0

Jakiś czas temu mniej więcej to samo napisałem że to gierki ojca Neya i dwóch "prawych i sprawiedliwych" zaczęło krucjatę o jakieś pomówienia itp. Widać teraz się to wszystko potwierdza.
Takie praktyki (z ofertami innych klubów) przy negocjacjach o nowy kontrakt są niestety na porządku dziennym.

4

Ale w artykule jest przecież mowa że to MU się stara o naszego cracka, co ma do tego Perez?

0

tylko 3 zmiany można zrobić ;)

1

Wiadomo, dostał czerwoną kartkę ;)

4

Ale miałby godnego rywala w osobie Snoop Dogga. Ten to wygląda jakby cały czas był na "diecie wegetariańskiej" ;)

15

o proszę nie wiedziałem, więc podwójna imprezka, ale się dobrali. Chyba przeznaczenie ;)

10

W radiu właśnie podali że Shakira ma dziś urodzinki, będzie imprezka u Gerarda ;))

0

Na pewno "owerację"? a może owulację? ;))))

0

Ok, dzięki, myślałem ze cały czas w rankingu jest ta niezmienna piątka: Hiszpania, Anglia, Włochy, Niemcy, Francja. A tu zabie udka się opuściły.

0

a która jest obecnie liga francuska w rankigu? bo o ile pamiętam pierwsze 5 lig ma współczynnik 2. Wyżej pewnie są hiszpania, anglia, niemcy, włochy, a kto piaty?

0

Jak przychodził to odchodził Montoya, więc na prawą był tylko Alves. Więc miał prawo liczyć że zagra choć w kilku meczch. Późnijej było wiadomo że przyjdzie Vidal, a do tego jeszcze przed nim na prawą obronę jest jeszcze S. Roberto. Więc jest dopiero 4 wyborem na jedną pozycę. Szansa na grę bliska 0.
Jeżeli inne kluby nie chciały wypożyczyć, to chociaż niech pogra z Barcą B. Lepsze to niż same treningi.

0

Komentarz usunięty

0

ARA

3

źródło to dziennik ARA, nie AS. Nie znam wiarygodności/poziomu tego dzennika. Rzecz jasna że póki nie ma oficjalnej informacji to tylko plotki, ale chyba skomentować je można?

0

nooo, jak wiekszość tutaj.

0

Na pewno nie są to wartości zbliżone do tych. Nawet jak zarabiała okazale przy obecnej pensji, to po podwyżce ten stosunek będzie jeszcze gorszy, bo przecież wartość marketingowa/medialna nie wzrośnie tak niebotycznie tylko ze względu na to że piłkarz dostał podwyżkę w klubie.

Jedynie jaki plus tu odnajduje, to to iż może ta niebotyczna suma kontraktowa plus kosmiczne pieniądze za sprzedaż odstraszą inne kluby przed zakusami na ściągnięcie naszego cracka. Może nawet szejki ze swoimi $$$ się zastanowią czy to ma jakikolwiek sens.

2

A ja już wyciągałem portfel z kieszeni ;)

0

Podwyżka z 22 mln na prawie 40 to jakiś kosmos. Wiadomo że to Leo, najlepszy piłkarz w histori tej dyscypliny, ale to nie jest normalne by klub, który ma przychody na poziomie 550-600 mln wydawał 85 mln na jednego zawodnika.
Ciekawe czy te kwoty to czysta pensja bez bonusów za puchary, bo wtedy to by było koło 50 mln za sezon.

0

"Także Barcelono - może by tak dwie pieczenie na jednym ogniu ?"

Ok, mówisz - masz, zrobię to dla Ciebie.
Leo Messi
;)

0

Akurat te dwie, zwłaszcza francuska grała jednak bardziej fizyczny tenis.

2

Ja jakoś nigdy nie przepadałem za takim fizycznym tenisem u kobiet, dla mnie najprzyjemniej się oglądało wyczyny zawodniczek pokroju Martiny Hingis.

0

A dopiero co było że blisko podpisania umowy z jakąś amerykańską firmą. Póki nie będzie oficjalki te wszystkie "informacje" prasowe należy przez palce czytać.

5

Oj nie bądźmy uszczypliwi, chłopak lubi kręcić się w kółko ;)

1

Mając już żołta kartkę na koncie zagrał bezmyślnie piłkę ręką, przez co mógł dostać droga.

0

Czyli jest spora szansa że zagra Busquets, z nim na DM czuje się pewniej.

0

Idealnie to podsumowałeś, dałeś pokaz elokwencji. Nie ma co. Brawo. Zero argumentów merytorycznych (trudne słowo, ale w google sobie sprawdzisz) tylko same najazdy osobiste. Gratuluje.
Ehh, po co ja w ogóle marnuje czas na coś takiego.
Żegnam.

0

Jednak miałem rację, nie będę zniżać się do tego poziomu - "beka". Tożto poziom szeroko komentowanego tu gimnazjum.

1

Dziś w dobie internetu i powszechnego dostępu do informacji i możliwości bezkarnego tworzenia fałszywych informacji nie jest to takie trudne czy dziwne.
Nie wiem czy to wyszło od ojca Neymara, jego otoczenia, działaczy Realu, czy to tylko wymysły pismaków by podreperować sprzedaż "gazety".
Jedno na chwilę jest pewne to że taki transfer jest mało prawdopodobny.

0

Żałosne, nawet nie chcę mi się tego komentować, nie będę się zniżać do tego poziomu.

0

Przepraszam że się wogóle odważyłem wyrazić swoje skromne zdanie na tym forum. Zachowałem się jak gówniarz, szczerze tego żałuję i obiecuję poprawę. Proszę o rozgrzeszenie ;)

Rany boskie, jak ludzie wszystko biorą na serio do siebie. Przecież takie podchody przed negocjacjami o nowy kontrakt są czymś zwyczajnym i powszechnym, zwłaszcza wśród najlepiej opłacanych piłkarzy. Dlatego pozwoliłem sobie na taki, ciut żartobliwy komentarz.
Uwierz mi, Neymar senior żadnej sprawy o pomówienie nie wytoczy ;)
Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?