Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idealna kolejka to taka w której Barca wygrywa wysoko, a wszystkie pozostałe 19 drużyn ligi przegrywają ;)
1
Fakt, tak często jest wykorzystywany przez Lucho, że o nim całkowicie zapomniałem ;)
1
Oj nie przesadzaj nie jest u nas tak źle. Dani kontuzjowany zagra Sergio R (nominalny pomocnik), lub Adriano (nominalny lewy obrońca) lub Bartra (środkowy obrońca).
Więc też mamy kłopot bogactwa ;)
0
chyba nie było do tej konferencji, po niej może ni być już tak kolorowo. Moim zdaniem niepotrzebnie to Pique tak zaognił, pożytku z tego nie będzie wogóle, zaraz wrócimy do wojenek Barca-Real jak za czasów Mou. Po co to komu? A było już o wiele lepiej.
1
Lucho to pewnie wszystko jedno, ale zachowanie naszego "dojrzałego" obrońcy na pewno nie przypadnie Del Bosque do gustu.
1
jeszcze pichichi świętowali ;)
3
ja się na tym nie znam, ale choćby za słowa o matce sędziego liniowego
3
albo Gibraltarem ;)
0
ten "pseudo trener z Francji" doprowadził naszą kadrę do mistrzostwa świata.
2
było chyba nawet 23:17 i pamiętam że zwycięzca tego meczu miał szansę na igrzyska, a przegrany tracił już definitywnie sznase na grę na olimpiadzie.
2
Dobrych pare lat temu graliśmy (mężczyźni) bodajże z Serbią na igrzyskach, bądź o igrzyska i w decydującym secie prowadziliśmy 23:16 i przegraliśmy tego seta i w sumie mecz 3:1.
0
a orientujesz się ile meczy naszemu potworowi zostało do "odsiedzienia"?
0
Brakuje tu tylko naszej 9-tki Suareza ;)
0
I tak co roku, nawet pewnie Leo nie miałby nic przeciwko :)
0
Fajnie, choć jeszcze 4 miesiące ten 2015 rok będzie trwać, dziwne jest wręczanie nagród za dany rok jeszcze przed jego końcem.
Ale z drugiej strony nic już tej jesieni nie mogłoby przyćmić naszego trypletu.
2
Jak przeczytałem artykuł to już sobie wyobrażałem najgorsze, że znów do czegoś się przyczepili, a tu tylko potwierdzenie informacji że rejestrować piłkarzy będziemy mogli od 1 stycznia 2016. Nic nowego, redakcjo nie straszcie ;)
0
Gdy Barca gra na 100% swoich możliwości stwarza zdwecydowanie więcej niż 1 czy 2 sytuację w meczu. Dlatego pisałem żeby skupić się na jak najlepszej grze, wtedy żaden sędzia nam nie przeszkodzi w odniesieniu sukcesu.
Pozdrawiam
0
Jak nie da, jak da. Przecież sędziowie nie robią tego specjalnie, w sensie specjalnie sędziują przeciwko Barcelonie. Mylą się po prostu, a jak wiadomo nasza gra momentami jest bardzo szybka, częste prostopadłe podania głównie na Suareza, który gra na lini spalonego mogą powodować pomyłki u sędziego. Ale jak będziemy stwarzali sporo sytuacji i grali skutecznie to nawet takie pojedyńcze błędy nie wpłyną na ostateczne rozstrzygnięcie.
Niech nasi zawodnicy skupią się na swojej grze a nie sędziach to będzie dobrze.
13
Trochę mnie irytują te sugestie jakoby wszyscy sędziowie mieli być przeciwko nam, co chwila w gazetach (katalońskich) się o tym czyta, że niby nasi piłkarze tak mówią, jakieś przecieki z szatni itp. To mi przypomina trochę zagrywki Mourinho, który w ten sposób chciał wywołać presję na arbitrach by w sytuacjach spornych mieli w głowie te słowa i bali się gwizdać przeciwko jego drużynom.
Grajmy swoją piłkę z zaangażowaniem na 100% to żaden sędzia nam nie przeszkodzi. Takie gadanie o sędziach przynajmniej mnie irytuje. Mylili się wcześniej, będą się mylić i w przyszłości. Na to nic nie poradzimy, dlatego powinniśmy odpowiedzieć dobrą i przede wszystkim skuteczną grą.
0
W takim razie życzę sobie, Tobie i wszystkim innym byś po każdej kolejce musiał przepraszać jakiegoś piłkarza Barcy, którego Lucho wystawi ;)
9
A ja myślałem że dobrej gry Belga w obronie i dodatkowo bramce dającej 3 pkt.
1
Nie
41
jak coś to szklanka, drewno odnosi się do piłkarzy bez techniki.
Choć i tak uważam że oba określenia są trochę obraźliwe.
0
No ale przecież zagrał jeden b. dobry mecz, więc jest już ok. ;)
2
"Sezon ledwo co się zaczął a my jesteśmy spacyfikowani kontuzjami."
Za to zeszły sezon przeszliśmy suchą nogą jeśli chodzi o jakieś poważniejsze kontuzje (Vermalena tu nie liczę), co moim zdaniem wydatnie przyczyniło się do osiągniętych sukcesów, podczas gdy nasi rywale (Real i Atletico) borykali się z mniejszymi czy większymi problemami kadrowymi.
W tym widzę od poczatku się coś sypie. Chyba równowaga w przyrodzie musi być. Nie chciałbym być złym prorokiem.
0
uderz w stół a nożyce się odezwą, po co te prowokacje?
0
Ale kibice Realu i tak pewnie coś wynajdą w stylu ręce w kieszeni bądź krzywo zawiązany krawat, ale to chyba z ich frustracji tylko wynika. :)
1
Na jakiej waszej stronie, nie rozumiem?
Przecież napisałem że nie widzę potrzeby agitować w prasie katalońskiej na rzecz Leo bo na tą nagrodę zasłużył jak nikt inny, co cieszy mnie to niezmiernie. Najlepszy piłkarz świata, co w tym roku jest chyba najmniej dyskusyjną sprawą. Bywały kontrowersyjne wyniki tego typu plebiscytów, ale ZP za tegoroczny rok ma już właściciela.
0
MD widzę że rozpoczyna kampanię Leo o ZP. Zupełnie niepotrzebnie, tożto w tym roku czysta formalność, co pokazały wyniki głosowania podczas gali losowania LM.
1
Dzięki. Dodam jeszcze że spora liczba użytkowników się na to skarżyła w komentarzach. Nasilenie tego typu błędów było w sobotę podczas meczu z Malagą i późniejszego meczu Realu.
Ale i na codzień się takie rzeczy zdarzają.