Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest już oficjalnie:
https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=73681
0
Na takie coś też się nie zgodzi. Walczą o puchary więc jak już mają oddać swoją największą gwiazdę to za konkretne $$$ by za nie kupić solidnego zastępce. Żadne wypożyczenie w grę tu nie wejdzie. Mówił chyba o tym w jakimś wywiadzie jakiś działacz Celty.
31
nawet gdybyśmy uzbierali np 500 mln to i tak nie kupilibyśmy nikogo lepszego bo lepszych na tą chwilę poprostu nie ma.
0
Póki nie będzie oficjalnie to żadne źródlo nie jest pewne. A właściwie to tego się spodziewałem bo kto inny miałby nabyć te prawa, Eleven już zapchane, chyba że uruchomili by 3 kanał, polsat nigdy raczej się nie liczył w prawach ligowych największych lig. Więc dalej zostanie pewnie w c+, ale poczekajmy do oficjalnego komunikatu.
0
"NC+ przedłuży kontrakt na Premier League."
A skąd ta informacja?
0
chodziło mi że szkoda czasu na dyskusje z takim kimś jak Ty, a nie o długości tego filmiku.
Pozdrawiam
Stopa
chyba nie chcemy zaczynać naszej ostatniej dyskusji od nowa. Napisałem już wtedy co sądzę i myślałem że doszliśmy do jakiegoś konsensusu.
Pozdrawiam serdecznie.
0
szkoda nawet czasu, ehhhh
0
Wykorzystajmy tą świetną formę wszystkich naszych piłkarzy, oby jak najdłużej. Ciężko będzie utrzymać to do końca sezonu, ale kto jak nie my.
0
Ale co ja mam do Realu? nie łapie.
10
No ale chyba miał rację. To taka przestroga dla części tutaj którzy już wiedzą że znów będziemy mieli tryplet, a nawet pół sezonu nie minęło.
1
żeby chociaż parę osób tu wzieło sobie do serca postawę swojego idola i to jak potrafi okazać szacunek nawiększemu rywalowi. Szacun dla Leo.
0
Żeby chociaż kilka dzieciaków piszących tu wzięło sobie do serca postawę swojego idola, który okazuje szacunek nawet największemu rywalowi. Malutki jesteś wielki.
0
"To prawie jak wygrać życie."
W tym przypadku "prawie" robi wielką różnicę.
2
Co z tego, jak i tak w głosowaniu portugalczyk będzie drugi.
0
Każdy ma prawo do własnego zdania, jak będziesz kapitanem reprezentacji Polski to będziesz mógł głosować na kogo tylko zechcesz. Za to co robi dla naszej reprezentacji szacunek mu się należy, choćby i na trzech miejscach postawił na Ronaldo.
0
Pewnie bo głosował na naszych ;)
0
wydaje Ci się, Busquetsa nie było przecież na liście nominowanych.
0
Też się nad tymi dwoma zastanawiam. Oba świetne.
0
A kiedy niby Suarez pauzował w 2015 roku? przecież karę miał na początku sezonu, czyli nie grał sierpień, wrzesień i część października 2014, które nie wchodzą w zakres tegorocznej nagrody.
0
Sureza mi się podobała, Ramosa już mniej. Ale w tym zgraniu było coś takiego, co ciężko opisać, sama szybkość złożenia się do przewrotki, do tego podanie.
Poraz kolejny, to kwestia gustu, dla mnie to wspaniała bramka.
0
Widzisz sam piszesz że są kontrowersje, że jakiś tam wybór da się wytłumaczyć. Wybór CR do Top3 też się da jakoś wytłumaczyć. Tego typu plebiscyty zawsze będą budziły wątpliwości. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Wiadomo że my jako kibice Barcy jesteśmy zdania że w trójce powinno być MSN it o jasne. Ale głosuja ludzie z całego świata, którzy kierują się również swoimi sympatiami i antypatiami. I tak już jest, niektórzy mogą nie lubić Barcy za to że ciągle jest na szczycie (to nie tylko polskie że nie zawsze darzy się sympatiom tym którym się powiodzi) i np w takich plebiscytach głosować na ich największych rywali.
0
Trzymam Cię za słowo ;)
1
Chyba najbardziej spodziewana, nawet tu na forum większość pisali że życzyli by sobie MSN, a raczej będzie tak jak jest.
0
To zawsze kwestia gustu, ładna akcja, świetne ostatnie podanie, i to jak się złożył brazylijczyk do tej przewrotki, Nie ogląda się takich bramek za często.
0
Być może Snajder, nie pamiętam dokładnie. Choć to nie wtedy dodtakowo Holandia była w półfinale czy finale MS/ME. Nie chce mi się sprawdzać.
0
A mi się ona właśnie podoba.
0
A ja jestem raczej przekonany że będzie taka kolejność (CR -2, Ney - 3). Tego typu plebiscyty zawsze będą budzić kontrowersje, zresztą jak wszystkie typowo uznaniowe, a nie za konkrestne osiągnięcia dające się zmierzyć/policzyć.
Przecież ile było kontrowersji jak raz Messi zdobył ZP, gdzie część była zdania że powinien ją wygrać chyba Ribbery, który wtedy własnie tryplet zdobył.
0
Biały garnitur, a potem biały strój, lepiej tak nie żartuj ;)
0
Ok, ale to znaczy że CR ma więcej "swoich" niż Suarez? Obaj pewnie dostali pierwsze miejsce wśród głosujących z ich krajów, Cr pewnie dostał 1 od kapitana Realu tu tylko Suarez może być stratny bo kapitan Barcy mół oddać głos na Leo. Ale to tylko jeden głos. Oboe mieli takie same szansę. Wybrano CR ze względu na ostatnie lata i ten korespondencyjny pojedynek LEOvsCR. Tyle.
0
Widac głosujący z całego świata mieli inne zdanie.
Moim zdaniem mniejsze zło niż PIS było PO, ale większość wybrała jak wybrała. Ta sama zasada.