1

ale mniej niż 32 to równie dobrze może być np 2 mln ;)

7

życzysz CR dojścia do finału, ty bluźnierco! ;)))

0

Ehhhhh................

0

Ale po tym co prezentują na tym turnieju aktualnie grające ekipy Portugalia wydaje się łatwiejszym dla nas rywalem.

3

No to teraz kibicujemy CR?

0

No :))))) mógłbym go w kółko oglądać.

90

Nie !!! Nie!! nie tak się umawiaiśmy, On miał się nie starzeć!

4

Jakże aktualny news, mecz był dwa dni temu, a teraz właśnie w tym samym czasie leci kolejny (miejmy nadziej że nie ostatni) mecz finałowy.
Ale mamy Euro o CA więc redakcja usprawiedliwiona ;)

0

Oczywiście że niektóre mecze były wiadome, ale gro jednak nie do końca, zwłaszcza pary tworzące się z miejsc 1 i 3 w grupach nie były do końca znane bo do ostatniego meczu fazy grupowej nie wiadomo z której grupy wyjdą drużyny z 3 pozycji. I właśnie mi o to chodzi. Teraz o wiele trudniej o układanie sobie przyszłych rywali.
Turniej stracił na jakości? Powtarzam nikt Cię nie zmusza do oglądania słabszy meczy słabszych drużyn. W poprzednich Euro też były słabe mecze. Teraz jest więcej meczów, jest dłuższa faza pucharowa, ktora już z definicji nudna być nie może więc może być jeszcze ciekawie.

0

To wytłumacze jak dziecku: w poprzednim systemie z góry było wiadomo że zwycięzca gr A gra np z 2 miejscem gr. B i na odwrót. Teraz po zakończeniu meczów z grypy A zespoły z grupy B już wiedziały z kim się zmierzą zajmując 1 miejsce a z kim drugie. I np teraz jak wczoraj wyszło Hiszpania druga, Chorwacja pierwsza, to dziś ekipy z grupy która by się z nią łączyła woleli by np zająć drugie miejsce by jednak uniknąć teoretycznie mocniejszej (mimo że przegrali z Chorwatami) Hiszpanii.
Teraz przez te 3 miejsca nie jes do końca kto na kogo trafi. I to mi się podoba.

1

Spoko, też się pomyliłem bo myślałemże autor pyta o Szwecje, później doczytałem że chodzi konkretnie o Belgie.

0

Dla mnie jest ciekawe, a szczególnie podoba mi się że to że nie ma tych chorych układów i podkładania się żeby trafić na wybranego przez siebie rywala.

A co mają do tego słabe drużyny?, na MŚ też masz słabe ekipy z Azji czy Afryki.
A co ma do atrakcyjności meczy to że niektóre ekipy wychodzą tez z 3 miejsca? Poprostu były mecze słabsze i lepsze, nikt chyba nie zmusza Cię do oglądania meczu np Islandi z Austrią.

1

Tak, pod warunkiem że nie przegra wysoko.

0

Dokładnie to nie wiem ale istotne ma chyba znaczenie czy ostatni trójkowicz będzie z grup 1-3 czy 4-6. Wtedy się drabinki zmieniają.

1

Oglądając wczorajszy mecz Hisz-Chorw. zdecydowanie wolę trafić na Portugalie, oni w obronie są tragiczni.

0

Ale przez to jest ciekawszy i nie ma tych układzików śmiesznych przed ostatnią kolejką czy lepiej zająć pierwsze czy drugie miejsce znając ostateczne wyniki z grupy z której łączą się zespoły po fazie grupowej.

0

Od tego z której grupy będzie ostatni "awansowicz" z 3 miejsca

5

Eee tam, na pewno chodzi o Termalice, Ruch Chorzów i Szombierki Bytom.

1

Ja piłem wczoraj ;) ale też przed 12 (w nocy). Zresztą nigdy nie twierdziłem że jestem dżentelmenem ;)

3

Acha, ale go polubiłem ;) więc życzę mu wszystkiego najlepszego na nowej żółtej drodze życia.

3

To nie ten co wywalił Real z PK w tym sezonie?

2

Ja mam inną propozycję na prawą obronę. Chodzi mi o Arvalo Arbeloa (aż w google musiałem sprawdzić jak się pisze poprawnie to nazwisko).
Z tego co wiem to chyba zawodnik bez kontraktu, za którego nie trzeba płacić żadnych $$$
Wysoki (pomoże przy stałych fragmentach), ograny w lidze hiszpańskiej, zna język, nie będzie problemu z aklimatyzacją. Dobrze dogaduje się z Pique więc w tej sferze boiska stworzyli by dwie wieże nie do przejścia.
Co wy na to?

4

Kurcze blisko 30 letni chłop na skwał, który szarpał, i oddawał całe serducho w Atletiko,a tutaj cackają się o jego samopoczucie, jakby to była jakaś nastolatka, którą chłopak rzucił.

1

No chyba to że, do 1/8 kwalifikują się 2 pierwsze miejsca w grupie plus 4 najlepsze drużyny z 3 pozycji. My mamy już 3 punktu i zakładając czarny scenariusz że przegramy z Niemcami i Ukrainą to zostaniemy z tymi 3 pkt na trzecim miejscu (nie liczę że Irl. płn urwie komuś pkt). Wtedy musimy patrzeć na inne grupy i drużyny z 3 miejsc. W przypadku wspomnianego przez kolegę remisu Rumuni z Albanią, żadna z tych drużyn nie zdobędzie 3 pkt w grupie, więc rzecz jasna nasze 3 miejsce z 3 pkt może dać awans.

1

Chyba jednak w 1/8.

0

Ja dla Barcy mogę grać nawet w formie wolontariatu.

0

Wszak tylko Messi jest kosmitą.

0

Brawo nc+. Tak trzymajcie.

0

Jeśli nie Szczęsny to zagra Fabiański, Boruc to nr 3 w tej kadrze.

0

Pewnym to można być tylko podatków i śmierci. Nie takie cuda się w piłce zdarzały. Może się okazać że w przyszłym sezonie to niemiec będzie u nas bronił w lidze i LM, a Bravo zostanie tylko PK. A tam ciężko o dobrą forme na klika meczy w sezonie.
Hipotetycznie rzecz jasna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?