0

Ale kibice Realu i tak pewnie coś wynajdą w stylu ręce w kieszeni bądź krzywo zawiązany krawat, ale to chyba z ich frustracji tylko wynika. :)

1

Na jakiej waszej stronie, nie rozumiem?
Przecież napisałem że nie widzę potrzeby agitować w prasie katalońskiej na rzecz Leo bo na tą nagrodę zasłużył jak nikt inny, co cieszy mnie to niezmiernie. Najlepszy piłkarz świata, co w tym roku jest chyba najmniej dyskusyjną sprawą. Bywały kontrowersyjne wyniki tego typu plebiscytów, ale ZP za tegoroczny rok ma już właściciela.

0

MD widzę że rozpoczyna kampanię Leo o ZP. Zupełnie niepotrzebnie, tożto w tym roku czysta formalność, co pokazały wyniki głosowania podczas gali losowania LM.

1

Dzięki. Dodam jeszcze że spora liczba użytkowników się na to skarżyła w komentarzach. Nasilenie tego typu błędów było w sobotę podczas meczu z Malagą i późniejszego meczu Realu.
Ale i na codzień się takie rzeczy zdarzają.

3

Przy okazji obecności kogoś z redakcji chciałbym się dowiedzieć czy zgłaszany był już problem z dodawaniem komentarzy i dość często występującym błędem w stylu:

"Komentarz nie może zostać dodany, Spróbuj odświeżyć stronę"

Ostatnio to się zdarza coraz częściej.

0

Komentarz usunięty

34

refleksu nie jeden szachista by pozazdrościł ;)

6

"gablotce z europejskimi pucharami"

0

ty tak na serio z tą grą w LM? Jest zawodnikiem MU i przynajmniej do 1 stycznia nic tego nie zmieni.

0

Rany boskie, ale wy narzekacie. Chyba nie ma już w całej Hiszpanii sedziego, który nie pomyliłby się na naszą niekorzyść. Trzeba wyjść i waliczyć na boisku a nie oglądać się na sędziego. Jeśli nasi zagrają na 100% mogą ten mecz wygrać i nawet sedzia w tym nie przeszkodzi.

9

No tak dwa b. dobre mecze Vermalena i już nie potrzebujemy nikogo. Do pierwszego poważnego błędu belga lub kontuzji...
Kibice są jak chorągiewki ;)

0

jakieś bzdury

2

elevensports.pl już tylko ten weekend na tej stronie.

Od 31.08 nie będzie tam transmisji, tylko w player.pl

0

Leo, Ty nie musisz się wysilać, po prostu rób swoje ;)

0

Mamy łatwych rywali w grupie, więc kalenadarz nie stanowi żadnego problemu.

76

Wszystkie te gazety są siebie warte, jedne nie wspominają o nagrodzie dla Leo inne skupiają się na minie Ronaldo, zamiast losowaniu.
Mam wrażenie że pracują tam jakieś zakompleksione nastolatki.
Żałosny jest poziom hiszpańskiej prasy sportowej.

1

Ponoć z Messim też się nie dogadywał.

1

Dobra dajcie już spokój z tymi rękoma w kieszenie. Zdarzyło sięi już, po co robić z tego wielkie halo.

Podsumowując losowanie: grupa w miarę łatwa. mogło być o wiele gorzej. Pierwsze miejsce powinniśmy mieć bez problemu. Roma z Bayerem powalczą o drugie, a może i Bate komuś (poza nami rzecz jasna) urwie jakieś punkty. Cieszy łatwa grupa zwłaszcza przy braku ławki rezerwowych. Jak sobie szybko awans zapewnimy można dać pograć Sandro/Munir by dać odpocząć MSN. W styczniu dojdą Arda, Vidal i może ktoś jeszcze i będziemy mieli paczkę by zrobić to czego nie zrobił jeszcze nikt - obronić LM.
Damy radę, wierzę w ten zespół.

0

Nie mogło być inaczej - Leo!

5

CR ma buty na obcasie czy co? Bo przy nim nawet Suarez na kurdupla wygląda.

1

te wstawki kreskówkowe robią wrażenie

0

Serio? Niby osłabiony Shachtar ich powstrzyma?
W pierwszej 2 będą na pewno.

14

W styczniu, godziny jeszcze nie podali.

3

No to idealna sytuacja żeby Leo pobił rekord Cr w liczbie goli w jednej edycji LM.

0

taki jak u nasz sezon czy dwa temu?

0

Czyli żadnych emocji w naszej grupie nie będzie, szkoda.

Chciałbym choć jednego mocnego rywala.

0

Komentarz usunięty

0

Real w gr śmierci, może jeszcze Wolsburg dostaną

0

Real łatwo nie będzie miał z francuzami, ukraińcami

0

mamy gr śmierci - gr D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?