0

Tak, dobrze rozumiesz.
Ja zawsze w takim przypadku będę za emocjami i tym dreszczykiem niepewności. Bez tego nie kochał bym tego sportu.

0

A ja PSG!! Jak obronić LM to wygrywać z najsilniejszymi. Popieram kolegę.

0

Ja nawet nie chcę Arsenalu tylko od razu wolę PSG.
A to z tego względu że mecz z francuzami będzie o wiele ciekawszy i bardziej emocjonujący (a czyż nie o to chodzi w sporcie) niż jednostronny pojedynek z Gent.

1

Nie rozumiem takich tekstów w stylu że "żygam już meczami z PSG" albo "znudziły mnie już mecze z PSG czy Man C."

Przecież to jest piłka nożna, każdy mecz jest inny, co sezon zmieniają się w jakimś stopniu składy każdej z drużyn.
To jakby powiedzieć że znudziły mi się GD bo ileż można grać z Realem.

Ps. głosowałem w ankiecie na PSG bo uważam że mają lepszy skład niż w zeszłym sezonie i te mecze byłyby o sto razy bardziej ekscytujące niż np z Gent czy PSV.

0

Xavi powinien zadzwonić do swoich byłych kolegów i im po uszach dać, wczoraj mieliśmy mniejsze posiadanie piłki od rywala. ;)

2

a może Man U. ?

3

Kurcze, mało tu Barcy. Ale ważne żeby było jej więcej w podsumowaniu fazy grupowej LM.

0

Taaa, tak samo jak niektórzy tu przed meczem pisali: "oo Bayer, może Leo znów 5 brameczek".
Leo raczej już nie będzie ładował po 60 bramek w sezonie, teraz staje się bardziej centralną postacią w drużynie, jej mózgiem. Więcej bierze udziału w rozegraniu akcji, nawet w jej początkowym momencie.
Tym bardziej że jest Suarez i Ney, którzy te bramki też zdobywają.

2

Chyba jednak pierwszą 11 nie grali, nie było Krosa, Modrica, Navasa, Bale. Tyle że mieli łatwego przeciwnika i to u siebie. My dziś mamy silniejszego rywala i na wyjeździe.
I wcale taki mocno rezerwowy skład to nie jest, poza obroną.

0

No ale piszesz ze CR jest w top3 bo strzela ogórkom, ale przecież nikt nie zabrania strzelać gole ogórkom Suarezowi

0

A kto broni Suarezowi strzelać gole ogórkom?

1

Jakim prorokiem? Miało być z karnego.

1

"Ostatnie 5 lat... i ani razu gracz Barcy w tym czasie nie wygral"
a przeczytałeś artykuł do końca?

"Warto powiedzieć, że comiesięczne Nagrody BBVA, przyznawane przez LFP oraz BBVA, weszły w życie od początku sezonu 2013/14"

0

Byłą "epoka" Roniego, teraz Leo, potem Neya, a następnie Leo junior.

4

Chyba mały błąd w 11 kolejki bo Gaya jest na prawej obronie a Vasquez na lewej. Chyba powinno być na odwrót.

Ale uwielbiam te podsumowania z przymrużeniem oka, taki humor mi odpowiada. Fajnie się to czyta, oby jak najdłużej.

4

eee tam, nudy, ja wolę improwizację, jedziemy tam na rowerach, mecz remisujemy 8:8 i wracamy na kolanach w ramach pielgrzymki przed świątecznej ;)

0

Ale o co chodzi?

7

"Był bardzo doceniany w Barcelonie..."
Taa, a świstak siedzi i zawija te sreberka

1

Jeżeli chodzi o brutalne zagrania to chyba są od tego czerwone kartki wykluczające z dalszego udziału w meczu i osłabiające swoją drużynę. Takie brutalne faule kończą się zwykle dłuższą pauzą nakładaną przez federację.
Też jestem zdania że kartki z poprzedniego sezonu nie powinny przechodzić na nowy (z pominięciem kar nałożonych przez federacje za brutalność).
Także popieram kolegę Stingera w jego toku rozumowania.

17

Oby tylko trzymał te korki na nogach, a nie nimi ciskał ;)
"huauhauhah"

1

Jak były zmiany regulaminu, poddałem kwestie wklejania komentarzy z innych stron pod rozwagę redakcji, dostałem odpowiedź że wezmą to pod uwagę przy nastepnej zmianie. Choć nie wiem czy to by się dotyczyło tego ogólnego działu.
Ale popieram to w całej rozciągłości, jak ktoś chce czytać te wypociny to może sam wejść na ich stronę.
Jestem przeciw zasmiecaniu tego forum cytowaniem durnych komentarzy, jakby u nas nie brakowało tych "perełek".

1

Myślałem że to jest na tyle jasny żart że nie wymaga podpowiedzi w stylu ""huauhauhah".
Ale na przyszłość będę o Tobie pamiętał i będe dopisywał ""huauhauhah".
;)
huauhauhah

1

Żartowałem sobie, przepraszam.

0

Mam w nosie lajki, poprostu bawi mnie ta cała sytuacja. Chyba mogę sobie pożartować, tym bardziej w tym dziale ?

0

pewnie 50/50 albo wyrzucą albo nie ;)

1

Przepis:
Jedno zgniłe jajko, zmieszane w mikserze z szczyptą głupoty i niekompetencji, podawane na surowo.

2

Moze zapomniał;)
Jakoś nie chce mi się wierzyć że piłkarz który wie że jest zawieszony nic nie mówi swojemu trenerowi, który go wystawia w pierwszym składzie. To byłoby poprostu głupie, ale wszak nie od dziś wiadomo że większość piłkarzy (podkreślam, że nie wszyscy) intelignecją czy wykształceniem nie grzeszą.
Patrz pewien łysy francuski napastnik ;)

2

Tu też nie jest to do końca takie jasne bo karę dostał grając w innym klubie. Gdzieś nawet krązy faks ze związku z zawieszonymi piłkarzami, który dostał m.in Villareall, ale do Realu już nie.

Co jednak nie zmienia faktu że to ewidentny błąd sztabu klubu ze stolicy i powinny polecieć głowy, a klub zgodnie z regulaminem powinien zostać zdyskwalifikowany z tegorocznej edycji PK. Mogą się usprawiedliwiać jak chcą, ale to nie zienia faktu że gdyby dochowano należytej staranności w sztabie to do tej komicznej sytuacji by nie doszło.

Gdyby nie przypadek Osasuny, pewnie skończyło by się na walkowerze 3:0 ale z możliwością rewanżu (teoretycznie tak uznano w przypadku Legii, gdzie odpadła przez bilans bramek a nie dyskwalifikację). Jednak jak już wyrzucono jeden klub to to samo musi spotkać inny.

Także w PK najtrudniejszy rywal odpadł, zostało AM i parę mniejszych. Jeden puchar do obrony łatwiej :)

0

Jedyne co chyba działa na ich korzyść to to że ten faks był wysłany do Villareall, bo tam grał w poprzednim sezonie Czeryszew. Real go chyba nie dostał.
Ale to nie zmienia faktu że popełnili błąd, głupi błąd.Powinny polecieć głowy osób odpowiedzialnych za te sprawy, a klub zgodnie z regulaminem powinien być zdyskwalifikowany z tegorocznej edycji PK i zapewne tak będzie, dzięki Osasunie. Bo gdyby nie wyrzucili już za to samo innego klubu to mogli by dać Realowi tylko walkower 0:3 ale z możliwością rewanżu. W przypadku że już inny klub został ukarany, Real też musi być wyrzucony.

Także ten tego, z obrony trypletu jedno trofeum możemy już zapisać na swoim koncie *

*żarcik, nie lekceważe przecież Atletico M. czy innych drużyn.

0

No ale przecież stwierdziłem niejako fakt to co ramos powiedział. real kończył zeszły rok lepiej od nas, po tej ich serii zwycięstw, byli przed nami w tabeli, a na koniec to my cieszylismy się z trypletu. Gdzie tu jest jakaś niescislosc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?