3

Zgadzam się, w tym roku nie ma szans by wygrał ktoś inny. Nawet biorąc pod uwagę że to plebiscyt uznaniowy.

0

Ok, ok. Spoko. Nie ma problemu.

0

Ok, spoko, nie mam urazy.
Pozdrawiam

Ps. Nie jestem żadnym whatisem, jestem bobo biuściasty pogromca King Konga!
;)

1

Rany boskie, a czy ja gdzieś tu napisałem że uważam za słuszne wszystkie nominacje Realu. Ba, kompletnie się z nimi nie zgadzam. Moim zdaniem tylko CR'a i Jamesa bym od nich zostawił. Reszta niczym się nie wyróżniła.
Zapytałem kolegi z czystej ciekawości bo pisał że prowadził obserwację, analizy. A tu widzę jakaś krucjata się zjeżdża i szuka czarownic.

To że czasem napiszę coś krytycznie o Barcelonie, nie znaczy że jej nie kibicuje.
To że nie piszę w co drugim poście że "to wina Pereza", nie znaczy że nie jestem kibicem Barcy.
To że nie lubię zwrotu "hala dzieci" (tak samo jak "visca łebki"), nie świadczy że nie uwielbiam patrzeć na grę najlepszej drużyny świata (Barcy rzecz jasna).
To że nie lubię jak inni wyrażają się w pogardliwy sposób o Realu w sposób "prześcieradła śmietankowi itp" bo jestem za szacunkiem nawet do największego rywala, nie świadczy że jestem kibicem Realu.
Sorry, ale nie będę udowadniał że nie jestem wielbłądem. Nie muszę, nie chcę i więcej nie będę odnosił się do tego typu tekstów.
Pozdrawiam i bez urazy.

0

A czemu hipokryzja? Ja nigdy nie krytykowałem komentatorów z c+, akurat mi pasowali, nie szaleli z emocjami na antenie (co czasem przeszkadza), potrafili podać jakieś ciekawostki, a że czasem jakiś błąd popełnili, no cóż zdarza się wszystkim.
Dla mnie wzorem komentarza, tyle że z innej dyscypliny są Panowie redaktorzy Wyrzykowski i Jaroński. Merytorycznie, a jednocześnie zabawnie, nie prszeszkadzają w oglądaniu i wszystko na poziomie dorosłego człowieka, nie to co Ci z Eleven, ktorzy jak dla mnie komentują jakby mecze oglądali same dzieciaki.
Może z czasem im to przejdzie, pożyjemy zobaczymy. Na chwilę obecną są u mnie pod kreską.

0

Trochę naciągana ta Twoja lista, ale niech będzie. Uważam tylko że nie wszyscy zasługują by być na tej liście i to bez znaczenia na przynależność klubową.
To że kibicuje Barcy nie znaczy że nie mogę starać się spojrzeć obiektywnie na to wszystko i tyle. Doszukiwanie się w tym jakiegoś drugiego dna, jak ten jegomość co się wtrąca bez żadnych argumentów do dyskusji, nie ma sensu.
Pozdrawiam, byłem ciekaw poprostu Twojego toku rozumowania.

0

Rozumiem ze naszemu Leo tez odjales za 2 m-ce bez gry?

0

To ile pkt mają w Twoim zestawieniu Alaba, Ramos, Modric, Beznema, Robben?
Chodzi mi tylko na jkiej podstawie uważaśz że akurat ta wymieniona 14 ma gorszą "punktację" niż np Iniesta, czy Rakitic, którzy nie mielii świetnego roku. Iniesta od paru meczy znów zaczął grać na swoim poziomie, a Rakitic, dawno temu przestał.

wpwelement
szkoda na Ciebie i te Twoje teoryjki słów, ehh

0

"prowadziłem obserwacje, analizowałem, liczyłem punkty poszczególnym zawodnikom"
i ile takich punktów naliczyłeś np Inieście?

1

Nie to że się czepiam ale Bravo z tego trypletu to 1/3 ma, bo w LM i PK nie grał. Co nie zmienia faktu że i tak przyćmiewa za ten rok i Cisiliasa i Navasa i powienien tu się znaleźć zwłaszcza za CA + mistrzostwo ligowe i do tego świetna gra.

0

A od nas dałbyś wszystkich, którzy są? Tak z ciekawości pytam.

0

"To nie jest jedenastka za nazwisko..."
I tu jest podstawowy błąd w Twoim założeniu, zawsze tego typu plebiscyty (w sensie uznaniowe, a nie oparte na konkretnych policzalnych kryteriach, typu ilość goli, asyst itp.) będą miały w sobie takie kwiatki.
Jeżeli nie za nazwisko to za co są tu: Casilias, Terry, David Luiz, Bale czy Rooney?

0

Co jak co, ale to wg mnie jest świtny obrońca, do dziś pamiętam klasyk, chyba jego pierwszy za Mou, gdzie zatrzymał naszego Leo. Widziałbym go u nas do spułki z Pique (pod warunkiem że Pique w formie) na środku obrony.

0

Zgadzam się że w miejsce Casiliasa/Navasa powinien być Bravo.

Ale tak poza tym jest cała nasza podstawowa jedenastka (w sensie 10 zawodników z pola) z zeszłego roku, także nie wiem czemu taki lament tu się zrobił. Kto jeszcze od nas miałby być nominowany?

Ciężko dawać do takich plebiscytów rezerwowych. Dlatego zamieniłbym chyba jeszcze kogoś z pary Pepe/Varane, na kogoś innego. Choć w zeszłym sezonie grali oni chyba na zmianę i ciężko byłoby wybrać kto był drugim ich stoperem (po Ramosie).

0

To trochę jak z naszym Iniestą. Ostatnie dwa lata miał słabe ale nominowany był zawsze. Jadą niektórzy na nazwisku, tak było jest i pewnie będzie, nie ma co się spinać.

0

mniej fajek wypalili, czyli prowadzili się profesjonalnie, "po sportowemu" ;)

0

To w końcu Bravo dostał oficjalnie ten medal LM i ma ją jako zaliczoną?

0

Ja tam wolałem ich niż tych teraz z Eleven, jakieś osobiste wtrącenia, jednego komentatora do drugiego, jakieś teksty typu "jak to mawia młodzież - masakracja". Poziom ich komentarza jest żenująco niski, mam wrażenia jakby komentowali dla gimnazjalistów, a przecież dorośli, w miarę inteligentni ludzie też śledzą mecze.

1

Nie rozumiem takich dzieciaków, co im to daje? chcą zabłysnąć? jakąś ulgę im to przynosi?
A tylko zaśmiecają dyskusje. Ehh.

0

Chciałbym zobaczyć mecz np w półfinale LM Barca-Bayern, ale pod warunkiem że w żadnym klubie nie byłoby problemów zdrowotnych i oba zespoły były w formie.
Ten dwumecz mógłby być niezapomnianym widowiskiem i przejść do historii. Jestem ciekaw obrazu gry w tym meczu, w sensie kto grałby bardziej piłką, a kto liczył na kontry.

1

Prowadfziliśmy chyba 4:1 i dalismy sobie wbić 3 bramki i doprowadzić do dogrywki. Na szczęście udało się wtedy przechylić szalę zwycięstwa. ALe jakoś do śmiechu po 90 minutach nikomu tu nie było. Także (uwaga do pro-Vill_78) nie śmiej się za głośno by sytuacja się nie powtórzyła.

0

chyba żartujesz, będzie polował na bramki, żeby być "najlepszym".

0

Właśnie, dobry przykład, "Ale to -był- GRACZ REALU MADRYT".

0

Ale w Twojej wypowiedzi nie chodziło nawet konkretnie o Isco, tylko o to że gra w Realu. Jakby to była jakaś największa zbrodnia dyskwlifikująca go jako piłkarza. Nie tacy kozacy przechodzili do zespołów rywali, choćby Pirlo. Do niego też nie masz za grosz szacunku?

0

A ty czytasz to co piszesz? I co z tego że Realu, to nie jest ich wychowanek, tylko piłkarz kupiony, nie ma herbu Realu na piersi wytatuowanego. Też uważam że pasowałby do nas i widziałbym go jako poźniejszego następce Iniesty.

0

Teraz gdy mamy w formie Suareza, a zwłaszcza Neya to dajemy radę, ale jeszcze dwa sezony temu ciężko by było patrzeć na naszą grę bez Leo.

5

W
W

Na każdym końcu kreski masz pozycję. Zaczynając od dołu dwójka ŚO, potem w linii masz po bokach wysuniętych bocznych obrońców i na środku (środkowy czubek dolnej litery W) def. pomocnika, Dalej druga litera i od dołu masz dwóch środkowych pomocników (względnie ofensywnych), i w następnej linii dwóch skrzydłowych i napastnika.

Jakby przedstawić dosłownie w systemie typu 4-4-2, to to było by coś w stylu 2-3-2-3.

5

Apap

3

Masip, Adriano, Sandro, Munir? rozumiem że to żart?

Jeszcze Vidal i Turan dojdą.

A sorki dopiero zauważyłem, myślałem że chodzi o mecz z BayerneM np w finale LM.

0

A czemu mnie nie dziwią te Twoje komentarze. ehhh.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?