Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co piszesz te bzdury. Sami kibice Sao Paulo dość często go wygwizdywali (były o tym artykuły).
Na datę transferu i pewnie na chwilę obecną (skoro Luicho nie daje mu szans) jest za słabym zawodnikiem na taki klub jak Barca. Tyle w temacie.
0
ja tam wole 3 pkt.
1
a full lub dwie pary ? ;)
2
A myślałem że to Pique jest fanem gier karcianych;)
0
„Nie prosiłem go, by ją wymusił, tylko żeby na nią uważał”.
czyli nie wykonał polecenia trenera, teraz będzie kara i sto pompek na treningu.
Ach ten Lucho, idzie w zaparte. To się robi trochę kabaretowe. Wszyscy wiedzą o co chodzi, Lucho wie że wszyscy wiedzą, ale też wie że nie może wprost się przyznać bo mogloby to pociągnąć surowsze konsekwencje. Ta poprawność polityczna to nawet w piłce jest. :)
0
Jak sędzia tego nie wyłapał skoro dał żółtą kartkę Busiemu za opóźnianie gry?
1
Żeby zamrnować takiemo młodemu chłopakowi kariere??? Przecież wiadomo, że jak będą zdrowi to grać będzie MSN. Nie ma innej opcji, a taki młody pogralby sobie co najwyżej w PK i może w paru meczach ligowych z ligowymi słabeuszami żeby ktoś z MSN sobie kolejkę odpoczął. W takim wypadku chyba lepiej jednak postawić na doświadczonego gracza, akurat przykład Larssona jest tu jak ulał. W końcu to m.in. jego bramka dała nam zwycięstwo w LM.
20
No masz, a ja myślałem że dzięki strzelonej bramce.
0
To ja mam pomysł na Fabsa, wystawiać go jesienią w podstawowej 11, a w styczniu przy okazji zimowego okienka wypożyczać na pół roku ;)
0
Ale właśnie takie autobusy za naszych świetnych czasów rozklepywaliśmy szybką grą pomocników, mnóstwem piłek prostopadłych, podcinek za linię obrony itp. Z tymi jak nazywasz autobusami z kontry grać się nie da i wtedy trzeba szybko rozgrywać piłkę, przenosić ciężar gry na drugą stronę by rozciągnąć ten "autobus". Teraz to w dużej mierze robi Leo. Bo pomocnicy nie bardzo (ostatnio Rakitic się poprawia, ale to mało).
0
Pamiętam że wtedy i Alonso i Ramos też dostali kartki za opóźnianie gry (identycznie jak Busi teraz), tyle że nie pamiętam czy były z tego jakieś większe konsekwencje?
0
Ale było z tego coś więcej, jakieś dodatkowe kary?
1
Właśnie pamiętam jak 2 czy 3 sezony temu w Lm takie coś wymyślili sobie Ramos i Alonso z Realu. Pamiętam że później było trochę szumu wokół tego ale nie pamiętam czy były jakieś dodatkowe kary za takie ewidentne naciągania.
13
Ze dwa sezony temu była chyba afera z graczami Realu (bodajże Ramos i Alonso) za to samo dostali w LM dodakową karę.
Pamięta może ktoś czy było to więcej meczy pauzy czy tylko $$$?
1
świetna akcaj, byle jak najwięcej tego typu inicjatyw i to z różnych klubów/firm, instytucji. By świat był lepszy!
0
To teraz popatrz jak Messi wypada z powodu kontuzji (pfuu, pfuu). I w takim wypadku myślisz że nagle nasi nominalni pomocnicy zaczęli by grać w piłkę tak z marszu na światowym poziomie. Nie.
Nie o to chodzi że lament i narzekanie, mimo że w dalszym ciągu mamy szansę na potrójną koronę. Barca w cale nie zrezygnowały z gry środkiem pola, tyle że ten środek pola stał się miej efektywny, jest zdecydowanie mniej piłek prostopadłych czy kluczowych podań. To że Leo teraz się mocno cofa i w dużej mierze rozgrywa piłkę, nie jest chyba raczej specjalnym założeniem taktycznym, tylko wynika to z potrzeby chwili (no to chyba jednak jest założeniem taktycznym, tyle że nie z chęci takowego wporwadzenia lecz raczej z musu). Chwili, w której nasi nominalni pomocnicy nie są w najwyższej formie. Gdyby Iniesta grał to co jeszcze 3- 4 lata temu, gdyby Xavi rzucał takie piły za linię obrony jak jeszcze pare lat temu, to Leo grałby z przodu i pewnie w klasyfikacji pichichi byłby przed CR. Ale nie o tytuły indywidualne rzecz jasna chodzi.
Teraz nasza gra opiera się praktycznie na naszym trio z przodu bo ze środka pomocy w ofensywie dużej (jak jeszcze nie dawno) pomocy to nie ma.
Może to wynik przyzwyczajenia nas kibiców do najlepszego środka pola na świecie przez spory okres czasu powoduje że teraz gra niezła (bo nie piszę że jest tragicznie) nam nie wystarczy.
1
Tyle że z nimi mierzyć się już nie będziemy (no chyba że w LM).
0
Isco, rzeczywiście świetny młody chłopak, ale na chwilę obecną jeśli miałbym wziąść kogoś z Realu to na dzisiaj chciałbym u nas widzieć Modrica. Facet jest niesamowity, mimo że zbliża się do 30 to wydaje mi się ze spokojnie ze 3 sezony pogra jeszcze na światowym poziomie.
Patrząc na ich czwórkę (Kroos, Modric, Isco, James) to przy naszej obecnej formie pomocy to kogo by nie ściągnąć każdy z nich grałby w podstawowej 11 u nas. Smutna prawda.
1
Nie czepiajmy się słówek, nie moją intencją było kogoś obrażać. Poprostu chłopak błysnął na MŚ, a wcześniej był poprostu jednym z wielu (nie miał porywających statystyk). Nie twierdzę że jest słaby, ba widzę w nim spory potencjał, ale chyba do ZP to raczej nie dojdzie - zbyt mało medialny, nie jest graczem efektownym (w sensie szybkosci, dryblingu itp.), ale w tym sezonie jest nad wyraz efektywny. Moim zdaniem to trochę za mało na ZP i raczej ten tytuł nie będzie jego własnością.
63
Patrze na te statystyki podane przez Marce i sobie właśnie uświadamiam że taki James (gwiazdka jednego mundialu) ma lepsze statystyki niż chyba nasza cała pomoc razem wzięta. Rany boskie co się stało z najlepszym środkiem na świcie jeszcze pare lat temu. Gdyby nie Leo i pozostała dwójka z piekielnego trio w ataku to z taką pomocą byłby chyba problem z walką w lidze o miejsce dające udział w LM.
Po zawieszeniu wzmocnienie linii pomocy wydawać się będzie priorytetem, Trzeba świeżej krwi.
3
To pajączek, w telezakupach to sprzedają by się młodzież nie garbiła ;)
1
Jeszcze trochę i po nocach będzie ci się śnił ;)
2
To nie głoś bzdurnych teorii, piłkarze Realu też musieli płacić. M.in. Xabi Alonso i Casilias jeśli pamięć mnie nie myli.
Tu coś o tym jest:
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Problemy-Xabiego-Alonso-Zaplaci-kare,wid,16598519,wiadomosc.html?ticaid=11497d
1
Zgadzam się. Niestety redakcja tutaj się nie popisała.
97
Trochę moim zdaniem przesadny tytuł że Bartomeu obwinia m.in Tito za sprawę Neymara. Z powyższego zapisu wynika jedynie że Tito poprosił o sprowadzenie brazylijczyka. Nie widzę w tym nic dziwnego że trener/menadżer prosi zarząd o transfer.
Tytuł trochę wyolbrzymia to wszystko.
3
Tyle że to prywatne hotele, linie lotnicze podnoszą ceny, a nie władze klubowe czy centrale piłkarskie.
Dla nich na pierwszym miejscu jest zysk a nie futbol.
1
Rzeczywiście kasa za dojście do finału PK jest ogromna. ;)
A ja nie wierzę że AB nie wierzy w możliwość wygrania tego finału. To walczaki, będą gryźć trawę i zrobią wszystko by wygrać ten mecz.
Chyba zbyt wcześniej niektórzy przypisują zwycięstwo Barcelonie, to sport, w tych 90 min (lub wiecej) wiele może się zdarzyć.
1
Jaki paradoks kibice Realu przysłużyli się Barcelonie. Świat stanął na głowie ;)
1
Nie przesadzajmy, miał chyba ze dwie inerwencje w drugiej połowie. Reszta to niestety nasze pudła. A po drugie weźmy pod uwagę poprawkę na to że to gazety wypisują tego typu teksty, a gdyby we wszystko wierzyć co wypisują to Messi nie grałby już w Barcelonie.
0
Tyle że kibice Barcy nie będą mieć problemu z pójściem na stadion w swoim mieście, zaś kibice Bilbao bedą mieli do przejechania około 600 km. Pytanie czy znajdą 40 tys. basków którzy wybiorą się w tą długą podróż. Dodatkowo jednak to stadion Barcy i jakby nie patrzył komfort psychiczny będzie po stronie piłkarzy, którzy grają/trenują tam na codzień.
Także nie do konca (nawet przy równym podziale biletów) bedzie to tak 100% sprawiedliwe rozwiązanie.
Choć z drugiej strony (znając kibiców katalońskich i baskijskich) obawiam się że nawet przy mniejszej ilości kibiców AB mogą oni być głośniejsi niż "kibice" Barcy.