Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale kibice Realu i tak pewnie coś wynajdą w stylu ręce w kieszeni bądź krzywo zawiązany krawat, ale to chyba z ich frustracji tylko wynika. :)
1
Na jakiej waszej stronie, nie rozumiem?
Przecież napisałem że nie widzę potrzeby agitować w prasie katalońskiej na rzecz Leo bo na tą nagrodę zasłużył jak nikt inny, co cieszy mnie to niezmiernie. Najlepszy piłkarz świata, co w tym roku jest chyba najmniej dyskusyjną sprawą. Bywały kontrowersyjne wyniki tego typu plebiscytów, ale ZP za tegoroczny rok ma już właściciela.
0
MD widzę że rozpoczyna kampanię Leo o ZP. Zupełnie niepotrzebnie, tożto w tym roku czysta formalność, co pokazały wyniki głosowania podczas gali losowania LM.
1
Dzięki. Dodam jeszcze że spora liczba użytkowników się na to skarżyła w komentarzach. Nasilenie tego typu błędów było w sobotę podczas meczu z Malagą i późniejszego meczu Realu.
Ale i na codzień się takie rzeczy zdarzają.
3
Przy okazji obecności kogoś z redakcji chciałbym się dowiedzieć czy zgłaszany był już problem z dodawaniem komentarzy i dość często występującym błędem w stylu:
"Komentarz nie może zostać dodany, Spróbuj odświeżyć stronę"
Ostatnio to się zdarza coraz częściej.
0
Komentarz usunięty
34
refleksu nie jeden szachista by pozazdrościł ;)
6
"gablotce z europejskimi pucharami"
0
ty tak na serio z tą grą w LM? Jest zawodnikiem MU i przynajmniej do 1 stycznia nic tego nie zmieni.
0
Rany boskie, ale wy narzekacie. Chyba nie ma już w całej Hiszpanii sedziego, który nie pomyliłby się na naszą niekorzyść. Trzeba wyjść i waliczyć na boisku a nie oglądać się na sędziego. Jeśli nasi zagrają na 100% mogą ten mecz wygrać i nawet sedzia w tym nie przeszkodzi.
9
No tak dwa b. dobre mecze Vermalena i już nie potrzebujemy nikogo. Do pierwszego poważnego błędu belga lub kontuzji...
Kibice są jak chorągiewki ;)
0
jakieś bzdury
2
elevensports.pl już tylko ten weekend na tej stronie.
Od 31.08 nie będzie tam transmisji, tylko w player.pl
0
Leo, Ty nie musisz się wysilać, po prostu rób swoje ;)
0
Mamy łatwych rywali w grupie, więc kalenadarz nie stanowi żadnego problemu.
76
Wszystkie te gazety są siebie warte, jedne nie wspominają o nagrodzie dla Leo inne skupiają się na minie Ronaldo, zamiast losowaniu.
Mam wrażenie że pracują tam jakieś zakompleksione nastolatki.
Żałosny jest poziom hiszpańskiej prasy sportowej.
1
Ponoć z Messim też się nie dogadywał.
1
Dobra dajcie już spokój z tymi rękoma w kieszenie. Zdarzyło sięi już, po co robić z tego wielkie halo.
Podsumowując losowanie: grupa w miarę łatwa. mogło być o wiele gorzej. Pierwsze miejsce powinniśmy mieć bez problemu. Roma z Bayerem powalczą o drugie, a może i Bate komuś (poza nami rzecz jasna) urwie jakieś punkty. Cieszy łatwa grupa zwłaszcza przy braku ławki rezerwowych. Jak sobie szybko awans zapewnimy można dać pograć Sandro/Munir by dać odpocząć MSN. W styczniu dojdą Arda, Vidal i może ktoś jeszcze i będziemy mieli paczkę by zrobić to czego nie zrobił jeszcze nikt - obronić LM.
Damy radę, wierzę w ten zespół.
0
Nie mogło być inaczej - Leo!
5
CR ma buty na obcasie czy co? Bo przy nim nawet Suarez na kurdupla wygląda.
1
te wstawki kreskówkowe robią wrażenie
0
Serio? Niby osłabiony Shachtar ich powstrzyma?
W pierwszej 2 będą na pewno.
14
W styczniu, godziny jeszcze nie podali.
3
No to idealna sytuacja żeby Leo pobił rekord Cr w liczbie goli w jednej edycji LM.
0
taki jak u nasz sezon czy dwa temu?
0
Czyli żadnych emocji w naszej grupie nie będzie, szkoda.
Chciałbym choć jednego mocnego rywala.
0
Komentarz usunięty
0
Real w gr śmierci, może jeszcze Wolsburg dostaną
0
Real łatwo nie będzie miał z francuzami, ukraińcami
0
mamy gr śmierci - gr D