Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
On już ich widział wcześniej, nawet na tym samym boisku z nimi grał w gałę ;)
0
spoko, pozdrawiam
0
piłkarze jak politycy często zmieniają zdanie, przecież niegdysiejsi fani Barcy grają teraz w Realu. Na ich miejscu nie wypowiadałbym się w trakcie kariery zdecydowanie jako fan któregoś z zespołu, nie wiadomo jak się losy potoczą i można wylądować u konkurencji.
0
:)))
Ja niestety pamiętam, a piszę niestety nie w odniesieniu do jakości muzyki prezentowanej przez zespół tylko do tego że pamiętając ich występy uświadamiam sobie że najmłodszy to ja nie jestem, przynajmniej tu na forum pewnie trochę zawyżam śr. wieku ;)
0
Bo odpisywałem do drugiego posta w tej dyskusji, zaczynając pisać moją odp. następnego postu (z duetem) nie było jeszcze ( a przynajmniej ja go nie widziałem, nie odświeżam strony co kilka sek.). Nasze uwagi miały być żartobliwe i tyle, bez żadnych szyderstw czy czegoś takiego.
0
Ok, te określenia liczbowe napisałem tak sobie, w zamierzeniu chodziło mi o to że marketingowo do Neya czy choćby Suareza (nie wspominając o Leo) Turanowi daleko i tyle.
1
tercet do pojęcie z dziedziny muzyki i odnosi się najogólniej do zespołu złożonego z trójki wokalistów. To tak gwoli że człowiek uczy się całe życie.
Kolego Slepinho zwrócił w żartobliwy sposób uwagę na niezręczne sformułowanie, ja poszedłem tym krokiem dalej, wszystko w formie żartu, ale widać nie każdy ma poczucie humoru i musi od razu obrażać innych, cóż począć może z wiekiem nabierzesz trochę ogłady i kultury.
Pozdrawiam, bez spiny.
0
Tam może tak, ale w Europie jego koszulki już nie będą tak chodliwe. Ale to w innym klubie ma to piorytetowe znaczenie, u nas liczy się jakość :)
1
To może tak na marginesie sprawdź w słowniku co oznacza słowo tercet? nie mylić z trio czy tidente. :)
3
6 tys. to nie dużo, widać że marketingowo to daleko, bardzo daleko mu do np. Neya. Koszulki nie będą szły raczej w setkach czy dziesiątkach tysięcy, ale to nie to jest najważniejsze, przynajmniej w naszym klubie ;)
1
A co śpiewać nie mogą nasze połuniowoamerykańskie chłopaki ? :)))
2
Własnie, Ribery, dziękuje.
1
Bendtner miał wybryki z alkoholem chyba, nie pamiętam o kogo chodziło z tą odmową gry w kadrze, może ktoś coś pamięta?
1
Jak narazie to był głos jednego dziennikarza, więc bym tego nie wyolbrzymiał na cały naród.
1
Z tego co wiem w regulaminie fifa jest zapis że zawodnik nie może tak sobie sam zrezygnować z gry w reprezentacji. Pomijając jakieś ogłoszenie oficjalne o zakończeniu kariery reprezentacyjnej za zgodą oczywiście rodzimej federacji.
Tak samemu chyba nie można jednak rezygnować, gdyby trener Argentyny wysyłał powołania a Leo by odmawiał i się nie stawiał mógłbybyć chyba nawet zawieszany w rozgrywkach klubowych. Były takie przypadki pamiętam jakieś 2-3 lata temu. Pamiętam że było głośno o tym ale nie pamiętam kogo to dotyczyło.
3
A co mają do tego Argentyńczycy skoro to ankieta przeprowadzona wśród czytelników hiszpańsko-katalońskiej gazety?
3
No brawo bo chyba inni tu tego nie łapią. Taka ankieta przeprowadzona w Argentynie pewnie dałaby zgoła odwrotny wynik.
6
Czy wy nie rozumiecie że to ankieta MD, gazety katalońskiej? Gdzie w większości czytelnikami są ludzie mieszkający w Hiszpanii/Katalonii. Dla nich niewyjeżdżanie na reprezentację i pokonywanie tysiecy km jest na rękę bo Leo byłby bardziej wypoczęty na mecze klubowe.
Przecież kibicom katalońskim bardziej zależy na sukcesach klubowych LEo z Barcą a mniej jak sobie radzi z reprezentacją.
Gdyby taką ankietę przeprowadzić w Argentynie to pewnie wyniki byłyby całkowicie odwrotne.
0
Kolejny raz mylisz pojęcia transferu zawodnika, a jego rejestracji. Barca może dokonywać transferów, ale nie może rejestrować nowych zawodników jako uprawnionych do gry w klubie. Transfery może przeprowadzać czego niezbitym dowodem jest Arda czy Vidal. Identycznie może zawodników sprzedawać czy wypożyczać. Nie ma żadnych formalnych przeszkód by wypożyczyć turka.
2
Nie trzeba zawodnika rejestrować. Rejestracja w LFP jest obowiązkowa do tego by zawodnik mógł grać w rozgrywkach.
Rejestrować będzie go Galata w swojej rodzimej federacji. Ważne że Barca ma jego "kartę zawodniczą".
Jednak można wypożyczyć.
0
Już nie ma czegoś takiego jak wypożyczenia na 3 miesiące, zawodnicy mogą zmieniać kluby, być rejestrowani w nowych (czy po sprzedaży czy wypożyczeniu) jedynie w okienkach transferowych. Najogólniej mówiąc lipiec-sierpień i styczeń, choć w różnych ligach może to być poprzesuwane, np w PL kluby mogą chyba rejestrować nowych graczy chyba do końca lutego (zimowe okenko).
2
Chyba jednak może.
0
Szkoda jedynie że facet pół roku nie będzie grał w piłkę w normalnmych meczach, treningi to nie wszystko. Będzie pewnie potrzebował trochę czasu by wejść w formę meczową, ale na koniec sezonu może się przydać. COś mi się wydaje że to będzie powolny koniec Iniesty (bo domniemam że to na tej pozycji będzie grywał turek) w podstawowym składzie, a kto wie czy za rok/2 lata nie podzieli losów Xaviego.
3
A ja głupi myślałem że o tym decyduje trener.
0
No proszę wystarczy tylko kontrowersyjny news w głównym temacie i już min. 90% komentarzy jest na temat poświęcony w artykule, a nie wolna twórczość jak zwykle nie związana z tematem :)
0
A Leo w tym okienku przechodzi do szejków z ManC. Nie wierz we wszystko co piszą pismaki.
0
Gdyby na pisał "dużą szansę MIAŁBY Bravo" byłoby lepiej.
0
No chyba nie skoro nie zagrał ani minuty w tym sezonie LM.
0
I niestety nikt nie zdobędzie w tym roku 7 trofeów. A mieli na to szansę Masche i Leo.
2
Małe sprostowanie to nie francuz woła za siebie 100 mln tylko jego obecny pracodawca, sam francuz woła za siebie "tylko marne" 12 mln rocznie na rączkę.