1

Ten wirus nie jest aż tak groźny (pomijając kobiety w ciąży). A mi bardziej chodziło o postawę Rivaldo wobec swojej ojczyzny/rodaków. Przecież takie imprezy po za miejscami pracy w czasie budowy obiektów, podczas samej imprezy to jest pokaźny zastrzyk dla gospodarki każdego kraju, miliony turystów zostawiających tam swoje $$. Każdy ma swój rozum, wie co się na świecie dzieje. Nie widzę potrzeby by manifestować publicznie przez znane osoby odradzanie przyjazdu do własnego kraju.

0

Czyli teraz w ogóle nie jeździmy na żadne imprezy sportowe/kulturalne, niech Igrzyska się odbędą przy pustych trybunach, ba w związku z terroryzmem niech Euro 2016 też odbędzie się bez kibiców, ba może nawet sami piłkarze zastanowią się czy chcą grać bo coś mogło by się stać. Jeszcze trochę to człowiek do kina nie pójdzie bo miejsce publiczne, a tam może ...
W ten sposób zwycięzcami będą tylko i wyłącznie terroryści/gangi itp.

1

No to się chłop ojczyźnie przysłużył, nie ma co.

0

Ale co się odwlecze to nie uciecze.

0

Nam chyba też wbił :(

2

Na chwilę obecną (moim skromnym zdaniem) trójka do ZP będzie jak w zeszłym roku, tyle że Suarez za Neymara. Ale w tym roku bardzo istotne będzie również ME i CA, więc dopiero po tych turniejach mozna wysnuwać pierwsze prognozy.

0

trzymajmy kciuki

1

Rozumiem, że jest adrenalina, że są emocje, ale nie mogą po prostu przeklnąć, machnąć łapami tylko muszą wyjeżdzać z tekstami o matkch. Czy tam wszyscy się na podwórkach/w bramach chowali?

1

tak jak Pique? Nie ograniam co oni mają z tymi matkami. Szczerze powiedziawszy to po Chorwacie nie spodziewałem się czegoś podobnego. Skomina? to nie mecz LM z CIty? Jakieś info czy będzie ukarany?
Bo wtedy Real byłby bardzo osłabiony na starcie z AM w finale. Nawet uznałbym AM za lekkiego faworyta.

4

to bez znaczenia jak zagra Granada, nie wierzę by nasza ekipa nie zwyciężyła w tym meczu. Nie z takim przeciwnikiem i nie w takim momencie. Mistrzostwo będzie nasze. Nie ma innej opcji.

0

Jednak chyba asysty wtedy są brane pod uwagę, była o tym dyskusja pod koniec zeszłego sezonu.

0

Choć to piłka i tu się teoretycznie może zdarzyć wszystko, nie wierzę że w tych dwóch ostatnich meczach możemy stracić jakieś punkty. Nie w takim momencie i nie z takimi rywalami. Espanolu może i można byłoby sie obawiać ale nie na Camp Nou.

2

Valar Morghulis

29

Czyli kataloński Sport na jeden dzień będzie madrycki, tego jeszcze nie grali ;)
Ps. przynajmniej tej bardziej walecznej strony.

0

"Wtedy wszyscy skończyli by narzekać jaka to liga Hiszpańska jest słaba"

A kto tak narzeka? Już od jakiegoś czasu wydaje mi się że ligę hiszpańską uważana jest za najlepszą, szczególnie po ostatnich słabszych sezonach w pucharach klubów angielskich.

4

Ja tam bym dużo oddał by cofnąć się do czasów studenckich.

0

Ale po co? Po co wydawać kolejną kasę z budżetu państwa na dodatkowe wynagrodzenia, jak wystarczy przesunąć deadline na kolejny dzień roboczy.

4

Rivaldo, Kluivert, Overmars, Cocu, Litmanen, bracia de Boer. Na tym pokoleniu się wychowałem, fajne to były czasy.

2

Czyli kierunek Chiny, USA, Katar, ewentualnie Turcja.

1

tak, ale ostatni dzień kwietnia wypada w sobotę, kiedy urzedy są nieczynne, więc zawsze wtedy przesuwają możliwość złożenia na kolejny dzień roboczy.

0

No i prawidłowo, brać przykład z szefuncia.

0

Też bym go chciał u nas, od dłuższego czasu mi imponuje chłopak. Martwią mnie tylko jego dość częste kontuzje.

5

Mogą

0

Parę postów wyżej Adamski69 zamieścił link.

0

No i dostał swoją asystę :)

3

Było jakieś starcie, ale to nie było brutalne. Bardziej coś źle stanął.

2

Dużo zdrowia dla zawodnika, oby jeszcze wrócił do gry.

3

Widzieliście kontuzje Krohndellego z Sevilla, chyba otwarte złamanie.wydaje mi się ze mu kość przez kolano prawie wyszła. Facet ma 32 lata to może być koniec jego kariery. Dużo zdrowia dla człowieka.

41

No i wczorajszy mecz ewidentnie przebił pierwszy półfinał. Mimo że padł tylko jeden gol to i tak przyjemnie się oglądało ten mecz. Sam się sobie dziwię, jako fan Barcy, która przez ostatnią dekadę gra chyba najatrakcyjniejszy futbol, że imponuje mi gra AM. Mimo że defensywna, to jednak ta zadziorność, to serducho zostawione na boisku, te kontry, czasami gra kombinacyjna.
To co stworzył Simeone zasługuje moim zdaniem na najwyższe słowa uznania. Z ekipy co najwyżej średniej stworzył drużynę z czołówki europejskiej, na którą w losowaniach pucharowych chyba już nikt nie będzie chciał trafić.
Życzę im wygrania LM.

0

Zgadzam się, a co do City to nie pamiętam by przez całe 90 minut stworzyli jakąś sytuację by bramkarz Realu mógł się wykazać. Chyba nie było czegoś takiego, co świadczy o słabości City jeśli chodzi o ofensywę. Słabo to widzę bo w rewanżu coś strzelić będą musieli, no chyba że chcą na karne grać, ale nie wydaje mi się by Real u siebie nie wbił przynajmniej 1 czy 2 goli. Także jakbym miał procentowo szanse obstawiać to dałbym 65 do 35% na awans Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?