0

Ręczna, siatka itp zwykle gospodarze grają po prost w najlepszych porach, gdzie kibice mogą spokojnie po pracy dostać się na mecz czy też jest najwyższa oglądalność, tj. po 20:00. Tak było też wcześniej.
Jako mecz otwarcia gospodarze grają tylko chyba w piłce nożnej podczas mistrzostw kontynentów czy świata.

0

"Jeśli zakaz się utrzyma, to odejście Cholo jest bardziej prawdopodbne, a tego bym nie chciał."
A skąd takie wnioski? jestem ciekaw. Czemu zakaz transferowy miałby doprowadzić do odejścia Simeone?

0

Widzę ze poziom żartu rośnie z kolejnym komentarzem. Gratuluję, a tak na poważnie jak na mojego fana to słabo sledzisz moje polecenia bo polecam komentarze pro barcelonskie, oczywiście poza durnymi typu "wina pereza" oraz komentarze obiektywne, wnoszące coś merytorycznego do dyskusji.

0

Zgadzam się, tyle że autor wątku pytał wlasnie o transfer w styczniu.

0

O widzę ze mam fana, może autograf?

0

To jednak źle rozumiesz. Jeśli teraz kupia i zarejestruja transfer w fifa/lidze , to nie bedzie problemu z rejestracja takiego zawodnika latem do nowej Lm.

1

Ojej, prawie mnie przekonałeś że kibicuje innemu klubowi.
Widzisz rozwijasz się, żarty Ci wychodzą coraz lepiej ;)

0

A to ok, zwracam honor, myślałem że mówisz ogólnie o młodzieżówkach Real, np tenNorweg Odegard czy jakoś tak. Sorki.

0

No właśnie kwestia jest tego typu czy oboje rodzice wtedy się przenoszą czy też tylko jeden opiekun. Było to rozpisywane w naszym przypadku, że np. któryś z azjatów przeniósł się do Barcelony z matką, a ojciec został bodajże w Japonii ze względu na pracę.
Moim zdaniem gdyby oboje się przenieśli i mieli zapewnioną pracę to z punktu widzenia psychiki/wychowania dziecka nie widzę problemów.
Choć wiem że za takie sytuacje (oboje rodzice się przenoszą) też Barca została ukarana. Kwestia podejścia do tych czasami dziwnych warunków.

0

Widać ja nie potrafię tak wspaniałomyślnie żartować jak ty.

0

Faktycznie jesteś trochę zawistny ;)
Żarcik, a poważnie, jak jest przewinienie powinna być i kara. Tyle.

0

Pewnie dostaną jakąś karę $$$ i na tym się skończy.

0

To ok, ale poprzedni pisali o zakupie Lewego teraz (w tym miesiącu), a Ty odpisałeś że nie będą mogli zgłosić takich w lipcu czy sierpniu do następnej edycji LM. Więc zrozumiałem że skoro odpowiadasz w tej dyskusji to piszesz o tej konkretnej sytuacji.

0

O czym ty gadasz? jeśli są oficjalnie w klubach młodzieżowych (pomijam te dzieciaki za które mają bana) to mogą bez przeszkód grać w pierwszej drużynie i ten ban ich wogóle nie dotyczy. Nieważne czy mają 17, 18 czy 19 lat.

0

Wiesz co, śmianie sie z kubu, działczy, organizacji rozumiem, ale żarty z Bogu winnych dzieciaków są chyba jednak trochę nie na miejscu. ale to tylko moje zdanie.

0

Żeby "nie rozbijać rodzin". Żeby dzieciaki wychowywały się w pełnych rodzinach. To miało na celu ich ochronę. Inna sprawa jak faktycznie to jest egzekwowane.
Taki chyba był zamysł Fifa.

1

Ja napisze podobnie jak pisałem przy banie dla nas, jeśli faktycznie te wszystkie transfery dzieciaków były powiązane z niejako "rozbiciem" rodziny w ten sposób że jedno bądź oboje z rodziców zostawiali w swoim kraju (np. Japonii) a dzieciaki tu były same bądź z jednym rodzicem to staram się rozumieć zapisy w regulaminach Fifa.

0

To chyba tym bardziej teraz gdy będą mieć zakaz transferów nie będą sprzedawać zawodników, nawet z młodzieżówek. Nie wiem czemu akurat z tego powodu upatrujesz możliwość pozyskiwania młodzieży?

0

Sprawiedliwość toczy się powoli ale dopada wszystkich, mam nadzieje że nowe władze Fifa nie zmienią przepisów, bądź nie wprowadzą jakiejś amnestii. I mam nadzieje że w końcu ukarane też będą kluby z innych krajów, czemu cały czas tylko Hiszpania?

0

Gdyby tak było to by wogóle klub nie gral w pucharach bo przed każdymi rozgrywkami LM klubu wysyłają listę zawodników.
Wszystkich których kupią teraz w styczniu będą mogli spokojnie rejestrować do LM (o ile się zakwalifikują ;) ).

2

Wybacz moje faux pas.

39

Czyta to się znakomicie. Świetne poczucie humoru chłopaki, jak najwięcej takich tekstów.
Pozdrawiam

0

Ja nie mam żadnych problemów, widzę świat przez różowe okulary :)

0

Coś mi się pomieszało, zbyt wczesna pora. Teraz sprawdziłem dokładniej i w przypadku Niemca chodziło o klubowe MŚ. To je wygrał rok po roku. Mój błąd, sorki.

1

Nie wiem czy nie Kroos, najpierw z Bayerem, a potem z RM. To tak na szybko z ostatnich lat, wcześniej nie przypominam sobie. Wiem że Seedorf zdobywał LM z 3 różnymi klubami, ale na pewno nie pod rząd.

0

"hah powtorki to mozna sobie ogladac jakis fimow seriali itd ale nie Barcy!!"
No właśnie, szkoda że to tak trudno niektórym zrozumieć.

Janas11224
To życze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a przede wszystkim przyjęcia oświadczyn ;)

Pozdrawiam

1

Akurat gale ZP oglądałem na żywo, ale niestety mam często przypadłość gdy Barca gra (zwłaszcza o godz. 16 czy 18) że żona chce gdzieś wyjść i mówi że wieczorem czy jutro obejrze sobie powtórkę. Ile razy już jej tłumaczyłem że mecze ogląda się na żywo, a nie z powtórek to już nie zlicze.

1

no właśnie "na żywo". Powiedz to mojej żonie która chce iść do galerii handlowej akurat jak gra Barca i jej koronny argument: "obejrzysz powtórkę".

0

Nie, kibice Barcy dobrzy, choć trochę dziwić może wszechobecne oburzenie na wszystkich, którzy mają inny gust.

0

Dobra, dobra, a świstak siedzi i zawija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?