0

Ja studia skończyłem 8 lat temu, ale też nie budownictwo.

0

ja brałem jeden dzień urlopu i wtedy asystent mecz prowadził. Ale ostatnią wersję jaką grałem był FM z 2014 r.

1

Nc+, kablówki gdzie jest opcja dokupienia paczki c+, nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

0

ale tu chodziło o Dżumę, tam jest na odwrót to Harry ginie.

1

szkoda, będzie mi brakowało tych jego parad w LM.

1

Ale z drugiej strony w głowie będą siedziały te niewykorzystane karne i jakąś formę niepewności, zawahania to może wywołać u zawodników.

0

a szkoda

11

A nie mogłeś tego wszystkiego napisać w jednym poście?

1

Barca i Bayern, moim zdaniem.

4

Tylko weźmy pod uwagę też to że to nie jest typowy przegląd prasy, tylko informacje, jakie ukazują się na okładkach. Pewnie dalej w treści gazety były informację o rozegranych wczoraj meczach LM.

0

a gdzie tak powiedział?

0

może dzień kobiet tak działa?

1

Wygodniejsza golarka, dokładniejsza żyletka.
Kwestia preferencji, czy szybkość i komfort czy precyzja i dokładność.

25

To będą mecze towarzyskie? myślałem że eliminacyjne do MŚ.

0

Messi vs Bravo vol. 2 (za finał CA).

10

Zdecydowanie nie.
To że większość bierze to znaczy że ja, chcąc rywalizować w danej dyscyplinie na równych warunkach mam zatruwać swój organizm? Przecież to zaprzeczenie idei sportu, jako formy dbania o ciało i zdrowie.

1

"chyba że Los Blancos pokonaliby Blaugranę na jej stadionie różnicą co najmniej czterech goli"

oj nie bawmy się tutaj w sc-fi, czy fantasy ;)

0

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

0

Niestety nie miałem możliwości obejrzeć wczoraj meczu. Któryś z użytkowników pisał że była sytuacja że sędzia chciał Turanowi pokazać czerwoną kartkę, mógłby ktoś wyjaśnić o co poszło?

0

Nie rozumiem tej logiki, albo jej braku.

0

Rany boskie teraz o jakiś "znamionach nie wypukłych" (pisownia oryginalna).
La Rambla - wszystko o zdrowiu, botoksie i chorobach wenerycznych.
Chociaż żeby to się odnosiło do futbolu.

0

A ja szczerze powiedziawszy mam w nosie czy Real skończy ligę na 2, 3, 4 czy 16 miejscu. Nie ma to dla mnie kompletnie znaczenia. Ważne jest by to Barca zawsze była numerem 1.

2

Też trochę nie rozumiem tego, jakby to że Real się potknie było ważniejsze od interesu Barcy. Nie wiem czy to wynika z jakiś kompleksów? Choć spora część piszących tu (nie twierdzę że większość) to pewnie ludzie sympatyzujący z naszym klubem od okresu Pepa, Ci nie powinni mieć kompleksów względem rywala ze stolicy bo od tego okresu (z małymi przerwami) jesteśmy praktycznie rozpieszczani grą i sukcesami Barcy.
Może ze względu na sporą przewagę pkt nad oboma klubami z Madrytu takie opinie się pojawiały.
Jestem ciekaw czy jakby Real miał taką stratę jaką ma, a Atletico było za nami np 3 pkt czy też by się znaleźli tacy którzy by woleli w derbach stolicy porażkę Realu niż Atletico, obawiam się że tacy też by się znaleźli.

2

Lepsze już takie wypociny, niż pisanie o tym że ktoś wydala kamienie nerkowe (parę godzin temu było). Niedługo będzie tu można pewnie poczytać o problemach menstruacyjnych. Dokąd to wszystko zmierza?

0

Toż to mission impossible, ale kto jak nie oni? (nie licząc Toma Cruise rzecz jasna)

0

oczywiście że tak. Pierwszy z brzegu przykład strzelił więcej bramek niż Ney w lidze holenderskiej ;)

0

No chyba że.

0

Dlatego pisałem jeżeli Barca będzie grała tak jak do tej pory, czyli widowiskowo i skutecznie. W takim przypadku nie bedzie mowy o żadnej dogrywce czy serii jedenastek.

0

Komentarz usunięty

0

Bez przesady z tą hańbą. Jesteśmy w dalszym ciągu w grze o trzy trofea, gramy widowiskowo, pięknie, skutecznie.
Jak dla mnie jeśli dalej będą tak grać to mogą się tak hańbić już zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?