do dyskusji, ale 95% zamieszczanych tutaj to idiotyzmy ze strony rywala. To tylko robi śmietnik tutaj, a jak ktoś piszę że chce się pośmiać to niech czyta je sobie tam i się śmieje, a nie koniecznie wrzuca je tutaj i robi bałagan.

0

4 repliki (ewentualnie 1 oryginał i 3 repliki), tak gwoli ścisłości :)

1

Tak pisałem o tym, i jedna osoba z redakcji potwierdza że takie zapisy się znajdą.
bobo25:
"Mam taki apel do redakcji by w regulaminie umieścić również zakaz cytowania komentarzy ze stron zespołów konkurencyjnych.
Bo to już się robi żałosne jak co drugi komentarz to cytaty kibiców innych drużyn z innych stron. Co ludzie chcą tym udowodnić że kibice innych drużyn są gorsi? Przecież równie idiotyczne komentarze możemy znaleźć u siebie, po co jeszcze zaśmiecać innymi."

Odpowiedź:
Robertinho 0
7 maja 2015, 17:30
@Bobo25: Pracujemy nad nowym regulaminem. M.in taki zapis tam się znajdzie.


pete
Oczywiście jak brak argumentów merytorycznych to wyjeżdżasz z takimi bzdurami. Ja chcę by te forum/komentarze były bardziej przejrzyste i rzeczowe a nie zaśmiecane wypocinami jakiś dzieciaków, którzy nawet nie są kibicami Barcy.
Skoro ja chcę by ulepszać tę stronę, a ty to wyśmiewasz, wniosek nasuwa się sam - Ty jesteś "pod przykrywką".

7

Na szczęście niedługo będzie w regulaminie zakaz zamieszczania komentarzy z innych stron.

7

Trochę szacunku dla człowieka, który dał nam tyle niezapomnianych chwil.

0

nie wiadomo jeszcze

0

Czyli stawiamy autobus i liczymy na kontry? ;)

0

Leo grał w pamiętnym przegranym meczu z Realem S. W poprzedniej rundzie.

1

Dziękuje że sam nie musiałem tego tłumaczyć.

0

To chyba bardziej chodziło o pole finansowe, a nie o stricte sportowe walory.

0

chyba jak Macierwiecz ;)

5

Nie, zgodnie z regulaminem pierwszej i ostatniej drużynie odejmuje się po 3 pkt żeby było ujednolicona średnia arytmetyczna.

15

ale nie byłoby finału PK.

0

Niezmiernie się cieszę. Rozumiem jak ktoś zacytuje jakiś rozsądny temat, który da pole do merytorycznej dyskusji. Ale większość wklejanych tu wypocin z innych stron ma jedynie wyśmiewać, obrażać i deprecjonować kibiców innych drużyn. A wśród fanów każdej drużyny są ludzie pozbawieni intelektu. Powielanie tego typu "twórczości" powiela tylko stereotypy i jest pozbawione sensu.
Chętnie będę zgłaszał/raportował wszelkie tego typu sprawunki.

0

Tak samo jak kibic Jelonka Sławęcin może powiedzieć o swojej drużynie że jest najlepsza na świecie. Poporstu kibicowanie i związane z tym emocje nie idą w parze z obiektywizmem.

11

Mam taki apel do redakcji by w regulaminie umieścić również zakaz cytowania komentarzy ze stron zespołów konkurencyjnych.
Bo to już się robi żałosne jak co drugi komentarz to cytaty kibiców innych drużyn z innych stron. Co ludzie chcą tym udowodnić że kibice innych drużyn są gorsi? Przecież równie idiotyczne komentarze możemy znaleźć u siebie, po co jeszcze zaśmiecać innymi.

3

Kibice Realu wątpliwości nie mają i nigdy nie mieli dla nich Cr zawsze będzie najlepszy. A że to z rzeczywistością / obiektywizmem nie ma nic wspólnego to inna sprawa, ale takie prawo kibica że zawsze swoich uważa się za najlepszych.

0

121 bramek dotyczy rekordu zespołowego w lidze hiszpańskiej. Za Mou ze 3 lata temu Real strzelili w 38 kolejkach 121 bramek (cały zespół).

a ten rekord 118 goli odnosi się do tria (Higuain, Benzema i CR) którzy strzelili w jednym sezonie (ale we wszystkich rozgrywkach) tyle bramek.

Zresztą oba rekordy pewnie padną w tym sezonie, więc nie ma sie o co spierać.

0

Ja chciałbym zobaczyć to, ze wzgledu na widowiskowość taki mecz przebiłby jeszcze wczorajszy.

sedoorr333
Rok więcej, aż takiej różnicy by nie zrobił. Robben dalej pewnie próbowałby szarpać prawą stroną. Alba by miał niezły problem z nim.
2 lata temu to my byliśmy osłabieni, teraz mocno bayern. Wtedy wysoko wygrali niemcy, wczoraj my.
Dlatego chciałbym w przyszłym roku takiego meczu w pełnych składach by pokazać kto w pełnej dyspozycji jest lepszy.

0

Chciałbym w przyszłym roku zobaczyć mecz z Bayernem kiedy obie drużyny będą w najsilniejszych składach. My z naszym MSN, a Bayern z Robbenem, Robierrym i Lewym. To by było dopiero widowisko.

1

ostatnie 2 kolejki ligowe i finał PK zawieszone!

0

Trochę poza tematem ponoć ma być strajk i nie odbedą się 2 ostatnie kolejki ligowe.

2

Piękny wieczór, Leo genialny.

0

"gdyż kataloński klub z pewnością dogada się z federacjami tych zawodników"

A to już pewne na 100%, było jakieś info czy tylko takie przypuszczenie autora tekstu?

1

Przez ich osłabienia jesteśmy zdecydowanym faworytem. Bez Robbena i Riberego to tak jakbyśmy my mieli grać bez Leo i Neymara.

35

Witajcie w piekle!

0

A ja ze względu na bardzo duże osłabienie Bayernu obstawiłbym w tej parze 54-46 dla nas. A Real-Juve 51-49.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?