Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie z czytaniem ze zrozumieniem mam problem, ale ty z logicznym pisaniem:
"@riko232: Wedlug Bobo25 to jest normalna rzecz na porządku dziennym że ktoś przywala innej osobie z łokcia. Moze to jego powitanie?"
Piszesz do innego użytkownika (nie do mnie) że według mnie (bobo25) to normalna rzecz z tym łokciem, więc może to moje powitanie. Gdybyś odpowiadał mi to byłoby jasne że mówisz o powitaniu Ramosa, ale piszesz o mnie do innego użytkownika, więc logicznie patrząc tekst o powitaniu odnosi się do mojej skromnej osoby.
Jak inaczej zinterpretować twój tekst, tylko tak. A że miałeś coś innego na myśli niż napisałeś to niestety ale Twój problem.
0
Widzicie nawet "specjaliści" z wp.pl napisali:
"były snajper Bayernu padł na murawę po starciu z Sergio Ramosem. Mandżukić NADZIAŁ SIĘ NA ŁOKIEĆ rywala i na jego nos lekarze musieli założyć opatrunek."
tu link:
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Carvajal-nie-ugryzlem-Mandzukicia,wid,17451796,wiadomosc.html
Widzicie, wszystko to wina chorwata. Sam się nadział na łokieć Ramosa. Więc można potraktować że to Mandzukić uderzył głową w łokieć Ramosa. Więc to hiszpan jest tu ofiarą.
I wszystko jasne. :DDDD
0
Własnie sam Mandzukic poinformował że żadnego ugryzienia nie było, ale Sawik_10 wie lepiej ;)
Pozdrawiam
0
Dobre, ta jak z wampirem ugryzie w rękę a ślad jest na szyi :D
0
A jak w powietrzu się głowami piłkarze zderzą (przypadkiem, oboje chcą wybić głową piłkę, wczoraj była nawet taka sytuacja, nie pamiętam kto z kim) i któremuś krew popłynie to od razu ma być czerwona kartka dla tego który ma twardszą głowę i krew nie popłynęła?
PS. Ja na przywitanie zwykle podaje rękę, nie wiem jakie są zwyczaje u Ciebie.
1
optymista.
nawet 1:2 byłby dobrym wynikiem. Dobrzy by strzelić bramki na wyjeździe. Nawet remis bramkowy np. 2:2 lub wyżej nie byłby zły.
0
Ty tak na serio? po pierwsze co ma machnięcie rękoma/odepchnięcie/uderzenie (jak zwał tak zwał), które w konsekwencji większej krzywdy fizycznej nie wyrządza do pchnięcia nożem, a po drugie skąd np Zizu miałby wziąć nóż na boisku, w getrach kose miał schować?
Bądźmy poważni.
Twoje porównanie jest co najmniej śmieszne. Nie bronię tego typu zachowań (Zizu, czy Carvaial). Za takie coś jest ewidentnie czerwona kartka. Piszę tylko że to zdarzenie jest konsekwencją prowokacji i dlatego uważam że to właśnie osoby które prowokują czy to w sposób werbalny czy jakoś fizycznie są zmorą dzisiejszych futbolowych czasów.
0
"Rozumiem, ze jak..." no właśnie problem w tym że nie rozumiesz.
mówimy o zdarzeniach boiskowych a nie spod ciemnej bramy.
0
To nie jest kwestia wiary bądź nie, to kwestia tego jednego zdarzenia, Nie widać na powtórkach żadnego zamiaru uderzenie, wygląda to na czysto przypadkowe zdarzenie. A to że zdarza mu się to częściej no cóż. Innym obrońcom też się zdarza.
Jeżeli takie zachowanie nie jest robione z premedytacją to nie widzę w tym większego problemu. Przy wyskoku do piłki z rozbiegu rozłożenie rąk jest naturalnym odruchem, trudno skakać z rozbiegu z rękoma przyklejonymi do tłowia. Nie bronię faceta, a nie przepraszam. odnoszę się tylko do tej jednej sytuacji więc mogę wziąć w obronę hiszpana bo celowości tam się nie dopatrzyłem.
Do czego to doszło bym bronił zawodnika Realu. Sam się sobie dziwię. ;)
2
Nie przesadzajmy zdarzenie Ramosa z Mandzukiciem, było przypadkowe. NBie widać tam zamiaru celowego uderzenia chorowata łokciem. Za takie coś nie daje się czerwonych kartek. Z boiska we wczorajzym meczu wylecieć powinni Carvaial (za uderzenie) i Mandzukic (zasłużył chyba na 4 żółte kartki, szczególnie za pyskówki do sędziego i to ciągłe machanie łapami).
1
A jeszcze przed kontuzją Moyi był zaledwie rezerwowym.
3
Chyba odwrotnie Uefa ma zająć się uderzeniem, a nie rzekomym gryzieniem.
0
Sorki ale ja na tym zdjęciu nic nie widzę. Rozumiem że dopatrujemy się tam jakiegoś gryzienia. Z tego zdjęcia równie dobrze można by wysunąć wniosek że to Mandzukic uderzył łokciem hiszpana w twarz.
Nie o to chyba chodzi. Było zdarzenie z uderzeniem i powinna być czerwoan kartka dla Carvaiala. Ale dalej podtrzymuje zdanie że to Mandzukic pierwszy faulował (łapał za szyję) i powinien być ten faul pierwszy odgwizdany, a potem dodatkowo czerwień dla hiszpana za uderzenie.
A co do kolegi który pisał że pierwszy ciągnął za rękę Carvaial, to gdyby gwizdać faule w polu karnym za każde tego typu zdarzenie to w meczach było by chyba po kilkanaście karnych (Cr miałby radochę ;) ). Praktycznie przy każdym rzucie rożnym tego sytuację są gdzie obrońcy łapią atakujących.
0
Może to nie był najlepszy mecz w jego wykonaniu, ale facet w piłkę grać potrafi. Choć mi się bardzie podoba Veratti z PSG, w meczach z Chelsea naprawdę grał świetnie. Dobre przerzuty, niezłe podania i świetny balans ciała w połączeniu z nienaganną techniką sprawiają że trudno mu odebrać piłkę.
Jeżeli miałbym wybrać środkowego pomocnika do Barcy chciałbym właśnie Włocha z Francji.
0
Te strzały z dystansu nie były wcale takie łatwe, piłka kozłowała przed bramkarzem, a on praktycznie większość nawet łapał a nie odbijał. Do tego moim zdaniem świetna obrona strzału Jamesa, kiedy ten z fałsza ładnie zawinął tuż przy słupku (tak strzał w stylu naszego Roniego) . Bramkarz był wtedy zasłonięty przez tłum zawodników w polu karnym, ale zdążył to wyciągnąć. Bardzo dobry mecz słowackiego bramkarza.
0
To jakby już tak czepiać się tej sytuacji to równie dobrze można było odgwizdać przewinienie chorwata, który przed uderzeniem Carvaiala ciągnął go za szyje czy tam brodę. Uczciwym byłoby w tym wypadku odgwizdać faul Mandzukica (bo był wcześniej), ale też ukaranie hiszpana czerwoną kartką za uderzenie.
0
We wczorajszych derbach nie było żadnego karnego. W którym momencie miałby być?
1
Podbny mecz jak nie dawno Harta z meczu z nami. Parę sytuacji wybronił kapitalnie.
0
Zgadzam się w 100%. Podobny przykład jak słynny byczek Zizu na Materazzim. Facet go prowokował non stop, gadał coś na jego matkę, siostrę, nie dziwota że łysemu nerwy puściły (choć okazał to w dziwny sposób waląc głową w klatkę piersiową włocha).
Dla mnie po stokroć gorsi są osobniki tego pokroju niż osoby którym nerwy puściły. Żeby nie było nie popieram zachowania Carvaiala, powinien dostać przynajmniej jeden mecz kary, ale to co wczoraj wyprawiał Mandzukic i te jego prowokacje do sędziego, machanie co chwila łapami strasznie mnie drażniło. Był wcześniej w AM Diego Costa, teraz jest Mandzukic, chociaż i tak najbardziej nie lubie Raula Garcii (facet wszedł w końcówce i od razu wdał się w przepychanke i zarobił żółtko). Ten to potrafi nawet najbardziej opanowanych wyprowadzić z równowagi.
0
tu mowa o awansie a nie pojedynczej wygranej.
0
Ja tam żadnego nie widziałem, ale ostatnio coś mnie oczy bolą,
6
ehh, gdyby tylko buki dawały taki zakład, nawet z kursem 1,1.
0
Fajnie patrzy się na to zdjęcie dwóch wielkich zawodników, miło byłoby zobaczyć ich w jednej ekipie.
PS. na tym fotomontażu to nasz Leo chyba w szpilkach stoi ;)
1
Malaga? Równie dobrze możemy napisać że my mamy nieobliczalny RSSS.
Oba terminarze są bardzo podobne. Nie ma chyba trudniejszy/łatwiejszy. My mamy wyjazd na Atletico, Real równie trudny do Sewilli, Obydwa kluby mają Valencie u siebie i Espanol na wyjeździe. Real ma u siebie Malage my RSSS, Reszta meczy podbne średniaki.
Więc terminarze są moim zdaniem praktycznie takie same. Kwestia tylko czy wyjazd na Calderon jest trudniejszy od wyjazdu do Sewilli. Oba ciężkie.
32
Cr 56 prób i w końcu trafił, Ney pierwsza próba i gol, wniosek... Neymar 56 razy lepszy od Crisa ;)
0
W 11 kolejki żadnego gracza Barcy, dawno już tak nie było. Szkoda tych 2 pkt.
0
Rakitic? serio, wiem że jesteśmy na stronie Barcy, ale na Boga Rakitić w pierwszej 11 południa? pewnie z 10 lepszych na jego pozycje by się znalazło.
0
Nie narzekajmy u nas praktycznie tylko jeden z podstawowej 11 zawodnik nie wystąpi. Co mają mówić w Paryżu gdzie tam chyba pięciu podstawowych graczy zabraknie w pierwszym meczu.
0
Bukmacherzy widzą to jednak inaczej. Real jest (wg nich) faworytem w dwumeczu, a nawet (nieznacznym) w pojedynczym meczu na Calderon.
0
Po co piszesz te bzdury. Sami kibice Sao Paulo dość często go wygwizdywali (były o tym artykuły).
Na datę transferu i pewnie na chwilę obecną (skoro Luicho nie daje mu szans) jest za słabym zawodnikiem na taki klub jak Barca. Tyle w temacie.