Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Więc jak ?"
A no tak, lepiej dokładniej przeczytaj kto co pisał. Bo na pewno NIE JA pisałem o 80 zł.
0
Ok Twój wybór.
Ja tam płacę za wszytskie kanały łącznie z c+ i hbo 60 zł miesięcznie + te dodatkowe 7 zł mnie nie zbawi. A mam praktycznie cały futbol klubowy do wyboru. Też pewnie nie mam czasu oglądać wszystkiego ale LM, Laliga, czasem angielską kopaną obejrzę, ale zawsze mam wybór i komfort dobrej jakości (w porównaniu z transmisjami internetowymi).
Każdy wybiera to co woli. Uważam że ta cena w stosunku do otrzymanego produktu jest sensowna.
0
to pewne?
jeszcze trzy dni temu pisałem meila do player.pl i mi odpisali że nie mają żadnych informacji o wprowadzeniu opłat za te kanały.
ehhh sprawdziłem, faktycznie wołają teraz 11 zł. A jeszcze 3 dni temu nie było o tym mowy. No cóż chyba trzeba jednak skorzystać z oferty nc za 7,95.
0
a gdzie ty wykupiłeś kanały Eleven w necie za 11 zł??
Przecież na portalu player.pl są za darmo, wystarczy się zarejestrować (też darmo).
0
O Arsenalu Wengera też możemy powiedzieć że to średnia drużyna.
Tak argumentując to każdego trenera z listy nominowanych można "mocno" uzasadnić. Ja tylko pokazałem że w zeszłym (właściwie w tym) roku Simeone nie zdobył żadnego trofeum, a nawet miał regres w stosunku do poprzedniego okresu.
Może nie dziwi mnie czemu jest nominowany, tylko dziwie się ludziom którzy wymieniają innych trenerów, którzy "coś" jednak zdobyli (pomijam fakt prestiżu, czy trudności zdobytych tytułów, ale jednak coś do biografii dopiszą) jako niezasługujących by się w tym gronie znaleźć, a nie wymieniają tu Simeone, który podkreślam nic nie osiągnął (w sensie tytułów).
0
Ja absolutnie nie bronię Ancelottiego, dla mnie to w tym zestawieniu ten sam przypadek co podawany przez Ciebie Wenger.
Zresztą podałem moją trójkę trenerów, widzisz tam Włocha?
Sinmone utrzymuje poziom ale postępu nie robi, wręcz przeciwnie w stosunku do jeszcze poprzedniego sezonu w wynikach jest regres (wcześniej byli mistrzem Hiszpanii i byli w finale LM).
Nie umniejszam bynajmniej zasług Simeone za to co zrobił z Atletico, ale akurat za ten nominowany okres w top3 bym go nie umieścił.
Zgadzam się zaś z Tobą że za zeszły seozn powinien zgarnąć nagrodę.
0
tą "średnią" drużyną są już 3 czy 4 rok, więc przestańmy mówić o średnim zespole, a jednym z lepszych w Europie. Nie mówie o top3 ale w czołowej 10 zmieściliby się raczej.
Więc gadanie o średniej drużynie możemy sobie odpuścić. W zeszłym sezonie nie zdobyli nic. I to jest fakt.
0
A Simeone?
0
wymień choć 190 lepszych ;)
1
No to idąc Twoim tokiem rozumowania Ancelotti "powiedzmy za" KMŚ i chyba superpuchar Europy.
To w takim razie za co Diego Simeone?
Ja bym dał pierwszą trójkę: Lucho, Jorge Sampaoli (reprezentacja Chile) i Unai Emery (Sevilla FC),
0
Nie pamiętam dokładnych wymogów technicznych. Ale pewnie standardowo jak do innych transmisji internetowych.
Tak po zarejestrowaniu usługi i zalogowaniu na głównej stronie masz liste meczy, które możesz sobie oglądać.
0
LM też, nawet te mecze, które nie są puszczane bezpośrednio w tv.
2
Ojej nie czepiajmy się, przecież w kwalifikacjach do Euro2016 poszło Holandii wybornie. W klubie też świetnie się prezentuje w siłowni i w gabinetach rehabilitacyjnych.
Więc Robben jak najbardziej zasłużył na miejsce na tej liście ;)))
0
Ciekawe czy umyślnie? ;)
0
A gdzie Lewy? Polscy dziennikarze prowadzący w mediach kampanie Lewy - złota piłka będą zawiedzeni.
edit
na onecie podają że Lewy się znalazł na liście.
58
Nie wiem jak wy, ale ja z jego słów odnosze wrażenieże dla niego liczy się bardziej Neymar-produkt niż Neymar-syn.
3
ile polskich akcentów :)
1
usunąć z tego zestawienia Neymara, Wijnalduma i mamy już ekskluzywny klub +5 (Ronaldo, Aguero, Lewy)
1
"Najmniejszy nie odnosi się do wzrostu"
W moim poście to własnie odnosi się do wzrostu. Przeczytaj dyskusję od początku. Mój efekt był zamierzony.
1
Napisałem tak jak chciałem napisać.
0
Nie, napisałem to o co mi chodziło. Najmniejszy (wzrostem) z największych (najlepszych).
1
a tak poza tym wszystko dobrze? :)
10
Największy z największych?? hmmm, czyżby chodziło o Peter Crouch'a, a może Ibra? obaj wysocy/najwięksi.
Ps. wiem że chodzi o najmniejszego z największych ;)
1
Teraz trochę redkacja poprawiła newsa:
"Wiadomo jednak, że kilka miesięcy temu Brazylijczycy chcieli także włączyć w postępowanie dyscyplinarne ojca Neymara i jego firmę Neymar Sport e Marketing. FIFA uważa jednak, że nie ma podstaw do śledztwa wobec Neymara Seniora i jego spółki, i wyłączyła obie jednostki z procesu. Sprawa ogranicza się na razie do zawodnika i samej Barcelony. Wcześniej Santos domagał się odszkodowania w wysokości 55 mln euro, ale póki co FIFA nie podjęła żadnej decyzji."
Jest tu mowa że cała akcja zaczęła się kilka miesięcy temu. W poprzedniej wersji artykułu też była mowa że wcześniej się wszytsko zaczęło tylko fifa odrzuciła sprawę ojca Neya i firmy.
Ale wszystko zaczęło się już kilka miesięcy temu.
1
Tak w przyszłorocznych rozgrywkach CA Suarez będzie już mógł grać.
5
A może dlatego że poprzedni/obecny* zarząd przeprowadzał jeden z najgłośniejszych transferów tamtego lata w dość szemrany sposób.
To chyba będzie się nam czkawką odbijało jeszcze przez parę najbliższych lat.
* niepotrzebne skreśłić
1
Czy ja wiem czy sporo by pograł. Doszedł by w styczniu, gdzie Leo już będzie po kontuzji. Biorąc pod uwagę drugą połowę poprzedniego sezonu MSN grało praktycznie bez przerwy (sporadyczne zmiany czy występ Pedro). Rotacje były prowadzone więcej jesienią. także jeśli MSN byłoby bez kontuzji holender grał by jakieś ogony czy pojedyńcze mecze z Las Palmas czy czymś podobnym. Może ze 200-300 minut przez drugą połowę roku by uzbierał.
0
dostał 9 meczy kary.
4 mecze minęły na Copa America, teraz 2 (bo towarzyskie się nie liczą), czyli chyba jeszcze 3 mecze mu zostały do obejrzenia w TV.
0
Jak ja to lubię: "Nie jestem zwolennikiem torii spiskowych, ALE..."
:)
0
a przeczytałeś ten artykuł do końca? zwłaszcza ostatni akapit?