Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najłatwieszy terminarz ma Bayern, który ma praktycznie mistrza niemiec zapewnionego. Pep może sobie totalne rezerwy przed meczem z nami wypuścić (mimo że grają chyba z Leverkusen wtedy), a na nas najmocniejszy i świeży garnitur.
0
może na rewanż się wykurować, ale nie jest to pewne.
0
Robben ma niedługo wrócić. Zabraknie prawdopodobnie Riberego i Alaby. Choć ren drugi też może zagrać w rewanżu.
0
w zeszłym roku Real dostał najtrudniejszego rywala w 1/2 (bayern), więc nie widzę tu nic podejrzanego. A dodatkowo po jego wyeliminowaniu wygrał LM. Więc uporajmy się z bawarczykami i może historia się powtórzy i tym razem Barca zdobędzie tytuł.
0
raczej coś ale Real-Am będzie. Jedna bramka może zdecydować w tym pófiale. A nas czeka piekielne trudne zdanie, ale też niesamowicie piękny (mam nadzieje) i emocjonujący półfinał.
0
To nie jest ustawione.
0
I super licze na jeden z napiękniejszych półfinałow LM w ostatnich latach.
1
Kwestia też tego że praktycznie cała 3 pozostałych drużyn obecnie (w czasie ćwierćfianłów) były osłabione częściową nieobecnością jakiś zawodników i to praktycznie w każdym klubie czołowych piłkarzy. Niektórzy może wrócą na 1/2 niektórzy może nie. Ich gra w 1/2 może wyglądać całkiem inaczej, czyt. teoretycznie lepiej. Więc bym ich nie lekceważył mówiąc że nic specjalnego w nich nie ma.
7
A gdyby przykładowo Pedro strzelił u nas zwycięską bramkę (np, dającą awans do półfinału LM, byłby niewątpliwe bohaterem) to miałby pewny skład i ktoś z MSN powędrowałby na ławkę?
1
Na początku sezonu to i Suarezowi się to nie udawało.
0
Serio, ja tam nie widziałem jakiegoś specjalnego nurkowania. To wyglądało naturalnie, jakby równowagę tracił wyciągając swoje kikuty by sięgnąć piłkę. Dodtkowo był lekko za bark chyba łapany. To wyglądał raczej na naturalny upadek, niż symulkę.
Myślałem że o coś innego chodziło. Prędzej bym widział symulkę w wykananiu Isco jak wprzedził kogoś z obrońców AM w walcę o piłkę w polu karnym.
2
Teoretycznie założenie miał dobre. Wiedział że Real nie będzie chciał dogrywki i karnych i będzie za wszelką cenę szukał zwycięstwa w 90 min. więc nastawił zespół solidnie w defensywie i szukał szans w kontrach.
Założenie taktyczne z góry dobre, wykonanie również (co do gry w obronie - blisko siebie linia pomocy i obrony, brak wolnych przestrzeni itp.), zabrakło tylko tych kontr i sytuacji do strzelenia tego upragnionego gola. Real dobrze grał pressingiem po stracie piłki i nie pozwalał AM na wiele.
0
Kiedy znów nurkował? bo chyba przegapiłem coś.
0
Z Raulem Garcią to się zgadzam. Nie trawie faceta od dawna. Mam wrażenie że facet wchodzi na boisko tylko by prowokować.
0
Ja się z Tobą nie zgodzę.
0
Analogicznie. Myślisz że gdyby przykładowo Pedro strzelił u nas zwycięską bramkę (np, dającą awans do półfinału LM) to miałby pewny skład i ktoś z MSN powędrowałby na ławkę?
0
Ja to powtarzam od dawna, żaden Pogba, tylko Veratti.
0
Mają przewagę wlasnego stadionu, ale z drugiej strony są osłabieni i pewnie będą mieć w tyle głowy strach przed utratą bramki, gdzie Real na wyjeździe nic nie ustrzelił.
Wydaje mi się, iż awansuje zespół który pierwszy strzeli bramkę.
Jedno jest pewne mecz zapowiada się niezwykle interesująco i na pewno sobie obejrzę.
0
Przecież grając półfinał LM z Bayernem gramy dwa mecze w tym jeden "na ich ziemi", więc pokonać ich możemy też w Niemczech.
0
Bale, Benzeme jakoś zastąpią, ale z Marcelo a zwłaszcza Modrica to już z zstęsptwem o wiele cięzej. O ile za Marcelo pewnie zagra Coentrao, który też jest świetnym graczem, ale chyba rzadko u nch grywa więc nie wiadomo jak z formą.
Ale brak chorwata w środku pola Realu porównałbym do braku Xaviego lub iniesty z nejlepszej wersji Barcy za Pepa.
1
Z Bayernem też mamy "pewną sprawę" 0:7 sprzed chyba 3 lat. Ja chcę niemców w półfinale. To byłby teraz fascynujący dwumecz.
0
Barcelona - Bayern
Juve- Real/Atletico (cały czas nie mam pojęcia kto z tej pary, Gdyby nie kontuzje postawiłbym na Real, teraz 50/50).
0
zgadzam się. Wszyscy chwalą Lucho za rotację a Messi gra non stop. Ostatnio była nawet statystyka że w lidze Leo zagrał 30 pare meczy bez przerwy żadnej. Nie mówie żeby go oszczędzać w meczach LM, ale w lidze z ogórkami mógłby sobie odpocząć.
0
Kartki zerują się dopiero na finał.
0
No to że użytkownik SzlekJacob napisał: "Zawsze Barcelona ma najlepszych pilkarzy na swiecie dla mnie." Czyli Douglas (no bo przecież jest piłkarzem Barcelony) też jest najlepszy na świecie.
1
teoretycznie dużo się nie zmieni PSG dalej będzie musiało strzelić 3 bramki, tyle że to nie da im wtedy awansu a dogrywkę. No chyba że chodzi Ci o to że psychicznie siądą "francuzi".
0
Tak jest Douglas najlepszym prawym obrońcą świata ! ;)
0
Wszyscy tak skreślają już Real przed rewanżem? U siebie Real z AM bedzie raczej faworytem więc nie wiem, skąd tu aż takie jednostronne opinie. Rozumiem że Real to nasz największy rywal i chciałby się by odpadł (choć ja chciałbym żeby Barca się z nimi zmierzyła w 1/2 czy w finale LM, takie zwycięstwo w finale LM nad Realem smakowałoby chyba najlepiej). Ale rozum podpowiada że jednak faworytem większym jest Real. Watpie by bramkarz AM znów miał niesamowity mecz. Jesli Real znów przyciśnie w pierwszej połowie tak jak w pierwszym meczu to raczej coś wpadnie. A potem wiadomo bedą grąc spokojniej, na większym luzie i z kontry.
Dlatego uważam że to Real w tym starciu będzie faworytem i awansuje. A potem GD w /12 lub finale. :)
0
MSN vs BBC 91-88, Łeb w łeb, właściwie zdecydowała ostatnie mecze LM gdzie BBC nie ustrzeliło nic na Ney i Suarez dołożyli 3. czyli przed ostatnią kolejką LM było 88-88. Niezły pojedynek. Chciałbym w 1/2 Lm zobaczyć konfrontację Barcy z Realem. te mecze "wetknięte" niejako między ostatnie kolejki ligowe jeszcze by podkręciły emocje związane również z walką o mistrza Hiszpanii.
0
Pamiętam Tsubasę z dzieciństwa to była ulubiona animacja. Czekało się na kolejne odcinki z utęsknieniem, ehh fajne wspomnienia.