21

Jeszcze trochę to na drzwiach zamiast K+M+B ludzie będą pisać MSN :)

0

Dzięki wielkie, właśnie o to mi chodziło, a jest coś takiego do całego sezonu (LM, PK, liga)?

0

A ma ktoś info w ilu meczach grali łącznie tria MSN i BBC. Ciekawi mnie ta statystyka w odniesieniu właśnie do liczby zagranych meczy. Np. CR zagrał w lidze chyba 3 mecze mniej niż Leo, ale Suarez przegapił chyba 8 meczy.

Więc w bramkach MSN-BBC jest 81 do 76 a w rozegranych meczach (przez każdego z trójki)?

Ok, sam policzyłem wyszło że SN zagrało 98 meczy, a BBC 95. A ma ktoś takie statystyki z całego sezonu (wliczając wszystkie rozgrywki w jakich barali udział)?

0

Wogóle na tym zdjęciu ta para wyszła jak jacyś modele z katalogu.

1

na zdj. 13 Rakitic coś taki smutny, pewnie też chciałby mieć taka furę ;)

2

Dobrze byłoby wygrać ligę, po co dawać Madrytowi satysfakcję z triplete.

2

Przecież Valdes sam chciał odejść, klub chciał mu dać nowy kontrakt i do tego Valdes podjął decyzję dużo wcześniej że odchodzi (chyba jeszcze w połowie seoznu lub nawet wcześniej ogłosił że chce odejść). wygrał wszystko i chciał spróbować gdzieś indziej. Nie rozumiem wogóle porównania sytuacji Valdesa do Alvesa.

0

Mógł napisać tweeta, insta czy feca (jak to tereaz młodzież gada),a nie zwoływanie całerj tej konferencji, sporej liczby dziennikarzy i mówienie do jednego z nich że jego gazeta to śmieci czy gówno, potem jeszcze paplanie że klub go nie docenia itp. Naprawdę nie widzisz że to nie jest najlepszy moment (przed dwoma finałami) na tego typu ekscesy, przecież to tylko psuje atmosfere wokół drużyny, a przed nami finał LM.

0

ok, może troche racji ma, ale nie musiał odstawiać takich numerów przed dwoma finałami, jakie czekają zespół. To nie poprawia atmosfery wokół drużyny.

0

Ta konferencja to jakaś parodia, zwoływanie jej po to by tylko powiedzieć że nic nie wiadomo?? Co ten Alves odwala, do dziennikarzy że gazeta to gów.., że Barca go nie docenia itp. on chciał uspokoić atmosfere przed finałami to się chłopakowi udało nie ma co. Myślałem że sodówka już w tym wieku piłkarzom nie uderza, ale widać są wyjątki. Dani za wszelką cenę musi byc w centrum wydarzeń. Dla mnie jego dzisiejsze zachowanie i cała ta farsa jest żenująca.

0

To chyba tą konferencją i mówieniem że Barca go nie docenia za to co zrobił jeszcze podgrzewa bardziej tą całą sytuację. Ta konferencja jest bez sensu. Chyba Alves poprostu lubi byc w centrum zainteresowania.

0

akurat z Realem to chyba w LM nie graliśmy, tak tylko się czepiam ;)

2

Oj, nie przesadzajmy. Ja się z nim zgadzam, no może doprecyzuje: zgadzam się z Jego ostatnim zdaniem ;)

2

Ostatnio w Biedronce były po 19.90 zł, ale się nie załapałem.

0

Może właśnie dlatego.

0

O ile wiadomo to nie chodziało o kasę, Dani zgadzał się na kontrakt finsnowo na poziomie obecnego, tzn. bez żadnej podwyżki. Rozchodziło się tylko i wyłącznie o jego długość, tzn. alves chciał umowę na 3 lata, a zarząd proponował jakieś łamańce 1+1 czy 2+1.

0

Nie mam facebooka :(

0

Pytałem wczoraj, ale nie było odzewu, więc ponawiam, może ktoś wie coś więcej czy będzie transmisja wręczenia pucharu za ligę (bo ponoć miałobyć)? Bo mecz Barcy o 18:30 w c sport2, a wg programu od 20:25 na tym samym kanale zaczyna się transmisja meczu Realu. Mecz Barcy pewnie się skończy gdzieś 20 minut po ósmej więc trochę mało czasu na całe te uroczystości, które potrwają pewnie przynajmniej kilkanaście minut.

0

Orientujecie się czy będzie transmisja wręczenia pucharu za ligę (bo ponoć miałobyć)? Bo mecz Barcy o 18:30 w c sport2, a wg programu od 20:25 na tym samym kanale zaczyna się transmisja meczu Realu. Mecz Barcy pewnie się skończy gdzieś 20 minut po ósmej więc trochę mało czasu na całe te uroczystości, które potrwają pewnie przynajmniej kilkanaście minut.

0

Czepiam się :) żart ot był. Poprostu rzuciło mi się w oczy sformułowanie 100 bramek w meczu.


0

W styczniu na pewno nie przejdzie albo to lato (jeśli będzie amnestia) albo następne. W połowie sezonu na pewno nie przejdzie, Juve nie będzie chciało się osłabić w samym środku sezonu i na pewno się nie zgodzi by nie grał w LM. Więc na chwilę obecną chyba najbardziej prawdopodobne jest wykup i wypożyczenie do Juve na rok i przywdzianie przez niego naszych barw latem 2016r.

Choć ja i tak wolę Verattiego od Pogby.

0

w którym meczu Ronaldo strzelił 100 bramek? ;)

0

A Boniek zapowiedział że na niego na pewno nie zagłosuje. Jeden głos mniej.

0

Dziwnie byłoby oglądać włocha na naszej ławce, mając w pamięci jego aktualne żucie gumy na ławce trenerskiej Realu.

1

Nie przesadzajmy, żartujemy sobie, ale po tym jednym błędzie bym go nie skreślał. Bramkarz naprawdę świetny, tyle że nie gra regularnie. W Levante wymiatał, na MŚ podobnie. Pamiętam jak sporo osób na początku seoznu żałowało że my ściągneliśmy Bravo a Real Navasa, że zrobili lepszy interes. Wyszło jak wyszło, z korzyścią dla nas. Tyle że u nas Bravo zagrał we wszystkich meczach ligowych, grał regularnie, a u nich Navas siedział na ławce mimo słabsze dyspozycji Casiliasa.

2

Zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem 4 stoperów w kadrze jest chyba najoptymalniejszym rozwiązaniem. 5 to już za dużo, nawet stosując częste rotację, co w bloku obronnym nie zawsze jest wskazane.
Co do samego Marka to talent chłopak ma, serducho do gry również, pytanie tylko czy to talent na miarę topowego klubu jak Barca? Moim zdaniem raczej nie, ale definitywnie bym go nie skreślał. Na jego miejscu wybrałbym inny klub, w którym byłby spokojnie pierwszym stoperem i grałby regularnie.

0

Myślisz że z piątki Pique, Mathieu, Masche, Vermalen (liczę że od nowego sezonu będzie przynajmniej dostepny) i Bartra, ten ostatni bedzie miał szanse na częstą grę?
Ja bym sporo wątpił, w tym wieku już musi grać regularnie, jakiś występ raz na 8-10 meczy to będzie dla niego krok wstecz w rozwoju.

7

O ile mi wiadomo nic specjalnego, dalej sobie co któryś mecz pogrywa, a ostatnio nawet drybling zaczyna podczas meczów ćwiczyć ;)

0

Wiem, pamiętam, ale co niktórzy tutaj nawet wtedy nie wierzyli w to i wietrzyli jakieś spiski nieprzychylnej nam prasy. A przecież to są tylko ludzie, cięzko by w takiej grupie 30 pare osób (wliczając cały sztab) wszyscy się kochali. Dorośli luzie potrafią jakieś nieporozumienia rozwiązywać dla dobra ogółu. Tak mam nadzieje jest i u nas.

0

dlatego napisałem że wliczyłem w to zmianę ś.p. Tito. Fakt jest faktem że mieliśmy w ostatnich 4 latach 4 trenerów: ostatni rok Pepa, niepełny rok Tito (oczywiste żeto inne wyższe sprawy zadecydowały o jego odejściu), Maritino i teraz Lucho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?