Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja studia skończyłem 8 lat temu, ale też nie budownictwo.
0
ja brałem jeden dzień urlopu i wtedy asystent mecz prowadził. Ale ostatnią wersję jaką grałem był FM z 2014 r.
1
Nc+, kablówki gdzie jest opcja dokupienia paczki c+, nic więcej mi nie przychodzi do głowy.
0
ale tu chodziło o Dżumę, tam jest na odwrót to Harry ginie.
1
szkoda, będzie mi brakowało tych jego parad w LM.
1
Ale z drugiej strony w głowie będą siedziały te niewykorzystane karne i jakąś formę niepewności, zawahania to może wywołać u zawodników.
0
a szkoda
11
A nie mogłeś tego wszystkiego napisać w jednym poście?
1
Barca i Bayern, moim zdaniem.
4
Tylko weźmy pod uwagę też to że to nie jest typowy przegląd prasy, tylko informacje, jakie ukazują się na okładkach. Pewnie dalej w treści gazety były informację o rozegranych wczoraj meczach LM.
0
a gdzie tak powiedział?
0
może dzień kobiet tak działa?
1
Wygodniejsza golarka, dokładniejsza żyletka.
Kwestia preferencji, czy szybkość i komfort czy precyzja i dokładność.
25
To będą mecze towarzyskie? myślałem że eliminacyjne do MŚ.
0
Messi vs Bravo vol. 2 (za finał CA).
10
Zdecydowanie nie.
To że większość bierze to znaczy że ja, chcąc rywalizować w danej dyscyplinie na równych warunkach mam zatruwać swój organizm? Przecież to zaprzeczenie idei sportu, jako formy dbania o ciało i zdrowie.
1
"chyba że Los Blancos pokonaliby Blaugranę na jej stadionie różnicą co najmniej czterech goli"
oj nie bawmy się tutaj w sc-fi, czy fantasy ;)
0
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
0
Niestety nie miałem możliwości obejrzeć wczoraj meczu. Któryś z użytkowników pisał że była sytuacja że sędzia chciał Turanowi pokazać czerwoną kartkę, mógłby ktoś wyjaśnić o co poszło?
0
Nie rozumiem tej logiki, albo jej braku.
0
Rany boskie teraz o jakiś "znamionach nie wypukłych" (pisownia oryginalna).
La Rambla - wszystko o zdrowiu, botoksie i chorobach wenerycznych.
Chociaż żeby to się odnosiło do futbolu.
0
A ja szczerze powiedziawszy mam w nosie czy Real skończy ligę na 2, 3, 4 czy 16 miejscu. Nie ma to dla mnie kompletnie znaczenia. Ważne jest by to Barca zawsze była numerem 1.
2
Też trochę nie rozumiem tego, jakby to że Real się potknie było ważniejsze od interesu Barcy. Nie wiem czy to wynika z jakiś kompleksów? Choć spora część piszących tu (nie twierdzę że większość) to pewnie ludzie sympatyzujący z naszym klubem od okresu Pepa, Ci nie powinni mieć kompleksów względem rywala ze stolicy bo od tego okresu (z małymi przerwami) jesteśmy praktycznie rozpieszczani grą i sukcesami Barcy.
Może ze względu na sporą przewagę pkt nad oboma klubami z Madrytu takie opinie się pojawiały.
Jestem ciekaw czy jakby Real miał taką stratę jaką ma, a Atletico było za nami np 3 pkt czy też by się znaleźli tacy którzy by woleli w derbach stolicy porażkę Realu niż Atletico, obawiam się że tacy też by się znaleźli.
2
Lepsze już takie wypociny, niż pisanie o tym że ktoś wydala kamienie nerkowe (parę godzin temu było). Niedługo będzie tu można pewnie poczytać o problemach menstruacyjnych. Dokąd to wszystko zmierza?
0
Toż to mission impossible, ale kto jak nie oni? (nie licząc Toma Cruise rzecz jasna)
0
oczywiście że tak. Pierwszy z brzegu przykład strzelił więcej bramek niż Ney w lidze holenderskiej ;)
0
No chyba że.
0
Dlatego pisałem jeżeli Barca będzie grała tak jak do tej pory, czyli widowiskowo i skutecznie. W takim przypadku nie bedzie mowy o żadnej dogrywce czy serii jedenastek.
0
Komentarz usunięty
0
Bez przesady z tą hańbą. Jesteśmy w dalszym ciągu w grze o trzy trofea, gramy widowiskowo, pięknie, skutecznie.
Jak dla mnie jeśli dalej będą tak grać to mogą się tak hańbić już zawsze.